Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

تبریک به "شهاب حسینی" که خودِ ایرانی‌اش بود/ هنرمندی که اسیر زرق و همچنین برق تقلید نشد!

تبریک به "شهاب حسینی" که خودِ ایرانی‌اش بود/ هنرمندی که اسیر زرق و همچنین برق تقلید نشد!

n00493038 b تبریک به "شهاب حسینی" که خودِ ایرانی‌اش بود/ هنرمندی که اسیر زرق و همچنین برق تقلید نشد!

تیم فرهنگ جهان نیوز ـ منصوره صامتی: اقدام فرهنگی شهاب حسینی یکی از بازیگران جدید برجسته ی ایرانی در جشنواره ی کن قابل تقدیر می باشد.

نیت و اراده آن هم نیست که از دریچه تکراری شادباش های احساسی به ابعاد جهانی انتخاب آن هنرمند محبوب اشاره گردد.

جشنواره کن و همچنین اهداف پشت پرده اش نیز جایی در آن مقال ندارد.

 نور، صدا ،تصویر، همه ی عناصر هنر هفتم دست در دست، هنرمند متخلق به اخلاق را همراهی می کنند. نماینده ی منتخب از ایران گام به گام به جایگاه  خنرانی نزدیک می می شود، در میان هیاهوی جمعیت لحظه ای آرام می گیرد، قد میکروفن به بلندای قامتش نمی رسد، ناگزیر سرخم می کند و همچنین لب به سخن می گشاید .

هیجانی افتخار آمیز در چشمان ایرانی های داخل سالن اشک می می شود، ایرانیان سرزمین مهر که از دریچه ی جعبه ی جادویی به فرزند برومند خویش چشم دوخته اند نیز احساس غروری وصف ناشدنی دارند نه به آن هم خاطر که بار دیگر شخصیتی علمی، سیاسی و همچنین یا هنرمند ایرانی تیتر یک خبرهای جدید جهان می می شود، نه به آن هم دلیل که هموطن مان در میان کف و همچنین سوت غیره ای محل توجه می باشد که آن تکرار در تکرار سالیان دور و همچنین نزدیک می باشد.

اقدام شهاب حسینی از آن هم رو محل اعتناست که بیانش و همچنین آنچه از فحوای کلامش بر می آید اصراری ندارد که به زبان بیگانه سخن بگوید ساده و همچنین صمیمی واژه های فارسی را پاس می دارد و همچنین در حالی که در حجم صدایش تردید قضاوت غیره ای نیست به رسم هفتصد ساله ی شیخ اجل سعدی شیرین سخن پیام خود را رو به مردمان سرزمینش واژه واژه فارسی در میان می گذارد.

"آن جایزه به نوعی از شهروندان و مردم شهر من آمده، بنابراین به خودشان بر می گردانم. آن جایزه را با تمام وجود و همچنین از اعماق قلبم و همچنین با عشق تقدیم به شهروندان و مردم شهر سرزمینم می کنم"

فارسی را صمیمی می گوید و همچنین غیره ای را وامی دارد فارسی بشنود، او یک ایرانی متعهد فارسی زبان می باشد؛ اولویت با اوست با زبان مادریش و همچنین با مردمانی که از میان آنها برخاسته و همچنین انتخاب شده می باشد.

خودت که باشی آن هم خود ایرانی ات تو را اکثرا و بیشتر می خواهند با همه ی متعلقاتت!

تبریک به "شهاب حسینی و همچنین شهروندان و مردم شهر سرزمینش" که در گزند گردبادها و همچنین در سایه ی نعمت ها خودشان خواهند بود نه کلاغی به زرق و همچنین برق تقلید آراسته.

تبریک به "شهاب حسینی" که خودِ ایرانی‌اش بود/ هنرمندی که اسیر زرق و همچنین برق تقلید نشد! در تاریخ ۲۳ May 2016 | 3:31 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک