Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

تاسیس ۵ مرکز جدید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در کشور

تاسیس ۵ مرکز جدید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در کشور

به نقل از تیم دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام حریزاوی با اعلام آنکه در صورت تصویب نهایی در هیئت امنای حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان، تا پایان سال شمسی جاری ۵ مرکز جدید حوزه علوم اسلامی در دانشگاه های کشور تاسیس می می شود، گفت: تقاضاهایی مختلفی جهت تاسیس مرکز حوزه در استانهای متنوع و گوناگون و مختلف گرفتن شده می باشد که آن تقاضاها با بررسی کردن های میدانی و همچنین مذاکرات با مسئوولین ارشد دانشگاهی هر استان بررسی کردن و همچنین امکان سنجی می می شود.

 

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان افزود: به عنوان نمونه تاسیس مرکز در دانشگاه بجنورد با حضور دست یار مرکز در هیئت رئیسه آن دانشگاه نهایی شد و همچنین ثبت نام علاقمندان از هفته بعدی در آن مرکز آغاز می می شود.

 

او همچنین افزود: در خواست‌های تاسیس حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در استانهای گیلان، آذربایجان اروپایی، خوزستان ، سیستان و همچنین دیگر استانها نیز گرفتن شده می باشد که امکان سنجی در هر کدام از آن مراکز در دست بررسی کردن می باشد.

 

حجت الاسلام حریزاوی گفت :  پیش بینی می می شود در صورت تصویب نهایی و همچنین تامین اعتبارات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری، ۵ حوزه جدید علوم اسلامی دانشگاهیان تا پایان سال شمسی جاری در کشور به تعداد ۴۰ مرکز کنونی افزوده می شود.

تاسیس ۵ مرکز جدید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در کشور در تاریخ ۱۹ May 2016 | 4:12 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک