Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

چرا به اپل آيدي نياز داريم؟!

در این پست از سایت iafum.ir ابتدا قصد داریم شما عزیزان همیشه همراه و کاربران محترم را با ماهیت کلی اپل آیدی بیشتر آشنا نماییم.در ادامه این مطلب به نکاتی کلیدی آموزشی همچون : حفاظت از اکانت با استفاده از تایید دو مرحله ای (two-step verification)-استفاده از رمز عبور قوی در اپل آیدی – ۵ دلیل برای ساخت اپل آی دی و استفاده آن در iDevice میپردازیم.با ما در mspportal.ir همراه باشید تا با تازه های روز بیشتر آشنا شوید.

اگر از دارندگان ديوايس هاي اپــل نظير آيفون، آيپاد، آيپد و مک هستيد، بايد اين را بدانيد که براي استفاده از تمامي امکانات ديوايس خود نياز به يک شناسه داريد. اين شناسه اپل آيدي نام دارد که کاربردهاي بسياري براي شما خواهد داشت و مي توان آن را کليد ورود به دنياي اپل و امکانات آن دانست. در قدم اول اگر ديوايس خريده ايد و قصد دانلود اپليکيشن از AppStore داشته باشيد، بـــدون داشتن اپل آيدي اين امکان وجود نــخواهد داشت. پس در همين ابتدا مي توانيد به ضرورت وجود اپل آيدي پي ببريد. البته اپل آيدي امــکانات ديــگري نظير FaceTime, iMessage, iCloud, Find My iPhone, Find My Friends, Game Center و …  را نيز در اختيار شما قرار مي دهد، که هر کدام از سرويس هاي نام برده شده لذت و هيجــان استفاده از ديوايس هاي اپل و دنياي پر شور تکنولوژي را براي شما بيشتر مي کند!

Apple خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

userapple.ir

سرويس iCloud: فضاي مجــازي يا ابري اپل اين امکان را به شما مي دهد تا بتوانيد اطلاعات موجود در ديوايس هاي خود را نظير عکس، فيلم، شماره تلفن، يادداشت و غيره را ذخيره کنيد. علاوه بر ذخيره اطلاعات، امکان همسـان سازي اطلاعات نيز وجود دارد، به اين معنــي که اگر با آيپد خود عکس گرفته باشيد، مي توانيد عکس را در مک يا ديگر ديوايس اپلي خود که با اپل آيدي يکسان فعال شده است، مشاهده نماييد. در حالت پيشفرض اپل به هر اپل آيدي ۵ گيگابايت فضاي رايگان اختصاص مي دهد که در صورت نياز مي توان فضاي بيشتري را با پرداخت مبلغ معين اجاره کرد.

iCloud خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

سرويس FaceTime: يکي از ويژگي هاي منحصر به فرد اپل امکان برقراري تماس ويديويي ميان ديوايسهاي اپلي مي باشد. اگر شما آيفون، آيپاد، آيپد و يا مک داشته باشيد هيچ تفاوتي ندارد زيرا در هر دو سيستم عامل اپل يعني OS و iOSS اين سرويس وجود دارد.

Facetime خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

سرويس iMessage: اگر از ديـوايس هاي اپلي نظير آيپد و آيپاد استفاده مي کنيد، اين سرويس براي شما بسيار کارآمد خواهد بود زيرا اين امکان را به شما مي دهد تا با اپل آيدي خود با ديگر دوستان اپلي خود پيغام رد و بدل کنيد. البته اين سرويس امکان ارسال صدا، تصوير و مخاطب را نيز در خود جاي داده است که براي تمامي کاربران جذاب است. اين را بايد خاطر نشان کنيم که اين سرويس مختص به آيپاد و آيپد نيست و ديگر ديوايس ها نيز مي توانند از آن بهره مند شوند.

iMessage خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

سرويس Find My iPhone: براي بسيــاري از کاربران پيش آمده که ديوايس خود را گــم کرده اند يا از آنها دزديده شده است و به دنبال راهي براي يافتن ديوايس اپلي خود هستند. اين سرويس به کمک کاربر خواهد آمد زيرا مي توان با فعال کردن آن، ديوايس فعــال شده با اپل آيدي را در هر حالي و هر مکاني زير نظر داشت و آن را کنترل نمود. از امکانات اين سيستم مي توان به حذف اطلاعات درون ديوايس از راه دور، رمزگذاري در ديوايس از راه دور و مکان يابي و مشاهده ديوايس روي نقشه اشاره کرد.

Find My iPhone خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

سرويس Game Center: تصور کنيد در خانه نشسته ايد و با دوستتان که در مکاني ديگر حضور دارد، بازي از راه دور انجام دهيد! Game Center به شما اجازه مي دهد که به کمک اپل آيدي خود و ديگر دوستان اپلي خود بازي هاي آنلاين و چند نفره را در فضايي پر هيجان انجام دهيد و رکوردهاي خود را ثبت کنيد.

Game Center خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

سرويس Find My Friends: سرويسي را که هم اکنون قصد معرفي آن را داريم به احتمال بسيار زياد براي همه شما جذاب خواهد است زيرا به کمک آن مي توانيد دوستان و اقوام خود را روي نقشه ببينيد و آنها را کنتــرل کنيد. البته کسي را که قصد داريد روي نقشه ببينيد، بايد ديوايس اپلي داشته و با اپل آيدي معيني فعال شده باشد.

Find Friends خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

تيم آي اپل کارت، در حال حاضر اپل آيدي را به چند روش به فـروش مي رساند. اپل آيدي با تحويل آنـي که در اين حالت بعد از پرداخت بصورت خودکار يک اپل آيدي معتبر امريــکا دريافت خواهيد کرد. روش ديگر اپل آيدي با ايميــل شما مي باشد که طي ۱ الي ۴۸۸ ساعت روي ايميــل وارد شده در هنگام خــريد از فروشگاه ساخته و براي شما ارسال خواهد شد. در نهايت اپل آيدي فيزيکي که خريد آن بصورت تعداد خواهد بود و براي نمايندگان و فروشگاه هاي معتبر در نظر گرفته شده است.

آموزش جامع آیفون و آیپد: آموزش قدم به قدم ایجاد اکانت Apple ID

e8e72185bd2c153a57cb4c0961bf64f0 XL خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان,خرید اپل آیدی آماده

e

 ایجاد Apple ID یکی از واجب‌ترین کارهایی است که هر کسی یکی از محصولات اپل را خریداری می‌کند، باید انجام دهد. اگر در رابطه با Apple ID و اهمیت آن چیزی نمی‌دانید توصیه می‌کنیم حتما بخش اول این مقاله را در فرصت مناسب مطالعه کنید. اما برای یادآوری مجدد نکاتی چند در باب Apple ID را برایتان ذکر می‌کنیم.

چرا باید Apple ID داشته باشیم؟

Apple ID همانند شناسنامه کاربران اپلی است. تمامی اتفاقات و خریدها و کاربردهای شما در اکانت Apple ID ثبت می‌شود. همچنین استفاده از غالب سرویس‌های اپل مشروط به استفاده از اپل آی‌دی است. البته بسیاری از افراد از Apple ID دیگران در تلفن خود استفاده می‌کنند که این کار به دلایل مختلف که پیش از این شرح دادیم خوب نیست. یکی از مهمترین دلایل‌ آن است که تمامی خریدهای شما در اپل آی‌دی دیگران ثبت می‌شود و دلیل دیگر هم آن است که فرد مقابل در صورت فعال بودن قابلیت همسان سازی iCloud در تلفن همراه یا تبلت شما، می‌تواند تصاویر و موزیک‌های شما را در دستگاه خود داشته باشد. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما از Apple ID خودتان استفاده کنید.

آموزش ساخت Apple ID به صورت تصویری

اگر قصد ایجاد اپل ID در آیفون یا آیپد دارید مراحل زیر را طی کنید.

مرحله اول: در اولین قدم، اپلیکیشن AppStore را در آیپد یا آیفون خود باز کنید.

1 خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان,خرید اپل آیدی آماده

مرحله دوم: از پایین صفحه، وارد بخش top Chart شده و در بخش اپلیکیشن‌های free، روی گزینه get کلیک کنید تا به گزینه install تبدیل شود. همچنین می‌توانید یکی از اپلیکیشن‌های رایگان را باز کنید و در گوشه بالای صفحه روی Get کلیک کنید.

2 خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان,خرید اپل آیدی آماده

نکته مهم: توجه داشته باشید که حتما برای ثبت نام از یک اپلیکیشن free استفاده کنید. در صورتی که از روش دیگری برای ثبت نام استفاده کنید (مثلا اگر از بخش تنظیمات برای ثبت نام اقدام کنید یا حتی یک نرم افزار پولی را انتخاب کرده باشید) در مراحل بعدی ناچار به وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خواهید بود.

مرحله سوم: در این مرحله، از شما خواسته می‌شود که یا از اکانت خودتان استفاده کنید (use Exiting Apple ID) یا اینکه یک اکانت جدید بسازید(Create New Apple ID). گزینه Create New Apple ID را انتخاب کنید.

مرحله چهارم: در این قسمت از شما خواسته می‌شود تا کشور خود را انتخاب کنید. متاسفانه، ایران در لیست وجود ندارد و باید کشوری دیگری را انتخاب کنیم. توصیه ما انتخاب کشور آمریکاست. حالا گزینه Next را انتخاب کنید.

مرحله پنجم: در این صفحه باید قوانین و مقررات اپل را بپذیرید. روی گزینه Agree کلیک کنید و بعد از پدید آمدن پنجره جدید، باز هم روی Agree کلیک کنید.

5 خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان,خرید اپل آیدی آماده

مرحله ششم: در این قسمت فرم ثبت نام برای شما پدیدار می‌آید. در اولین فیلد، ایمیل معتبری را که قصد دارید به عنوان Apple ID استفاده کنید وارد کنید.

در قسمت Password رمز عبور مورد نظر را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که رمز عبور شما حداقل باید هشت حرف و ترکیب حرف و عدد با هم باشد. همچنین یکی از حروف این رمز، باید حرف بزرگ انگلیسی باشد. در فیلد بعدی پسورد خود را مجددا تکرار کنید.

6 خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

در بخش Security info، از شما سوالاتی پرسیده می‌شود که در هنگام فراموشی رمز عبورتان مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سوالات در واقع به نوعی باعث تشخیص هویت شما می‌شوند. پس سعی کنید سوالات و پاسخ‌هایی را که در اینجا وارد می‌کنید، به خاطر داشته باشید یا در جایی یادداشت کنید، چون بعدا ممکن است به دردتان بخورد.  البته جواب‌های شما هر چیزی می‌تواند باشد و اجباری به صحیح یا درست بودن آن‌ها نیست. پس حتی اگر متوجه سوال‌ها نشدید آن‌ها را انتخاب کرده ولی در جایی یادداشت کنید تا بعدا از آن‌ها استفاده کنید.

در بخش rescue Email نیز می‌توانید ایمیل دیگر خودتان یا ایمیل یکی از نزدیکان‌تان را که مطمئن هستید، بنویسد. البته استفاده از این بخش ضروری نیست، ولی استفاده از آن کاربردهای فراوانی دارد. از مهمترین ویژگی‌های این ایمیل زمانی است که شما رمز عبور خود را فراموش می‌کنید. درصورت بروز این اتفاق، بازیابی اکانت شما از طریق این ایمیل صورت می‌پذیرد.

در قسمت Date Of Birth مشخصات تولد خودتان از سال و ماه و روز را وارد کنید.

در انتهای فرم، دو گزینه دیده می‌شود که با روشن کردن آن‌ها، پیام‌ها و خبرنامه‌های اپل برایتان ایمیل خواهد شد. اگر نمی‌خواهید ایمیلی از سوی اپل برایتان بیاید، دو گزینه آخر را غیر فعال کنید.

بعد از آنکه فرم را پر کردید، روی دکمه next کلیک کنید.

مرحله پایانی:‌ در این قسمت، از شما اطلاعات کارت بانکی خواسته می‌شود. با توجه به اینکه دسترسی به کارت بانکی بین المللی همچون ویزا کارت یا مستر کارت میسر نیست گزینه None، هیچ کدام، را انتخاب می‌کنیم.

8 خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

همچنین اگر قبل از این، گیفت کارت خریداری کرده‌اید، آن را در این قسمت وارد کنید، در غیر این صورت بخش gift کارت را که در فیلد دوم دیده می‌شود نیز خالی بگذارید.

در قسمت Billing Adress شما باید یک شماره تلفن و آدرس صحیح در کشوری را که انتخاب کرده‌اید وارد کنید. از آنجا که ما در این مثال کشور آمریکا را انتخاب کرده‌ایم ناچاریم تا اطلاعات دقیق یک فرد در این کشور را وارد کنیم. به همین خاطر یا از سرویس fakenamegenerator استفاده کنید یا آدرس دقیقی را که ما در ادامه مطلب به شما ارائه می‌کنیم مورد استفاده قرار دهید.

نمونه آدرس آمریکایی برای استفاده در فرم ثبت نام:

9 خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

 

 • Street: ۴۳۱۴ Pleasant Hill Road
 • City: Anaheim
 • Province: CA
 • Zipcode: ۹۲۸۰۱
 • Tel: 562-  ۲۱۵-۵۴۳۳

بعد از این مراحل، روی گزینه Next کلیک کنید تا Apple ID شما ایجاد شود.

مرحله پایانی: بعد از اتمام این مراحل، Apple ID شما ساخته شده است و تنها کاری که باید انجام دهید چک کردن ایمیل خود و کلیک روی لینک فعال‌سازی اکانت است.

نکته مهم: در صورتی که با وجود گزینه None، مراحل ثبت نام به پایان نرسید، مشکل ناشی از تغییرات اپل در سیستم ثبت نام است. برای حل این مشکل تنها راه استفاده از کارت هدیه در قسمت gift card در پایین فرم مربوط به اطلاعات پرداخت است. برای این کار یک گیفت کارت خریداری کرده و کد آن را در این قسمت وارد کنید. البته هزینه‌ای از کارت شما کسر نخواهد شد ولی تا اطلاع ثانوی و تغییر دوباره روند ثبت نام اپل، برای ثبت نام ناچار به استفاده از یک گیفت کارت یا کارت بانکی بین المللی همچون ویزا کارت یا مستر کارت هستید.

آموزش تصویری کامل:

در زیر، خلاصه‌ای از آنچه در بالا گفتیم را در قالب عکس ارائه کرده‌ایم. شما می‌توانید مرحله به مرحله ساخت اپل آی‌دی را در فایل متحرک زیر تماشا کنید. امیدواریم که مورد پسندتان قرار بگیرد.

3 خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان

همچنین در صورتی که قصد ایجاد اپل ID از طریق کامپیوتر و نرم افزار آیتونز دارید، بدون شک این مطلب از زومیت کاملا شما را راهنمایی خواهد کرد.

چگونه از چند Apple ID در آیفون خود استفاده کنیم؟ – برسام

barsam.ir/apple-id-آیفون-اپلآی-دی/

۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – به نظر شما آیا این امکان وجود دارد که از چندین اپل آی‌دی (Apple ID) در یک آیفون استفاده کنیم؟ اگر این امر امکان‌پذیر باشد، روند فعال‌سازی آن چگونه خواهد …

آموزش کار با اپ استور – چگونه بر روی آيفون نرم افزار دانلود …

www.apple-nic.com › اخبار / آموزش
رتبه: ۲٫۵ – ‏۱۴ رأی

۴ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آموزش کار با اپ استور – چگونه توسط آيفون نرم افزار دانلود کنیم ؟ … اولین قدم برای دانلود از اپ استور داشتن اپل آیدی میباشد . … ببخشید من هر دفعه میخوام دانلود کنم پسورد میخواد چیکار کنم تازه از اثر نگشت هم استفاده کردم ولی نشد …

چگونه برای آیفون برنامه دانلود کنیم | pHow.ir

phow.ir › تکنولوژی › موبایل › آیفون

۱۲ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – نمی دانید این برنامه هایی که اینترنت برای آیفون نشان می دهد را چگونه دانلود کنید؟ … اگر از iTunes استفادهکرده اید، حتماً یک Apple ID دارید. … را از اپ استوری دانلود میکنم بعد از چند دقیقه قطع میشه و اپل ایدی هم ازم نمیخاد، چیکار کنم.

چگونه Apple ID شخصی دیگر را از آیفون خود حذف کنیم – …

https://mobilekomak.com/howto/حذف-apple-id/

اپل آیدی شما همان ایمیلی است که برای ورود به حساب کاربری اپ استور و دیگر سرویس های اپل استفاده می‌کنید. در ادامه با آموزش حذف اپل آیدی شخصی دیگر از آیفون با …

اسرار اپل آیدی و کاربرد های آن – apple iran

apple-iran.blogsky.com/1392/01/10/post-35/

اپل ایدی یه شناسه هست که در تمام دستگاه های اپل استفاده میشه …. حالا ما اقدام به اپدیت دستگاه کردیم بعد از نصب و ریستارت شدن پسورد اپل ایدی فروشنده را می خواهد.

استفاده از اپل آیدی دیگر – انجمن تخصصی آیفون

www.i-phone.ir › انجمن › iPhone › سؤالات و مشکلات در مورد آیفون › iPhone 5
۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. – ۱۰پست – ‏۶ نویسنده

حالا اون رمز عبور مربوط به اپل آیدی که در گوشی است را فراموش کرده است . … من الان ساختم چگونه ممکن است که جایگزین کنمایا باید گزینه ای خاص را …

آموزش استفاده از icloud در آیفون | آی پارس مدیا

https://www.iparsmedia.com/icloud-در-آیفون-چیست-؟/

۶ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اگر پس از لمس iCloud مستقیما و بدون وارد کردن اپل آیدی و پسورد وارد شدید ، اکانت رو …. اگه بخام به اطلاعات گوشی اپل با استفاده از اپل ای دی دست پیدا کنم باید چه جوری عمل کنم. ….. و اينكه چگونه شمارشونو بردارم يا غير فعال كنم؟

آموزش وارد کردن کد گیفت کارت در آیتونز و یا آیفون و آی پد و …

www.gooyait.com › آموزش

۱۶ ساعت پیش – غیر رایگان که در اپ استور قرار گرفته اند ، باید اپل آی دی خود را شارژ کنید … چگونه مرورگر رایانه تان را بهاستفاده کمتر از داده ها در هنگام اتصال به …

آموزش جامع آیفون و آیپد: آموزش قدم به قدم ایجاد اکانت Apple ID …

www.zoomit.ir/2015/5/26/20508/apple-guide-part2-itunes-apple-id/

۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – همچنین استفاده از غالب سرویس‌های اپل مشروط به استفاده از اپل آی‌دی است. … متاسفانه، ایران در لیست وجود ندارد و باید کشوری دیگری را انتخاب کنیم.

چگونه اپل ایدی را وارد کنیم | وبلاگ اپل کارت | خرید اپل ایدی

https://applecard24.com/blog/tag/چگونهاپلایدی-را-وارد-کنیم/

اگر از دستگاه های اپل استفاده می کنید حتما از این موضوع اطلاع دارید که برای استفاده از دستگاه خود نیاز به اپل ایدی دارید. حال ممکن است که پس از ساخت و یا خرید اپل …

احتیاط در مورد استفاده از اپل آیدی دیگران – apple iran

apple-iran.blogsky.com/1393/04/13/…/احتیاط-در-مورد-استفاده-از-اپلآیدیدیگران

سلام. خوب تکثرا افراد که اپل میخرند.فروشگاه مربوطه با اپل آیدی خودشون نرم افزار برای دستگاه نصب میکنند و گاهی از backup خودشون استفاده میکند. وقتی از …

شما از این صفحه در ۲/۱۸/۱۷ بازدید کردید.

اسرار اپل آیدی و کاربرد های آن – apple iran

apple-iran.blogsky.com/1392/01/10/post-35/

اپل ایدی یه شناسه هست که در تمام دستگاه های اپل استفاده میشه … فکر میکردین،اپل آیدی یک نوع کانکشن بین افراد هست که با اون بادیگران ارتباط برقرار کنید آن هم …

استفاده از اپل ایدی دیگران | وبلاگ ایدی ساز

www.idsaz.ir › خانه › آموزش

رتبه: ۵ – ‏بازبینی توسط idsaz.ir

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مضرات استفاده از اپل ایدی دیگران به همراه آموزش خارج کردن اپل ایدی ای که پسورد آن را ندارید از دستگاه و جلوگیری از قفل شدن دستگاه (قفل ایکلود)

استفاده از اپل آیدی دیگر – انجمن تخصصی آیفون

www.i-phone.ir › انجمن › iPhone › سؤالات و مشکلات در مورد آیفون › iPhone 5

۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. – ۱۰پست – ‏۶ نویسنده

با سلام و خسته نباشید به شما من گوشی ایفون ۵ از دوستم خریدم . حالا اون رمز عبور مربوط به اپل آیدی که در گوشی است را فراموش کرده است . می خواستم …

چگونه apple id كس ديگري كه روي icloud دستگاه ما وارد شده و
۱۰پست
۹ مه ۲۰۱۵
سوال مهم در خصوص iCloud هنگام استفاده از Apple Id شخص …
۱۰پست
۶ ژوئن ۲۰۱۴
هشدار به دارندگان اکانت apple id
۱۰پست
۲۲ مه ۲۰۱۲
یافته‌های دیگری از دامنه www.i-phone.ir

سوء استفاده مغازه داران به‌بهانه ساخت «اپل ‌آی‌دی» – خبرگزاری …

www.mehrnews.com/news/3010569/سوء-استفاده-مغازه-داران-به-بهانه-ساخت-اپلآی-دی

۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سوء استفاده مغازه داران به‌بهانه ساخت «اپل ‌آی‌دی» … عدم دانش کافی، خود با دست خود همه اطلاعات شخصی را در اختیار دیگران قرار میدهند و بابت آن هزینه ای …

آموزش استفاده از icloud در آیفون | آی پارس مدیا

https://www.iparsmedia.com/icloud-در-آیفون-چیست-؟/

۶ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اگر پس از لمس iCloud مستقیما و بدون وارد کردن اپل آیدی و پسورد وارد شدید … و به دیگر دستگاه های اپل شما که از همین اپل آیدی استفاده میکنند فرستاده میشود . …. ها ، با اینترنت انجام میشه و فکر نمیکنم مسئله ی دیگری مطرح باشه .

از اپل آیدی دیگران استفاده نکنید ؟ احتیاط کنید :: خرید …

appleid.blog.ir/post/از-اپلآیدیدیگراناستفاده-نکنید-احتیاط-کنید

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – خوب اکثر افراد که اپل میخرند.فروشگاه مربوطه با اپل آیدی خودشون نرم افزار برای دستگاه نصب میکنند و گاهی از backup خودشون استفاده میکند …

ترفند استفاده از دو یا چند اپل آی دی در یک آیفون – بیست ستون

www.bistsotoon.com/p/ترفند-استفاده-از-دو-یا-چند-اپلآی-دی-در-یک-آیفون

۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – از دو یا چند اپل آی دی (Apple ID) در یک آیفون استفاده کنید. اختصاصی بیست ستون: به نظر شما آیا این امکان وجود دارد که از چندین اپل آی‌دی (Apple …

چگونه Apple ID شخصی دیگر را از آیفون خود حذف کنیم – …

https://mobilekomak.com/howto/حذف-apple-id/

اپل آیدی شما همان ایمیلی است که برای ورود به حساب کاربری اپ استور و دیگر سرویس های اپل استفاده می‌کنید. در ادامه با آموزش حذف اپل آیدی شخصی دیگر از آیفون با …

آموزش نحوه استفاده از اپل آیدی جدید – پارس بازی

www.parsbazi.ir/آموزش-نحوه-استفاده-از-اپلآیدی-جدید/

 1. خرید اپل آیدی فوری و دائمی – اپل ایدی معتبر و رسمی آمریکا‏

  تبلیغwww.idyar.com/اپل_ایدی_امریکا/خرید_اپل_ایدی
  خرید اپل ایدی امریکا – نماد اعتماد ۲ ستاره – پشتیبانی آنلاین و دائمی از اپل ایدی
  استفاده از iCloud · دانلود از AppStore · پشتیبانی: ۰۹۱۷۱۰۰۸۲۴۸
  ۳ بار از idyar.com بازدید کرده‌اید. آخرین بازدید: امروز
  • گیفت کارت اپل
  • اپل ایدی آماده
  • اپل ایدی با ایمیل شما
  • ارتباط با ما: ۰۷۱۵۸۰۱۶۹۱۱

تبلیغات

 1. خرید اپل آیدی – ۷۰ درصد تخفیف فقط ۴۰۰۰ تومان‏

  تبلیغwww.applebaz.com/
  دارای نماد اعتماد الکترونیکی-پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته-وریفای امریکا و تحویل آنی
  تحویل آنی پس از پرداخت · فروش اپل ایدی · سفارشی با ایمیل دلخواه · بسته ۱۰۰ تایی اپل آیدی
  • قوانین اپل باز
  • تماس با ما
  • خرید اپل آی دی
  • درباره ما
  • سفارش آنلاین اپل آیدی
 2. ۰۹۱۷۰۰۰۴۵۵۲-خرید اپل ایدی – گوگل پلی و اپل ایدی، تحویل آنی‏

  تبلیغwww.giftcardbaz.com/
  قیمت ارزان+نماد اعتماد ۲ ستاره.انواع گیفت کارت ها.با اطمینان همین الان خرید کنید
  ۱۰ سال سابقه · بیش از ۱۱۰۰۰ مشتری راضی · بزرگترین فروشگاه گیفت · قرعه کشی آیفون ۷
 3. خرید آنی اپل ایدی معتبر آمریکا – نماینده رسمی – ۰۲۱۲۸۴۲۱۰۳۰‏

  تبلیغwww.applecard24.com/
  پشتیبانی ۲۴ ساعته – ارائه سوالات امنیتی- معتبر و قانونی – نماد اعتماد ۲ ستاره
  سفارش با ایمیل دلخواه · نماینده رسمی آمریکا · فقط ۴۰۰۰ تومان

آموزش ساخت اپل آیدی (Apple ID) برای کاربران ایرانی [بروز …

www.zoomit.ir/2016/2/14/2258/ساختاپلایدیapple-id/

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – با وجود رفع تحریم‌ها هنوز هم ساخت اپل آیدی (Apple ID) برای کاربران ایرانی به آسانی میسر نیست. در این مقاله قصد داریم روش‌های مختلف ساخت اپل آی‌ …

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

آموزش قدم‌به‌قدم ساخت اپل آیدی – دیجی کالا

https://www.digikala.com › خانه › دیجی‌کالا TV

۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به‌طور خلاصه، اپل آیدی یک حساب کاربری است که به کمک‌اش، برنامه‌هایی که دانلود یا خریداری می‌شوند به همراه یک امضای الکترونیکی، برای شما …

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

آموزش ساخت Apple ID برای کاربران ایرانی – بولتن نیوز

www.bultannews.com/fa/news/138432/آموزش-ساختapple-id-برای-کاربران-ایرانی

… است در آن محدود شده است. پس اگر شما هم در ساخت اکانت اپل با مشکل مواجه شده‌اید خواندن مقاله را ادامه دهید. … برای ساخت اپل آی دی از لینک زیر نیز می توانید استفاده کنید: منبع: زومیت. صندلی های … آموزش کامل نحوه استفاده از گیفت کارت های “ITUNES ” …

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان ۱۰۰% تضمینی – باشگاه …

www.yjc.ir/fa/news/5481148/آموزش-ساختاپلآیدی-رایگان-۱۰۰-تضمینی

۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ساخت(Apple ID) همواره یکی از مشکلات کاربران ایرانی برای استفاده از برنامه‌های موجود در App Store است حال اگر شما نیاز به ساخت اپل‌ آی دی دارید …

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

ساخت اپل آیدی | اموزش ساخت اپل ایدی رایگان خرید اپل … – NIC …

www.apple-nic.com › گیفت کارت › اپل آیدی

ساخت اپل آیدی ✚ اموزش ساخت اپل ایدی رایگان ✚ خرید اپل آیدی فوری ✚ طریقه ساخت اپل آیدی ✚ روش نحوه ساخت اپل آیدیاپل ایدی appleid.

اپل آیدی | چگونگی ساخت اپل آیدی رایگان – NIC Apple Store

www.apple-nic.com › اخبار / آموزش

۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خرید اپل آیدی | چگونگی ساخت اپل ایدی رایگان – آموزش نحوه ساخت خرید اپل آیدی.

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

آموزش ساخت اپل آیدی Apple ID رایگان – اپل اپس

appleapps.ir/how-to-create-free-apple-id/

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نحوه ساخت اپل آیدی رایگان,آموزش ساخت اپل ایدی,ساخت Appleid,اپل ایدی , آموزش ساخت اپل آی‌دیرایگان ,درست کردن اپل آیدی,ایجاد appleid.

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

طریقه ساختن اپل آیدی رایگان بصورت تصویری با آیتونز | …

www.iparsmedia.com/create-apple-id/

به دلیل نیاز کاربران گوشی های آیفون به Apple ID در این قسمت طریقه ساخت اپل آیدی با کامپیوتر رو براتون توضیح دادیم . معمولا برای این کار بین ۴۰ تا ۸۰ هزارتومان …

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

آموزش ساخت رایگان اپل آیدی با آیفون یا آی پد | آی پارس مدیا

www.iparsmedia.com/create-apple-id-2/

آموزش ساخت رایگان اپل آیدی با آیفون یا آی پد : این قسمت طریقه ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون و یا آی پد رو براتون توضیح دادیم . معمولا برای این کار بین ۴۰ تا …

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

آموزش ساخت Apple ID برای کاربران ایرانی – پی سی دانلود

p30download.com/fa/mobile/page/how-to-create-apple-id.php

سپس برروی دکمه Create Apple ID کلیک کنید اگر بخت با شما یار باشد ساخت اکانت Apple ID به پایان رسیده است. برای خرید اپل آی دی از لینک زیر نیز می توانید …

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

اپل آیدی چیست ؟ – NIC Apple Store

www.apple-nic.com › اخبار / آموزش

رتبه: ۲ – ‏۴۶ رأی

۱۵ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اپل آیدی چیست ؟ اگر از طرفداران اپل باشید و یا یکی از محصولات اپل را داشته باشید حتما میدانید که یکی از اصلی ترین مواردی که برای استفاده هر …

اپل ایدی چیست؟ Apple ID | واتس اپ ایران

www.iwhatsapp.ir › راهنمای اپل

برای استفاده از هر یک از محصولات شرکت اپل نیاز به داشتن یک اپل ایدی است. ساختن حساب در ای تیونز (iTunes) و یا اپ استور (App Store)، به صورت خودکار یک اپل …

شما از این صفحه در ۲/۱۸/۱۷ بازدید کردید.

اپل آیدی چیست؟ – خرید اپل آیدی

https://www.idyar.com/what-is-apple-id.php

اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ اپل آیدی یک اکانت شخصی برای استفاده از هرآنچه که شما با دستگاه های اپل کار می کنید، می باشد.

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

آموزش ساخت اپل آیدی (Apple ID) برای کاربران ایرانی [بروز …

www.zoomit.ir/2016/2/14/2258/ساخت-اپلایدیapple-id/

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – با وجود رفع تحریم‌ها هنوز هم ساخت اپل آیدی (Apple ID) برای کاربران ایرانی به آسانی میسر نیست. در این مقاله قصد داریم روش‌های مختلف ساخت اپل آی‌ …

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

اپل آیدی چیست؟ | آي اپل کارت

iapplecard.com/why-appleid.html

قوانین خرید از فروشگاه آی اپل کارت جهت خرید اپل آیدی با تحویل آنی اپل آیدی با ایمیل شما و اپل آیدی فیزیکی.

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

اپل آی دی Apple ID چیست – گیفت ها

giftha.com/blog/اپلآی-دیapple-id-چیست-؟/

۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – اپل آی دی, خرید اپل آی دی,ساخت اپل آیدی , مراحل ساخت اپل آیدی رایگان ,چگونه اپل آی دی رایگان بسازیم, خرید اپل آیدی ارزان اپل آی دی apple id چیست؟

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد ؟ | آیفون ۷

iphone-7.ir › وبلاگ

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد ؟ اپل آیدی در واقع یک شناسه کاربری از سمت شرکت اپل برای یک شخص میباشد . مثل یک ایمیل که یک فرد برای …

اپل آی دی چیست ؟

apple-id.ir/what_is_apple_id.html

اپل آی دی چیست ؟ اپل آی دی یا اکانت آیتونز در واقع شناسه شما در اپل است. شما برای استفاده از فروشگاه اپل، آی کلود، آی مسیج، فیس تایم، گیم سنتر و اکثر بخش های …

اسرار اپل آیدی و کاربرد های آن – apple iran

apple-iran.blogsky.com/1392/01/10/post-35/

اپل آیدی که اسم رو مشخص میکنید مثل [email protected] … اول به تنظیمات دستگاه برین و در مسیج اپل ایدی را وارد کنید و در فیس تایم هم همین طور …. راه حل چیست؟

اپل آیدی چیست؟ – macpersian گروه تخصصی پرشین مک

macpersian.com/index.php/2015-11-03-17-05-38/2015-11-07-21-12-10

اپل آیدی یا همان حساب کاربری در واقع شناسه شما برای دسترسی به برنامه ها و خدمات اپل است ، شما برای استفاده از هر یک از محصولات شرکت اپل مانند: MACBOOK ، ipod …

فروش تخصصي اپل آيدي معتبر آمريکا فقط ۲۵۰۰ تومن

appleid24.ir/

فروش ويژه و ارزان اپل ايدي (Apple Id) … اپل ایدی تحویل فوری (تخفیف مدت محدود). اپل آیدی با ایمیل و … فروش اپل آیدی کارتی (جهت استعلام قیمت تماس بگیرید).

‏عضویت در سایت · ‏فرم ارسال اطلاعات · ‏پنل اعضا · ‏سوالات متداول

اپل ایدی معتبر آمریکا ۳۹۰۰ تومان تحویل فوری

https://jui.ir/

فروش و ساخت اپل ایدی اصل آمریکا ۳۹۰۰ تومان Apple ID – دائمی بدون محدودیت، به … اپل ایدی آماده آمریکا – تحویل آنی (خودکار پس از پرداخت) … قیمت واحد, ۳۹۰۰ تومان.

‏پرسش و پاسخ · ‏وبلاگ · ‏تماس با ما · ‏ورود

خرید اپل آیدی معتبر و رسمی آمریکا : تحویل آنی- دائمی- تایید …

https://www.idyar.com/

دارای نماد اعتماد ۲ ستاره- خرید اپل ایدی آماده و ساخت اپل آیدی آمریکا روی ایمیل شما با … آیدی یار ساخت اپل ایدی نماد اعتماد الکترونیکی … قیمت مناسب و امنیت بالا.

آی اپل کارت: فروش اپل آیدی و گیفت کارت

iapplecard.com/

با اطمینان خاطر اپل آیدی ( apple id ) و گیفت کارت خود را خرید کنید! فروشگاه آی اپل کارت زیر نظر مدیــریت Apple-iOS.ir و CafeApple.Net فعالیت میکند. در گام اول …

خرید اپل ایدی فوری (Apple Id) معتبر آمریکا و کانادا | ساخت …

getappid.ir/

قیمت واحد : -; قابل پرداخت : -. خرید اپل ایدی در وارد کردن اطلاعات دقت کنید ، اطلاعات کارت بـه این ایمیل و شماره ارسال خواهد شد. پرداخت با تمامی کارت های موجود با درگاه …

خرید اپل آیدی معتبر و دائمی آمریکا تحویل فوری – فروش آیدی …

idmaker.ir/

اپل ایدی های ساخت ما دائمی، وریفای شده، بدون محدودیت و تنها به خریدار آن اختصاص دارد. در صورت بروز مشکل یا عدم رضایت مبلغ مرجوع می گردد. قیمت در مقایسه با …

خرید اپل آیدی | تحویل آنی | ۳۰۰۰ تومان

https://www.appleidshop.com/

خرید اپل آیدی آمریکا با گارانتی بازگشت وجه، همراه با سوالات امنیتی، وریفای شده آمریکا بدون محدودیت , ساخت اپل ایدی.

خرید (apple id) ساخت و فروش اپل ایدی(نمایندگی اپل آیدی) | …

www.behsib.com/

قیمت واحد : -; قابل پرداخت : -. خرید اپل ایدی در صورتی که ایمیل ندارید چیزی پر نکنید ولی تلفن همراه یا ثابتتان را حتما وارد نمائید. خرید اپل ایدی پرداخت با تمامی …

❶اپل ایدی دائمی ارزان معتبر آمریکا فقط ۴۰۰۰ تومان تحویل …

apple-user.ir/

فروش و ساخت اپل ایدی اصل آمریکا ۴۰۰۰ تومان Apple ID – دائمی بدون محدودیت، به همراه اطلاعات امنیتی و قرعه کشی.

خرید اپل ایدی – نماینده رسمی آمریکا فقط ۴۰۰۰ تومان

https://applecard24.com/

خرید اپل ایدی ارزان آماده معتبر آمریکا از اپل کارت با نماد اعتماد ۲ ستاره، تحویل … از سایت و فروشگاه ما درج نشده و شما میتوانید باقیمت دلخواه نسبت به فروش کارت ها …

اسرار اپل آیدی – آی تی قیمت

www.itgheymat.com/SN_1034.aspx

۷ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در حقیقت با خرید اپل آیدی شما صاحب شناسه ای خواهید شد که در دستگاه هایی با برند اپل شامل مک بوک ، آیفون ، تبلت و انواع آیپاد استفاده میشود .

اسرار اپل آیدی و کاربرد های آن – apple iran

apple-iran.blogsky.com/1392/01/10/post-35/

اسرار اپل آیدی و کاربرد های آن. کانال های تلگرام. کانال عکس در تلگرام. https://telegram.me/photochannnel. کانال وبلاگ در تلگرام. https://telegram.me/appleinfotech.

اسرار اپل آیدی – ۳gshop

۳gshop.ir/post/13/اسرار%۲۰اپل%۲۰آیدی.htm

۱۱ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اپل آیدی اطلاعات شخصی افراد نیست ، بلکه راهی برای برقراری ارتباط است تا کاربران اپل بتوانند از طریق آن با وایرلس و یا سیمکارت با یکدیگر …

اسرار اپل آیدی – تازه های آی تی

lmoportal.ir/post/137/+اسرار+اپل+آیدی

۸ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اسرار اپل آیدی. در صورتی که فاقد آیتونز هستید میتوانید به ساخت اپل آیدی بدون آیتونز بپردازید . تا به اینجا راجع به ساخت اپل آیدی و انواع اپل …

اسرار اپل آیدی – صفحه ی نخست

pnn24.ir/post/24/اسرار%۲۰اپل%۲۰آیدی.htm

اسرار اپل آیدی. نوشته شده توسط : ali. اپل آیدی اطلاعات شخصی افراد نیست ، بلکه راهی برای برقراری ارتباط است تا کاربران اپلبتوانند از طریق آن با وایرلس و یا …

اسرار اپل آیدی – loxblog.Com

buyslim-patch.loxblog.com/post/25/اسرار%۲۰اپل%۲۰آیدی.htm

اسرار اپل آیدی. نوشته شده توسط : ali. اپل آیدی اطلاعات شخصی افراد نیست ، بلکه راهی برای برقراری ارتباط است تا کاربران اپلبتوانند از طریق آن با وایرلس و یا …

اسرار اپل آیدی | وبلاگ ۲۴ – مرجع وبلاگ فارسی

blog241.com/weblog/funing/1616729

اسرار اپل آیدی. پست با عنوان اسرار اپل آیدی در این صفحه نمایش داده شده است. همچنین شما میتوانید با کلیک بر روی عنوان وبلاگ مرجع صفحه وبلاگ مربوطه را مشاهده …

اسرار به کار رفته در طراحی محصولات اپل – NIC Apple Store

www.apple-nic.com › اخبار / آموزش

رتبه: ۵ – ‏۳ رأی

۲۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – رازهای به کار رفته در محصولات اپل-طراحی محصولات-رازهای که اپل به کار برد. … اسرار به کار رفته در طراحی محصولات اپل. سه شنبه ….. خرید اپل آیدی.

اسرار اپل آیدی – تبلیغات متنی شما

shahidrahimi.ava.emeg.ir/view489567.html

اپل آیدی اطلاعات شخصی افراد نیست ، بلکه راهی برای برقراری ارتباط است تا کاربران اپل بتوانند از طریق آن با وایرلس و یا سیمکارت با یکدیگر ارتباط برقرار …

اپل آیدی چیست؟ | آي اپل کارت

iapplecard.com/why-appleid.html

خرید اپل آیدی,ساخت اپل آیدی با گوشی,,ساخت اپل آیدی بدون آیتونز,ساخت اپل آیدی رایگان ۲۰۱۵خرید اپل آیدی,خرید اپل آیدی ارزان,خرید اپل آیدی آماده

قوانین خرید از فروشگاه آی اپل کارت جهت خرید اپل آیدی با تحویل آنی اپل آیدی با ایمیل شما و اپل آیدی فیزیکی.

شما از این صفحه در ۲/۱۹/۱۷ بازدید کردید.

اسرار اپل آیدی و کاربرد های آن – apple iran

apple-iran.blogsky.com/1392/01/10/post-35/

اپل ایدی یه شناسه هست که در تمام دستگاه های اپل استفاده میشه …. تو قسمت icloud کانتکت و گزینه های دیگه همه بستست ولی نمیدونم کفایت میکنه … من و دوستم از یک اپل ایدی استفاده میکنیم،ولی تا به حال از اینکه اطلاعات من براش بره چیزی نگفته،و …

همه چیز درباره اپل آیدی – آی تی قیمت

www.itgheymat.com/SN_1049.aspx

۳ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – لازمه دانلود نرم افزار از اپل استور ساخت اپل آیدی میباشد . یکی از پیش نیاز های ساخت اپل آیدی نصب آیتونز است که دارندگان دیوایس های اپل …

همه چیز درباره اپل آیدی و گیفت کارت و آیکلود (+ لینک …

asrebank.ir/news/…/همهچیزدربارهاپلآیدی-و-گیفت-کارت-و-آیکلود-(-لینک-دریاف…

۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – عصر بانک؛ برای اینکه شما بتوانید برای گوشی اپل خود برنامه دانلود کنید نیاز به یک اپل آیدی دارید . اپل آیدیشناسه ای است که شما میتونید با آن …

همه چيز درباره آی کلود اپل – گویا آی تی

www.gooyait.com › آموزش

۱ روز پیش – خانه آموزش همه چيز درباره آی کلود اپل …. من میخام که اپل ایدی مو تغیر بدم اما چون تمامی کانتکت من در ای کلود ذخیره. شده نمیتونم این کارو انجام بدم یا …

همه چیز درباره اپل آیدی – کامپیوتریها

www.dram.ir/post/210

۳ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – همه چیز درباره اپل آیدی با توجه به تحریم های بوجود آمده از سوی کشورهای خارجی ، محدودیت های نرم افزاری نیز کاربران ایرانی را دچار مشکل مینماید…

سوال در مورد اپل ایدی – انجمن تخصصی آیفون

www.i-phone.ir › انجمن › iPhone › سؤالات و مشکلات در مورد آیفون

۱۴ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. – ۱۰پست – ‏۶ نویسنده

سلام خواهش میکنم منو راهنمایی کنید ۱- چگونه اپل ایدی قدیمی گوشی ام را … مشخصات پربکنم رفتم توسایت اپل همه چیز میاد تو گوزینه password and …

اپل آیدی چیست ؟ – NIC Apple Store

www.apple-nic.com › اخبار / آموزش

رتبه: ۲ – ‏۴۶ رأی

۱۵ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – خیلی از کاربران فکر میکنند اپل آیدی فقط برای آپدیت نرم افزار ها استفاده … در واقع اپل آیدی شما همه آن چیزیاست که در اپل متعلق به شماست.

همه چيز درباره اپل آيدي – رزبلاگ

c60-alijamali.rozblog.com/post/53/-همهچيزدربارهاپلآيدي.html

۳ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – همه چیز درباره اپل آیدی و گیفت کارت و آیکلود (+ لینک دریافت ) ۹ مارس ۲۰۱۶ … عصر بانک؛ برای اینکه شما بتوانید برای…, همه چيز درباره اپل آيدي …

ساخت Apple ID رایگان | وبلاگ اپفورال و همه چیز درباره برنامه …

https://www.appforall.ir/blog/1394/03/ساخت-apple-id-رایگان/?ref_id=ZyvInHpnNg

۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در پی تحریم شرکت Apple برای کاربران ایران، ساخت Apple ID همواره جزو یکی از … وبلاگ اپفورال و همه چیز درباره برنامه‌های آیفون و آیپد – اپلاگ … به خاطر حجم بالای درخواست ها کمی با تاخیر اپل آی دی رو تولید و برای شما ارسال می کنه.

همه چیز درباره iOS جادویی اپل – iOS 6 – کافه اپل

cafeapple.net/321-اپل-بررسی-تخصصی-IOS-6.html

در این کنفرانس اپل تازه های نرم افزاری خود را معرفی می کند. … خرید اپل آیدی …. کار با Accessibility بسیار آسان است، کافی است وارد برنامه شوید تا همه چیز آن را فرا …

امیدواریم از مطالب این مقاله نهایت استفاده را برده باشید قصد ما از ذکر این مقاله بالا بردن سطح یادگیری و آگاهی شما عزیزان میباشد.در پایان از همه عزیانی که ما را در به انجام رساندن این مقاله یاری نموده اند تشکر فراوان مینماییم.این بود چگونگی ساخت و خرید اپل آیدی که برای شما کاربران محترم شرح دادیم.با ما همراه باشید….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک