Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

هشدار یک ضدانقلاب به حکومت در مورد انتخابات ۹۶

هشدار یک ضدانقلاب به حکومت در مورد انتخابات ۹۶

n00490839 b هشدار یک ضدانقلاب به حکومت در مورد انتخابات 96

به به گفته جهان، تقی رحمانی از فتنه‌گران فراری در مقاله‌ای در گویانیوز نوشت: در صورتی که حکومت که اینک برجام و همچنین انتخابات را پشت سر گذاشته و همچنین مجلسی هم‌سوتر با خود دارد نتواند دستاورد محسوس و همچنین تأثیرگذاری در زندگی روزمره شهروندان و مردم شهر داشته باشد آن هم‌گاه ممکن می باشد شهروندان و مردم شهرِ دستاوردگرا سرد شوند و همچنین رفتار انتخاباتی متفاوتی (از قهر باصندوق‌های رأی تا رأی دادن به فردی شعار و همچنین وعده دهنده جهت بهبود زندگی آنها و همچنین عوامفریبی از جریان مقابل اصلاحات که احتمالاً همه حکومت‌های قبل از خود را به نقد بکشد)، از خود نشان دهند.

عضو گروهک ملی مذهبی می‌افزاید: «ناراضیان سیاسی» در ایران عمدتاً با مطالبات و همچنین شاخص‌هایی سیاسی (که البته خواسته‌های اقتصادی را نیز در درون خود دارد) به گزینش و همچنین رأی‌دهی عمدتاً «ارزشی» می‌پردازند ولی باید توجه داشت «ناراضیان اقتصادی و همچنین فرهنگی و اجتماعی» که اکثریت شهروندان و مردم شهر را تشکیل می‌دهند رفتاری «دستاوردگرا» دارند و همچنین در صورتی که حکومت نتواند دستاورد محسوس و همچنین تأثیرگذاری در زندگی روزمره شهروندان و مردم شهر داشته باشد آن هم گاه ممکن می باشد شهروندان و مردم شهرِ دستاوردگرا سرد شوند و همچنین رفتار انتخاباتی متفاوتی از خود نشان دهند. به نظر می‌رسد جریان مقابل از هم اکنون روی همین پیشامد جدید دستاوردگرایی شهروندان و مردم شهر حساب باز کرده می باشد.

در همین حال وبسایت و مرکز خبرهای جدید گروهک ملی مذهبی نیز در تحلیلی نوشت: بی‌توجهی حکومت به مطالبات معیشتی فرهنگیان می‌تواند عوارضی را در پی داشته باشد. شاید جهت هر شنونده‌ای آن خبر عجیب باشد که از آغاز سال شمسی تحصیلی قبل به تا حال هیچ یک از معلمان حق‌التدریسی که در مدارس دولتی مشغول تدریس بوده‌اند، موفق به گرفتن حقوق خود نشده‌اند. عمق فاجعه زمانی قابل درک می باشد که بدانیم بسیاری از آن معلمان، بازنشستگان آموزش و همچنین پرورش خواهند بود که به سبب تنگناهای معیشتی در سنین بالا ناگزیر از تدریس به صورت حق‌التدریس شده‌اند؛ ولی باید توجه داشت دریغ از ریالی دریافتی طی آن مدت.

آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید گروهکی که در چند مورد تحریک معلمان به اعتصاب و همچنین آشوب در سال شمسی قبل به همراه دیگر رسانه‌های ضد انقلاب ناکام ماند می‌نویسد: بر زمین ماندن مطالبات معیشتی فرهنگیان خطری جهت حکومت‌های اصلاح‌طلب و همچنین میانه‌رو می باشد و همچنین موجب القای ناکارآمدی و همچنین تخریب وجهه سیاسی آن حکومت‌ها می‌می شود … بیراه نیست در صورتی که بگوییم بخشی از توفیق احمدی‌نژاد در انتخابات سال شمسی ۱۳۸۴ ناشی از ناکارآمدی دوران اصلاحات در تأمین مطالبات معیشتی اقشار فرودست و همچنین متوسط پایین در برهه ۸ ساله اصلاحات بود. خطر مشابهی حکومت اعتدال را نیز تهدید می‌کند.
منبع: کیهان

هشدار یک ضدانقلاب به حکومت در مورد انتخابات ۹۶ در تاریخ ۱۲ May 2016 | 8:10 am نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک