Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

جشنواره نشریات دانشجویی نقطه عطفی در فضای فرهنگی دانشگاه‌هاست

جشنواره نشریات دانشجویی نقطه عطفی در فضای فرهنگی دانشگاه‌هاست

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ظهر امروز نهمین جشنواره و همچنین نمایشگاه نشریات دانشجویی در دانشگاه تهران با حضور سیدضیاء هاشمی، دست یار فرهنگی فرهنگی و اجتماعی وزارت افتتاح شد.

 

ضیاء هاشمی در حاشیه افتتاحیه و همچنین در جمع خبرنگاران پیرامون اهداف آن جشنواره گفت: آن جشنواره با حضور نشریات دانشجویی در سراسر کشور افتتاح می‌می شود که البته با همت وزارت بهداشت و همچنین وزارت علوم و همچنین به میزبانی دانشگاه تهران برگزار می‌می شود که شاهد حضور پرشور دانشجویان در آن جشنواره هستیم.

 

او همچنین تاکید کرد: آن جشنواره نقطه عطفی در فضای دانشگاهی می باشد و همچنین وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌ها، نشریات و همچنین فعالیت‌های دانشجویان در فضای مجازی نیز در فضای فرهنگی دانشگاه‌ها در آن جشنواره به معرض دیدن کردن و نمایش گذاشته می‌می شود.

 

ضیاء هاشمی افزود: استعدادهای فراوانی در فضای دانشگاه‌ها وجود دارد و همچنین ما امیدواریم که نسل جدیدی از روزنامه نگاران را به جامعه عرضه کنیم.

 

او همچنین در پایان خاطرنشان کرد: اختتامیه جشنواره نشریات دانشجویی روز پنجشنبه با حضور مسئولان و همچنین معاونان فرهنگی و همچنین جمعی از مقام‌های کشوری برگزار می‌می شود.

جشنواره نشریات دانشجویی نقطه عطفی در فضای فرهنگی دانشگاه‌هاست در تاریخ ۱ March 2016 | 6:17 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک