Friday , 24 November 2017 / جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور نسبت به حمله وحشیانه ارتش آمریکا علیه مواضع ارتش سوریه واکنش نشان دادند

بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور نسبت به حمله وحشیانه ارتش آمریکا علیه مواضع ارتش سوریه واکنش نشان دادند

بیانیه0 1 بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور نسبت به حمله وحشیانه ارتش آمریکا علیه مواضع ارتش سوریه واکنش نشان دادند

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و اعدوا لهم مااستطعتم من قوه

مع الاسف بامداد روز جمعه , شناور های جنگی وابسته به ارتش آمریکا حمله ی موشکی وحشیانه ای را علیه مواضع ارتش سوریه ترتیب دادند . بی شک اقدام مذکور بداهه ی خطرناکی است که در صورت عدم واکنش مقتضی در سطوح مناسب , موجب گسترش تهدیدات بالقوه ی موجود بر ضد جبهه ی مقاومت و در راس آن جمهوری اسلامی ایران خواهد گشت .
از هفت سال پیش تا کنون , مستکبرین و مرتجعین صهیونیست , با تدارک فتنه ای فراگیر در جهان اسلام جوخه های تکفیر و ترور را در جای جای منطقه ی راهبردی غرب آسیا تجهیز نموده و اصلی ترین هدف خود را نیز در هم­شکستن محور مقاومتِ شیعی بنا نهاده اند . سیاست مذکور که از پشتیبانی مستقیم و غیر مستقیم رژیم صهیونیستی و کشور هایی اعم از ایالات متحده ی آمریکا , کشور های اتحادیه ی اروپا و مرتجعین نفتخوار اتحادیه ی عرب برخوردار بود راه به جایی نبرد , و تنها دلیل آن پس از خواست خداوند متعال , اراده ی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر عدم توفیق این راهبرد شوم بوده است . لکن در حال حاضر و پس از پیروزی های قاطع و تمام کننده ی مجاهدان و توفیقاتی چون آزادسازی حلب و اضمحلال تکفیریان در موصل عراق , حامیان و طراحان جبهه ی تکفیر و در راس آن ها آمریکا به عکس العمل های هیجانی و حساب نشده تمسک جسته و سعی دارند با ورود مستقیم به میدان نبرد نیابتی چند نفس به عمر موالید تروریست خود بیفزایند .
بی شک ورود مستقیم آمریکا به عرصه ی میدانی سوریه توازن قدرت را از حالت کنونی خارج خواهد نمود و تبعات احتمالی این اتفاق هیچ گونه فرصتی برای انفعال دولت مردان جمهوری اسلامی ایران باقی نمی گذارد . از زمان آغاز فتنه ی تکفیری صهیونیستی مذکور در منطقه همواره بسیاری از جوانان شایسته ی این مرز و بوم در کنار برادران عراقی , سوری و لبنانی خود رشادت ها به خرج داده و با خون خود امان نامه ی کشورمان از گزند خونخوارانِ­تکفیری را امضا کرده اند . تجربه ی سال ۹۲و تاثیر ایستادگی ایران در برابر تهدید نظامی آمریکا بر ضد سوریه و لغو حمله ی مذکور نشان داد اقدام حساب شده و در عین حال مقتدرانه ی دستگاه های دیپلماتیک , امنیتی و نظامی کشورمان می تواند ضامن امنیت ایران و متحدان منطقه ای ما باشد . امروز نیز در حالی که راهبردنویسان غربی شکست محور سوریه را به مثابه شکستن کمر جبهه ی مقاومت قلمداد می کنند , هیچ گونه تسامحی در برابر اقدامات تحریک آمیز و خطرناک ایالات متحده و رژیم صهیونیستی جایز نیست و از دستگاه های دیپلماتیک و نهاد های ذی ربط امنیتی انتظار جدی می رود تا با به کارگیری دیپلماسی مقتدر , عزتمندانه و در عین حال حساب شده , در برابر گسترش ماجراجویی های موذیانه ی مستکبرین و مرتجعین واکنشی موثر و کارآمد در دستور کار قرار دهند .
و من الله التوفیق

بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران
بسیج دانشجویی دانشگاه علامه ی طباطبایی
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف
بسیج دانشجویی دانشگاه تهران
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق ( علیه السلام)
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک