Friday , 24 November 2017 / جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

نقد سریـال آسپرین در شبکه نمایش خانگی + دانـلود سری دوم

نقد داستانی آسپرین در مجموعه نمایش خانگی

«آسپرین» به کارگردانی و تولید و ساخت کنندگی فرهاد نجفی که تهم اکنون تنها دو قسمت از آن وارد شبکه فیلم زیبا یی شده است،

Aspirin S01 E02 نقد   سریـال آسپرین در شبکه نمایش خانگی + دانـلود سری دوم
دانلود سریال آسپرین با لینک مستقیم

در همین دو بخش نشان داده که نه فقط هیچ شباهتی با تولیدات تلویزیون ندارد،بلکه با نگاهی به جریان روز مجموعه سازی در جهان ،تلاش کرده تکنیکهای جذابی را برای روایت داستانی با مولفه های ایرانی روایت نماید . به مخصوص اینکه بدانیم نوع معمایی در ایران کمتر مورد تذکر فیلـم سازان قرار گرفته و همچنان نمونه های جالب محدودی را می توان جهت آن مثال زد.

نجفی که با تهیه و تولید فیلم جذاب «حرکت اول» و مجموعه «ماتادور» نشان داد معرفت درستی از ژانر های پلیسی معمایی فضای اثار اکشن دارد،این بار در «آسپرین» دست به ریسک بزرگ زده است . او بدون تذکر به تجربه های خوب و ممتد شبکه فیلم زیبا یی در تهیه و تولید سریـال های دوستانه ،در صدد برآمده با مهندسی سلیقه مردم،حین پر کردن خلا تولید آثار جذاب اکشن معمایی ،چه در تلویزیون ،سینما یا همین شبکه فیلم جذاب یی، نوع جدید ی از مجموعه سازی را در شبکه نمایش خانگی به عنوان رسانه ای برآمده از سرمایه بخش خصوصی بنیانگذاری نماید .

«آسپرین» در اتممسافرت مبهم و پراضطراب شروع می شود فیلم جالب ساز آرام آرام با معرفی کاراکترهایی به موازات یکدیگر سعی می نماید کنجکاوی تماشاچیان را نسبت به روش مناسبات و ارتباطات این افراد با نیز برانگیزد .

در سویی شاهد مکالمه چند نگهبان مسلح ماشین حمل پول هستیم در سوی دیگر فرد اصلی را داریم که تحت معالجات وآزمایش های مشکوک دانشمندی بدطینت قرار دارد . در آن بخش که نگهبانان مسلح خودروی حمل پول جای دارند،سازندگان با استفاده از نوعی دیالوگ نویسی شوخ و شنگ و پینگ پونگی محیط ذهنی تماشچنانچه را برای استقبال از بحرانی آزار دهنده در سوی دیگر قصه نیز پارت دوم داستانی آماده می کنند . مصرف از الفاظی که نشانگر اهمیت اجتماعی نگهبانان جریان است،ضمن ایجاد گونه ای از کمدی که در مرز وحشت جای دارد،آرام آرام بستر را جهت بروز تشنج فراهم می نماید .

این بخش از داستان که به شدت از نظر جذابیت درام فرم، پتانسیل تبدیل به فیلم زیبا مستقل را داراست،چنان ریتم و ساختار دقیق حساب شده ای دارد که نشان می دهد سازندگان با هوشمندی از آن برای زدن سیلی اول به صورت تماشاگرشان بهره برده اند .

اینجا دیگر تلویزیون یا حتی سینما نیست که تماشچنانچه مجبور به تماشا شود یا امکان پس گرفتن بلیت را داشته باشد،بلکه فیلم دیدنی ساز بایستی چنان با قدرتی تماشچنانچه را حفظ نماید که برای خرید دی وی دی های بعدی آماده و مشتاق شود
.
____________________________________
دریافت قسمت دوم مجموعه آسپرین

حجم ۲۷۵ مگابایت | ۴۵ دقیقه | کیفیت ۵۷۶p فرمت MP4

DOWNLOAD

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک