Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

اهتزارپرچم‌آمریکاوانگلیس‌درحاشیه بزرگترین‌نشست‌پسابرجامی+عکس

اهتزارپرچم‌آمریکاوانگلیس‌درحاشیه بزرگترین‌نشست‌پسابرجامی+عکس

n00492126 b اهتزارپرچم‌آمریکاوانگلیس‌درحاشیه بزرگترین‌نشست‌پسابرجامی+عکس

به نقل از جهان، بندر راهبردی واقیانوسی چابهار ۳۰ و همچنین ۳۱ اردیبهشت ماه سال شمسی جاری میزبان رئیسان منطقه ها و مناطق آزاد ۲۳ کشور عضو آیورا حاشیه اقیانوس هند، هفت کشور ناظر وچند کشور همسایه می باشد که به عنوان اجلاس اقیانوسیه(IORA)جهت بحث و همچنین تبادل نظر و همچنین توسعه روابط تجاری، اقتصادی، علمی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی گردهم می آیند.

ولی باید توجه داشت تنها چند روز مانده به نمایش آن اجلاس که با تبلیغات گسترده ای هم در کشور همراه بوده می باشد اهتزار پرچم آمریکا و همچنین انگلیس در بندر چابهار حاشیه های گسترده ای را به همراه داشت.

شهروندان و مردم شهر منطقه چابهار که نتوانستند نصب پرچم های آن کشورها را در شهرستان خود ببینند، پرچم ها را پایین کشیدند و همچنین آنها را آتش زدند.

در هر حال بعد از آن اقدام انقلابی شهروندان و مردم شهر بومی منطقه بلوچستان عده ای از وادادگان اروپایی که تاب هیچگونه تعدی به کدخدا را ندارند از کوره در رفتند و همچنین متن های آتشین در تقبییح آن اقدام انقلابی نشر یافته شده کردند.

پای ثابت مصاحبه های صدای آمریکا که بارها روی خط تلفنی آن شبکه ضد انقلاب حاضر شده و همچنین در راستای منافع آن کشور سخن به زبان آورده می باشد امروز کاسه داغ تر از آش شده می باشد و همچنین نقش مدافع مصالح آمریکا در استان سیستان و همچنین بلوچستان را بازی می کند.

دلداده کدخدا که تاب آتش زدن پرچم آمریکا توسط شهروندان و مردم شهر بومی را نداشته می باشد سخن رهبری در خصوص حمله به سفارت عربستان را پیش کشید و همچنین نوشت: پایین کشیدن و همچنین آتش زدن پرچم کشورها ادامه آن هم شیوه غلط حمله به سفارتخانه های خارجی می باشد که بارها توسط مقام رهبری تقبیح شده و همچنین مورد ملامت قرار گرفته و همچنین تداوم چنین اقداماتی جز ضربه زدن به منافع ملی ما هیچ پس نتیجه آن می شود که غیره ای ندارد!

nf00492126 1 اهتزارپرچم‌آمریکاوانگلیس‌درحاشیه بزرگترین‌نشست‌پسابرجامی+عکس
 

 
در هر حال عده‌ای در داخل درحال نفرت‌زدایی از حکومت آمریکا خواهند بود که رهبر انقلاب بارها فرموده اند: آمریکایی‌های غیر قابل اعتماد و همچنین با اصرار بر تحریم‌های متنوع و گوناگون و مختلف ایران تلاش می‌کنند با ساخته یا ایجاد «ایران‌هراسی»، عملاً در راه تعاملات اقتصادی کشور با خارج، مانع‌تراشی کنند.

علی ای حال امروز عده ای در استان حلقوم آمریکا شده اند که آن رفتار آنها در قبل نیز مسبوق به سابقه می باشد و همچنین با کارنامه سیاهی که از سینه چاکی جهت آمریکا از خود به جای گذاشته می باشد دیگر حنای آنها جهت شهروندان و مردم شهر رنگی ندارد.

البته نشر متن های نیش دار با چاشنی حمله به آتش زنندگان پرچم آمریکا در چابهار توسط عنصری خود فروخته و همچنین معلوم الحال در حالی در تلگرام نشر یافته شده شد که رهبر انقلاب در دیدار سال شمسی قبل خود با شهروندان و مردم شهر  ضمن انتقاد شدید از افرادی که سعی می کنند چهره بدتر از ابلیسِ آمریکا را فرشته نجات جلوه دهند گفتند: دین و همچنین انقلابی گری به کنار، وفاداری به مصالح کشور و همچنین عقل چه می می شود؟ کدام عقل و همچنین وجدان اجازه می دهد ما جنایتکاری مانند آمریکا را بزک کنیم و همچنین دوست و همچنین مورد اعتماد جلوه دهیم؟

ایشان با هشدار در مورد سیاستها و همچنین روشهای نفوذ آمریکا افزودند: شیطانی را که ملت از در بیرون کردند در صدد می باشد از پنجره برگردد و همچنین ما نباید اجازه آن کار را بدهیم.

رهبر انقلاب دشمنی آمریکایی ها را با ملّت ایران، پایان ناپذیر خواندند و همچنین به عنوان نمونه خاطرنشان کردند: در همین روزهای بعد از برجام و همچنین توافقی که هنوز سرنوشتش در ایران و همچنین آمریکا درست معلوم نیست، آمریکایی ها در کنگره مشغول توطئه و همچنین طراحی مصوبه ای جهت مشکل تراشی علیه ایران خواهند بود.
منبع:عصرهامون
 

اهتزارپرچم‌آمریکاوانگلیس‌درحاشیه بزرگترین‌نشست‌پسابرجامی+عکس در تاریخ ۱۸ May 2016 | 3:36 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک