Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

نامه اعتراضی پدر پاشایی به رامبد جوون

نامه اعتراضی پدر پاشایی به رامبد جوون

به نقل از جهان به نقل از  وب‌وبسایت و مرکز خبرهای جدید موسیقی ما،  واکنش ها به برنامه جذاب و جالب و خوب شب قبل «خندوانه» همچنان ادامه دارد و همچنین بعد از صحبت‌ها و همچنین کنایه‌های مصطفی پاشایی (برادر مرتضی پاشایی)، آن بار پدر خواننده «یکی هست» در نامه‌ای که جهت نشر در اختیار ما قرار گرفته می باشد، نسبت به عوامل و همچنین دست اندرکاران آن برنامه جذاب و جالب و خوب واکنش نشان داد.

ناصر پاشایی بعد از پخش برنامه جذاب و جالب و خوب شب قبل «خندوانه» که با دعوت از چند بدل مرتضی پاشایی، خبرساز شد، نامه‌ اعتراض آمیزی را نشر یافته شده کرده می باشد که در ادامه آنرا می‌خوانید:

تو به خیل عظیم طرفداران مرتضی پاشایی بی‌حرمتی کردید

با سلام به عزیزان دلم

دیدیم که در برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای طنز در یکی از شبکه‌ها با دعوت کردن از چند فرد یا شخص از اشخاصی که الگوی خود را مرتضی عزیزم معرفی کردند حواشی جدیدی بعد از گذشت حدود دو سال شمسی از پرواز فرزندم ساخته یا ایجاد شد.

دو نقطه در اینجا قابل تامل می باشد؛

اولا اشتباه برنامه جذاب و جالب و خوب سازان و همچنین مجری برنامه جذاب و جالب و خوب ای که مد نظر می باشد در اینست که درک کردن احساس مردمی که به مرتضی عشق میورزیدند کار ساده ای نیست و همچنین از عهده هر فردی یا شخصی بر نمی آید . و همچنین آن سوال که تو چرا مرتضی پاشایی را اسطوره خود میدانید سوال بجا و همچنین صحیحی نیست . تفاوت دیدگاههای به ظاهر روشنفکرانه ای که بدنبال دلایل جامعه شناسانه و همچنین منتقدانه آن خواهند بود و همچنین دید گاه مردمی که عاشقانه مرتضی را دوست دارند که میلیونها فرد یا شخص خواهند بود در اینست که عشق دلیل نمی خواهد ، آنکه مرتضی نغمه غم انگیزِ وجود انسانها را شنیده بود و همچنین با صدای آسمانی و همچنین ملودی های کم نظیرش ترکیبی دلنشین را به شهروندان و مردم شهر ارائه می داد .

خوشبختانه شهروندان و مردم شهر کشور ما خیلی زیاد ریز بین و همچنین نقطه سنج و همچنین دقیق خواهند بود و همچنین صداقت در رفتار و همچنین گفتار و همچنین آثار هنرمندان را خیلی زیاد خوب میفهمند . مرتضی پاشایی نمونه کامل یک فرد صادق و همچنین درستکار و همچنین مهربان بود که بی هیچ" شو " و همچنین تظاهری کارهای خیرخواهانه ای انجام میداد که حتی در بعضی موارد خانواده اش هم از آن هم اعمال خیر بی خبر بودند که ما در عصر جاری کمتر کسی را اینگونه میبینیم حال آنکه نیت و اراده برنامه جذاب و جالب و خوب ساز و همچنین مجری برنامه جذاب و جالب و خوب مذکور از اختصاص دادن یکی از قسمتهای آن برنامه جذاب و جالب و خوب به موضوع مرتضی پاشایی چه بوده خداوند شاهد و همچنین عالم می باشد ولی باید توجه داشت آن نقطه محرز می باشد که در برنامه جذاب و جالب و خوب دیشب عمدا یا سهوا به خیل عظیم طرفداران مرتضی پاشایی بی حرمتی شد و همچنین اینگونه برداشت شد که مجری برنامه جذاب و جالب و خوب نیت و اراده در تخریبِ عشقِ طرفداران میلیونی مرتضی پاشایی دارد .

امیدواریم عوامل برنامه جذاب و جالب و خوب ساز توضیحی جهت رفع سو تفاهم در آن خصوص داشته باشند.

دائما دوستتون دارم

ارادتمند ناصر پاشایی

نامه اعتراضی پدر پاشایی به رامبد جوون در تاریخ ۲۶ May 2016 | 1:40 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک