Friday , 24 November 2017 / جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

روایتی جذاب و جالب از سفر حجت‌الاسلام "مجتبی خامنه ای" به مشهد

روایتی جذاب و جالب از سفر حجت‌الاسلام "مجتبی خامنه ای" به مشهد

n00477561 b روایتی جذاب و جالب از سفر حجت‌الاسلام "مجتبی خامنه ای" به مشهد

به نقل از جهان، محمد سعید احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان نوشت:"پرواز که نشست منتظر بودیم درهای هواپیما باز می شود. میان شهروندان و مردم شهر حاج آقا مجتبی پسر آقا را دیدم که با آقای بروجردی همکارشان همراه بودند. میان شهروندان و مردم شهر پیاده شدند. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم خیلی ها کنجکاو بودند ببینند که آیا ایشان با خودروی اختصاصی پاویون می روند یا نه. با شناختی که داشتم می دانستم جوابش چیست ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که فاصله داشتیم آن جواب را شخصا ندیدم. درهای اتوبوس که باز شد تا پیاده شویم من و همچنین خیلی های دیگر جواب را دیدیم؛ ایشان هم بین شهروندان و مردم شهر از اتوبوس پیاده شدند. حالا دیگر من هم کنجکاو شده بودم ببینم ایشان کجا و همچنین با چه خودرویی سوار می می شود. به پائین پله ها که رسیدند آقای بروجردی از ایشان جدا شد، زیرا و به درستی که خودروی پلاک قرمز او همچنین پایین پله ها منتظر بود. از نظر من طبیعی بود که حاج آقا مجتبی هم همانجا سوار خودرو می شود یعنی در صورتی که من جای ایشان بودم چنین عمل می کردم ولی باید توجه داشت دیدم ایشان رفت سمت جایی که خودروهای عادی می آیند مسافران شان را پیاده می کنند و همچنین شهروندان و مردم شهر سوار تاکسی می شوند.

فردی که کنار ایشان بود و همچنین من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کردم محافظ می باشد با علاقه و همچنین شوری ویژه در حالی که مصافحه می کرد از ایشان خداحافظی کرد. جدید و تو و تازه فهمیدم فردی یا شخصی از شهروندان و مردم شهر می باشد که فرصت را غنیمت دانسته و همچنین خیلی راحت هم کلام فرزند رهبر انقلاب شده می باشد.

حاج آقا مجتبی بعد از خداحافظی با او همچنین جایی که همه، مسافرانشان را پیاده و همچنین سوار می کنند، سوار خودروی پژو ۴۰۵ بدون شیشه دودی شد و همچنین رفت و همچنین من با خود گفتم بی خود نیست که هیچ کس جهت شهروندان و مردم شهر، "آقا" نمی می شود، زیرا و به درستی که هیچ کس مثل "آقا" و همچنین تربیت شدگان توسط  ایشان#مردمی نمی می شود."

روایتی جذاب و جالب از سفر حجت‌الاسلام "مجتبی خامنه ای" به مشهد در تاریخ ۲ March 2016 | 12:05 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک