Friday , 24 November 2017 / جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

نعیمه اشراقی هم واکنش نشان داد

نعیمه اشراقی هم واکنش نشان داد

به نقل از جهان، شب قبل بی‌بی‌سی فارسی با نشر گزارشی مخدوش مدعی شد که امام و پیشوا خمینی(ره) پیش از پیروزی انقلاب از طریق بعضی شخصیت‌ها به کارتر ریاست‌جمهور آمریکا پیغامی محرمانه فرستاده بودند.

در آن خصوص از شب قبل و همچنین تنها لحظاتی بعد از پخش آن هم از بی بی سی نكات مهمی در مورد كذب بودن ادعای عجیب بی بی سی روشن شد.

در آن میان نعیمه اشراقی نوه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی نیز كه عموما كمتر در برابر گزارشات شبكه سلطنتی انگلیس موضع رسمی و همچنین رسانه ای می گیرد در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تیم سیاسی خبرگزاری مقدار و اندازه و میزان، با اشاره به پخش برنامه جذاب و جالب و خوب ای از امام و پیشوا خمینی (ره) از شبکه سلطنتی بی بی سی انگلیس در ایام سالگرد وفات پیر جماران که در آن هم از مکاتبات و همچنین نامه نگاری های امام و پیشوا خمینی (ره) و همچنین جیمی کارتر ریاست جمهور وقت آمریکا صحبت شده بود، اظهار داشت: آقای یزدی هم گفت امام و پیشوا پیامی نفرستاده بوده بلکه کارتر پیام فرستاده بود.

اشراقی در پایان با گفتن آنکه هیچ کس نمی تواند چنین وصله هایی را به ما بچسباند و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی کنم آن حربه ها تاثیرگذار باشد تاکید کرد: آن روزها به راحتی ممکن می باشد سندها دستکاری و همچنین جابجا شوند.

نعیمه اشراقی هم واکنش نشان داد در تاریخ ۲ June 2016 | 4:01 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک