Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

اعتراف روزنامه اصلاح طلب در مورد علت نشر عکس های خالقی

اعتراف روزنامه اصلاح طلب در مورد علت نشر عکس های خالقی

n00494892 b اعتراف روزنامه اصلاح طلب در مورد علت نشر عکس های خالقی

به به گفته جهان به نقل از فارس، ماجرای ابطال آرای مینو خالقی توسط شورای نگهبان به استناد تصاویر کشف حجاب شده او همچنین در یک سفر خارجی، از زمانی ابعاد جدید و تو و تازه‌ای به خود گرفت که رسانه‌های اصلاح طلب و همچنین ضدانقلاب، در اواسط اردیبهشت ماه، نشر آن تصاویر را به یک کانال تلگرامی منتسب کردند.

ولی باید توجه داشت مروری بر مستندات شامل مطلب نشر یافته شده شده در روزنامه اصلاح‌طلب وقایع اتفاقیه نشان می‌دهد که نشر آن تصاویر ماحصل دعوای درون تیمی اصلاح‌طلبان بوده و همچنین بنا بر گزارشی که آن روزنامه در ۱۶ فروردین نشر یافته شده کرده، تصاویر مینو خالقی در آن هم زمان نشر یافته شده شده بود.

پیش از مرور به گفته نشر یافته شده شده در روزنامه وقایع اتفاقیه، مروری بر سوابق مدیران آن روزنامه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به نظر می‌رسد:

صاحب امتیاز: مصطفی خانزادی فعال اصلاح طلب و همچنین نماینده متحصن دماوند و همچنین فیروزکوه در مجلس ششم

مدیرمسئول: سید محمد صادق خرازی سفیر و همچنین دست یار نمایندهٔ دائم ایران در نهاد ملل متحد (۱۹۸۹ تا ۱۹۹۵) و همچنین سفیر ایران در فرانسه (۲۰۰۲ تا ۲۰۰۶) و همچنین مشاور ارشد محمد خاتمی در حکومت اصلاحات، و همچنین از موسسین و همچنین عضو شورای مرکزی گروه و حزب اصلاح طلب ندای ایرانیان

سردبیر: سید شهاب‌الدین طباطبایی فعال اصلاح‌طلب و همچنین عضو شورای مرکزی گروه و حزب منحله مشارکت

* عکس بی حجاب مینو خالقی در بولتن دانشگاه چین نشر یافته شده شده بود

روزنامه اصلاح طلب وقایع اتفاقیه ۱۶ فروردین ۹۵ طی گزارشی در مورد ماجرای مینو خالقی و همچنین به نقل از یک منبع نزدیک به او همچنین نوشت: یکی از استنادات جهت رد‌صلاحیت او همچنین (مینو خالقی)، تصویر یکی از جلسات علمی در دانشگاهی در چین می باشد که مینو خالقی در آن هم جلسه حضور داشته می باشد و همچنین در آن هم جمع مخصوص زنان و دختران جوان که مردی وجود نداشته، عکسی در یکی از صفحات داخلی بولتن داخلی آن هم دانشگاه نشر یافته شده شده می باشد.

* در تصاویر مینو خالقی مردان اجنبی دیده می‌شوند

ادعای عدم حضور مرد در آن هم جلسه دانشگاهی در حالی می باشد که در تصاویر نشر یافته شده شده، حضور چندین مرد اجنبی نیز به اثبات رسیده می باشد.

* نشر تصاویر بی حجاب مینو خالقی ماحصل جنگ اقتدار و قدرت اصلاح طلبان

روزنامه وقایع اتفاقیه در قسمت و بخش غیره ای از به گفته خود با گفتن آنکه آن اطلاعات توسط یکی از دوستان خانم خالقی به شورای نگهبان ارائه شده می باشد، افزود: «در ابتدا قرار بود تنها و فقط یک فرد یا شخص خانم در لیست پنج‌نفره اصفهان قرار بگیرد که او همچنین بنا به تأکید یکی از احزاب اصفهان، همسر یکی از مقامات اصفهان و همچنین از بستگان یکی از نمایندگان سابق اصفهان می باشد؛ ولی فشارهایی که از طریق دوستان بعضی احزاب وارد شده، مینو خالقی به عنوان دومین زن اصلاح‌طلب در لیست اصفهان قرار می‌گیرد و همچنین آن امر حساسیت بعضی اشخاص را تحریک کرد.

زمانی که تبلیغات و همچنین سخنرانی‌ها شروع شد، مسلط بودن و تسلط داشتن مینو خالقی در سخنرانی‌ها چشمگیر بود.»

* تصویر بی حجاب مینو خالقی در صفحه آزادی های یواشکی نشر یافته شده شده بود

آن روزنامه به نقل از فرد نزدیک به مینو خالقی تصریح کرد: مدیر صفحه آزادی‌های یواشکی، بدون اجازه در کمپین آزادی‌های یواشکی عکسی از مینو خالقی نشر یافته شده کرده می باشد و همچنین در آن کمپین از او حمایت کرده می باشد. آن امر جهت او همچنین دردسر ساز شده تا حدی که بعضی شایعه‌ها مبنی بر آن می باشد که مینو خالقی، حامی آزادی‌های یواشکی می باشد و همچنین با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی وارد انتخابات مجلس شده می باشد را تقویت کرده می باشد؛ در‌حالی‌که مینو خالقی قرآن‌پژوه و همچنین به مقدسات پایبند می باشد.

* نحوه به دست آوردن عکسهای مینو خالقی توسط رقیب اصلاح طلب او از طریق سفارت ایران در چین

آن منبع آگاه ادامه داد: طریقه به دست‌آوردن عکس‌های مینو خالقی به آن نحو بوده می باشد که یکی از اشخاص که خود را از دوستان و همچنین همفکران مینو خالقی معرفی می‌کند و همچنین از معدود افرادی می باشد که از سفر علمی او همچنین به چین مطلع بوده می باشد و همچنین به دلیل آنکه خودش در انتخابات رد‌صلاحیت شده، در مورد آن سفر مینو اطلاعاتی می‌دهد.

بنابراین فردی به عنوان مأمور به چین فرستاده شده می باشد و همچنین از طریق سفارت ایران در چین از آن هم دانشگاه مورد نظر در چین، عکس‌های مورد نظر که فردی یا شخصی و همچنین در فضایی مخصوص زنان و دختران جوان و همچنین مسقف گرفته شده می باشد را گرفتن می‌کند.

روزنامه وقایع اتفاقیه به نقل از آن منبع موثق ادامه داد: موضوع چین و همچنین عکس‌های آن هم، بعد از نمایش انتخابات و همچنین رأی‌آوردن مینو مطرح شده می باشد. مینو خالقی ۷ سال شمسی پیش مقاله‌ای به زبان انگلیسی به یک دانشگاه اروپایی می‌دهد و همچنین آن مقاله پذیرفته می‌می شود، بنابراین او همچنین به همراه مدیرکل وقت دادگستری استان اصفهان، بهمن کشاورز و همچنین دو فرد یا شخص از وکلای مطرح و همچنین همچنین به اتفاق شوهر یا همسر خود به آن کشور می‌رود. جذاب و جالب اینجاست که بعضی اشخاص می‌گویند بعضی عکس‌های بدون حجاب او همچنین در آن هم سفر به عنوان یکی از مصادیق رد صلاحیت او همچنین در اختیار شورای نگهبان قرار گرفته می باشد.

* مینو خالقی عکسهای مکشوفه اش را تکذیب نکرد/ در زندگی خصوصی ام سرک نکشید

روزنامه وقایع اتفاقیه در ادامه به گفته خود به نقل از آن منبع مطلع نوشته می باشد: "یکی از روحانیون معروف و مشهور اصفهان چند روز بعد از انتخابات با مینو خالقی تماس می‌گیرد و همچنین او به دلایلی امکان پاسخگویی ندارد و همچنین بعد در زمان مناسبی (شاید فردای آن هم روز) خودش با ایشان تماس می‌گیرد. آن روحانی معروف و مشهور اصفهانی از او در مورد سفرش سؤال می‌کند.

او همچنین می‌گوید که بله چند سال شمسی پیش به آن سفر رفته‌ام. او می‌گوید تو در آن سفر عکس‌های بدون حجاب دارید؟ مینو که به دلیل فشارهای عصبی چند وقت قبل زودرنج شده می باشد، موضوع را رد می‌کند و همچنین با عصبانیت می‌گوید‌ ای کاش به جای کنکاش در زندگی فردی یا شخصی اشخاص، آقایان به آن جمله امام و پیشوا راحل توجه کنند که «ملاک حال فعلی اشخاص می باشد» و همچنین تا آن حد در زندگی فردی یا شخصی اشخاص سرک نکشند. بنابراین بنابر شنیده‌ها موضوع اطلاع داده می‌می شود و همچنین بعد از آن هم مینو خالقی رد صلاحیت می‌می شود.

در پایان به گفته آن روزنامه با اشاره به نشر یافته شده شدن تصاویر بی حجاب مینو خالقی در فروردین ماه آمده می باشد:

* دیگر کاندیدای زن انتخابات اصفهان تصاویر مینو خالقی را نشر یافته شده کرد

همسر یکی از مقامات شهری اصفهان که در انتخابات هزینه خیلی زیاد بسیاری خرج کرده و همچنین شائبه تخلفات گسترده ای در مورد او وجود دارد و همچنین همچنین فیلم دیدنی و جذاب تخلفاتش در اختیار نهادهای مربوطه می باشد، هنگام و زمانی که متوجه می‌شوند که قرار می باشد آرای او همچنین در بعضی صندوق ها ابطال می شود و همچنین ممکن می باشد او همچنین رأی نیاورد و همچنین مینو خالقی که با اختلاف کمی از فرد مورد نظر رأی آورده می باشد در لیست بماند، موضوع سفر چین و همچنین عکس‌های مرتبط به سفر مینوخالقی را نشر یافته شده می‌کند.

آن به گفته روزنامه وقایع اتفاقیه در مورد منبع اصلی نشر و همچنین زمان نشر تصاویر بی حجاب مینو خالقی در صفحه ضدانقلابی آزادی های یواشکی و همچنین صفحات مجازی در فروردین ماه (یعنی حدود یک ماه پیش از بازنشر آن هم در کانال تلگرامی قیچی) سند متقنی بر بی‌گناهی ادمین کانال قیچی می باشد.

همچنین و علاوه بر آنکه به دست آمدن و همچنین نشر تصاویر بی حجاب مینو خالقی ماحصل دعوای درونی اصلاح طلبان و همچنین همکاری سفارت ایران در چین بوده که فروردین ماه به فضای مجازی کشیده شد ولی باید توجه داشت اصلاح طلبان در اردیبهشت ماه یک کانال تلگرامی را متهم اصلی نشر آن تصاویر جلوه دادند تا با فرافکنی اصولگرایان را در آن ماجرا مورد اتهام و همچنین تخریب قرار دهند.

در آن میان آیا رقیب اصلاح طلب مینو خالقی و همچنین شوهر یا همسر خود که تصاویر بی‌حجاب او همچنین را از چین به ایران آورده و همچنین نشر یافته شده کردند، احضار خواهند شد و همچنین به عنوان عوامل اصلی نشر آن تصاویر مورد بازخواست قرار خواهند گرفت؟

اعتراف روزنامه اصلاح طلب در مورد علت نشر عکس های خالقی در تاریخ ۳۱ May 2016 | 6:21 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک