Sunday , 21 January 2018 / یکشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

آخرین اوضاع جسمی کیارستمی

آخرین اوضاع جسمی کیارستمی

به نقل از جهان، دکتر رضا پایدار مسئول تیم رسیدگی به درمان عباس کیارستمی به ایسنا، گفت:‌امروز ۲۴ اردیبهشت ماه به اتفاق آقای دکتر هاشمی وزیر بهداشت و همچنین آقای دکتر حریرچی قائم مقام ایشان، دیدار غیره ای از آقای کیارستمی داشتیم و همچنین خوشبختانه حال ایشان مساعد می باشد.

او همچنین اضافه کرد: جهت ادامه درمان ایشان، برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی ویژه‌ای داریم که در حال اجراست.

دکتر پایدار در پاسخ به آن پرسش که کیارستمی چه زمانی به روال عادی زندگی برمی‌گردد؟ توضیح داد: شرایط ایشان در حال حاظر هم عادی می باشد ولی باید توجه داشت ممکن می باشد در فاصله یکی، دو ماه بعدی یک عمل حراجی تکمیلی داشته باشد؛ با آن حال فعلا حالشان خوب می باشد.

او همچنین در مورد زمان شروع فعالیت‌های هنری کیارستمی و همچنین بازگشت‌اش به دنیای فیلمسازی گفت: فعلا ایشان در منزل زندگی می‌کند ولی باید توجه داشت جهت بازگشت‌شان به کار بایستی و حتما قدری صبر کرد.

به نقل از ایسنا، عباس کیارستمی فیلمساز صاحب نام اسفندماه قبل به دلیل ناراحتی گوارشی و همچنین در پی دو عمل جراحی در بیمارستان بستری شد و همچنین هفتم اردیبهشت‌ماه از بیمارستان به منزل و خانه رفت تا دوره نقاهت خود را در منزل بگذراند.

کارگردان «طعم گیلاس» و همچنین «منزل و خانه دوست کجاست؟» در روز ترخیص‌اش از بیمارستان به ایسنا گفته بود: من امروز از بیمارستان مرخص می‌شوم، ولی باید توجه داشت آن مرخصی به معنای بهبودی کامل نیست.

او همچنین مطرح کرده بود: ۵۰ روز در بیمارستان بوده‌ام و همچنین امیدوارم بتوانم پروسه بهبودی‌ام را در منزل و خانه ادامه دهم.

وزیر بهداشت ۲۶ فروردین ماه در بیمارستان به عیادت عباس کیارستمی رفته بود.

آخرین اوضاع جسمی کیارستمی در تاریخ ۱۳ May 2016 | 5:50 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک