Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

روش طراحی ویلا

طراحی و اجرای انواع ساختمانها و خانه های پیش تولید و ساخته سبک مقاوم در مقابل زلزله مورد تائیدیه سازمان ملی مشاهدات مسکن با اجراء زود بطوری که اجرای کامل ساختمانهای ویلائی تا سه طبقه از یکماه تا چهار ماه بصورت کلید تحویل با آخرین تکنولوژی و فناوری روز مطابق با سلیقه شما میسر میگردد.
prefabrik villa evler karmod01 0 روش طراحی ویلا
طراحی ویلا

طراحی ویلا,طراحی ویلا,طراحی ویلا

سیـستم مورد استفاده در این گروه بر مبنای سیستم LSF ( سریعترینروش در صنعت ساختمان ) که بر مبنای استاندارد های کانادا و استرالیا است . این سیـستم یکی از مناسبترین سیـستم های ساختمانی است که امروزه در جهان موردمصرف قرار می گیرد.

مهمترین خصوصیات :

۱- سیسـتم سازه های فولادی سبک LSF مناسب ترینروش جهت اضافه کردن یک یا دو طبقه به ساختمانهایی است که قبلا ساخـته شده است زیرا:

۱- با توجه به سبک بودن مصالح مصرفی بار اضافی به سازه زیرین وارد نمی شود.

۲- موارد و کثیف کاری بنایی سنتی که اکثرا سبب ظهور مساله و نارضایتی ساکنین واحدهای زیرین می گردد وجود ندارد.

۳- زمان اجرا بسیار زیاد کوتاه سريع خواهد بود.

۴- بعد از اجرای نما، نمای طبقه اضافه شده بابقیه طبقات زیرین کاملا یکسان یکدست خواهد یود.

۵- با اجرای سقف زیبا می توان شکوه خاصی به کل ساختمان بخشید.

۶- کلیه الزامات استانداردهای مربوط به ساختمان برآورده میگردد.

۲- سیـستم سازه های فولادی سبک LSF مناسب ترینشیوه برای تهیه و تولید ویلا در منطق مختلف است زیرا:

۱- مزیت اصلی این سیستم سرعت قابل ملاحظه در اجرای آن است به نحوی که مدت زمان اجرای واحد ویلائی بصورت تمام شده حدود ۶۰ روز کاری بر آورد میگردد.

۲- در این سیسـتم اجزا سازه ای، با اتصالات پیچی به متصل شده تشکیل سیسـتم یکپارچه ساختمانی مقاوم در مساوی زلزله را می دهد.

۳- با اجرای سقف با طرحهای جذاب پوشش با پنلهای زیبا می توان جلوه خاصی به ویلا بخشید.

۴- با تذکر به این که جنس تمام پروفیلها گالوانیزه است سازه در مساوی خوردگی و زنگ زدگی بخصوص در هوای شرجی مثل نواحی شمالی جنوبی کشور بسیار زیاد مقاوم خواهد بود.

۵- عایقهای صوتی موجود در این سیـستم سبب کاهش چشم گیر انتقال اصوات محیطی به درون ساختمان و در نتیجه فراهم شدن بالاترین میزان آرامش راحتی در فضای داخلی می گردد.

۶- تمام مصالح مصرفی در این سیستم دارای پایداری بالا در مساوی آتش است .

۷- به دلیل استفاده از مصالح پیش ساخته کوتاه بودن زمان نصب و حمل نقل کم اندازه ، امکان تولید و ساخت ویلا در دورترین مکانهای کوهستانی جنگلی فراهم می گردد.

۳- سیسـتم سازه های فولادی سبک LSF ، یک سیسـتم سازه ای پیشرفته است که در انواع ساخت سازها مانند خانه های ویلایی، ساختمانهای مسکونی، اداری صنعتی تا سه طبقه، هتل ها و هتل آقسمت مانها، ساختمانهای مدارس دانشکده ی، رستورانها …. دارای کاربر د است . در این سیستم اجزا سازه ای، با اتصالات پیچی به متصل شده تشکیل یک سیسـتم یکپارچه ساختمانی مقاوم در مساوی باد، زلزله، برف … را می دهد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک