Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

افتتاح ‌۵ مدرسه برکت در کهگیلویه‌و همچنین بویراحمد

افتتاح ‌۵ مدرسه برکت در کهگیلویه‌و همچنین بویراحمد

به گزاش جهان، جهان مهرابی با اشاره به آنکه بنیاد برکت در طول دو سال شمسی‌ قبل ۱۳ مدرسه در آن استان ساخته می باشد، اضافه کرد: جدا از ساخت ۵ مدرسه فعلی، تفاهمی گرفته شده ۵۰ کلاس درس دیگر نیز در آن استان توسط بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و پیشوا‌(ره) ساخته می شود.

او همچنین در خصوص مدارس در حال ساخت گفت: سه باب از آن مدارس ۳ کلاسه و همچنین باقی ۶ کلاسه می باشد که همگی در نقاط محروم آن استان که خود از منطقه ها و مناطق محروم و همچنین کمتر توسعه یافته کشور می باشد ساخته می‌می شود.

مدیرکل نوسازی مدارس کهگیلویه و همچنین بویراحمد با تاکید بر آنکه فعالیت‌های آن بنیاد باعث امیدواری اهالی شده می باشد، اظهار داشت: شهروندان و مردم شهر محروم در روستاهای کهگیلویه و همچنین بویراحمد، خیال‌شان از بابت ساخت مدارس راحت می باشد و همچنین در میان شهروندان و مردم شهر و همچنین مسئولان قدردانی عمیقی نسبت به نهضت ساخت مدرسه و همچنین مسجد در آن استان وجود دارد.

مهرابی در خصوص ساخت مساجد برکت نیز در آن استان گفت: تا بهمن ماه سال شمسی قبل پنج باب مسجد افتتاح شد و همچنین به همین تعداد نیز مسجد در حال ساخت می باشد که تا روز نیمه شعبان دو باب دیگر افتتاح خواهد شد و همچنین سه مسجد دیگر در حال ساخت می باشد.

به گفته او همچنین، روند ساخت ۱۰ مسجد دیگر برکت نیز با کمک آن بنیاد آغاز شده و همچنین در مراحل ابتدایی و اولیه ساخت شامل فونداسیون می باشد.

مدیرکل نوسازی مدارس کهگیلویه و همچنین بویراحمد با اشاره به نیازهای آن استان به آغاز پروژه‌های نوسازی و همچنین ساخت مدارس گفت: اعتبارات استانی به هیچ‌روی کفاف ساخت و همچنین نوسازی مدارس را نمی‌دهد و همچنین در صورتی که کمک بنیاد برکت نبود مشخص نبود تا چه مقدار و اندازه می‌توانستیم به آن روند سرعت ببخشیم. به خصوص که ۳۰ قسمت و بخش مدارس استان که پیش از انقلاب ساخته شده‌اند مستلزم و نیاز به تخریب کامل و همچنین یا نوسازی اساسی دارند و همچنین با وجود آنکه آن استان در سه دهه قبل ۲۴۰ مدرسه نوسازی و همچنین ساخته می باشد، ولی باید توجه داشت همچنان به ۵۰۰ باب مدرسه جدید مستلزم و نیاز دارد.

مهرابی افزود: به خصوص در حاشیه شهرستان یاسوج که مهاجرت بسیاری به آنجا گرفته شده کمبود فضای آموزشی بیداد می‌کند و همچنین بایستی و حتما با کمک مسئولان بنیاد برکت و همچنین دیگر خیرین بتوانیم آن خلا کلاس‌های درس را تامین کنیم.

افتتاح ‌۵ مدرسه برکت در کهگیلویه‌و همچنین بویراحمد در تاریخ ۱۴ May 2016 | 3:53 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک