Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

آموزش گام‌به‌گام بردگی جنسی و زناشویی و جنسی جهت جوانان و نوجوانان!

آموزش گام‌به‌گام بردگی جنسی و زناشویی و جنسی جهت جوانان و نوجوانان!

n00477579 b آموزش گام‌به‌گام بردگی جنسی و زناشویی و جنسی جهت جوانان و نوجوانان!

به نقل از جهان به نقل از فارس، بعد از کتاب اروتیک «1984 » موراکامی که در نوع خود پدیده ای در بی حیایی و همچنین پورنوگرافی بود؛ «هتل آ…» را می‌قدرت یکی از منحرف‌ترین کتاب‌های چند سال شمسی اخیر دانست. در بین کتابهایی که خط قرمزها را رد کرده‌اند و همچنین ارزش‌ها را زیر سوال برده‌اند «هتل آ…» با تبلیغ نوع ویژه ای از انحرافات جنسی و زناشویی و جنسی پیشگام می باشد!

هتل آ… را نشر نگاه جهت اولین بار در بهار ۱۳۹۴ با ترجمه‌ی نه چندان خوب آسیه و همچنین پروانه عزیزی راهی بازار کرد تا در میدان رقابت در بی حیایی و همچنین قبح زدایی از انحرافات عقب نماند.

آن رمان آسیایی که یک قصه‌ دم دستی و همچنین سطحی از «اواگاوا» نویسنده‌ ژاپنی می باشد، به قدری بی جاذبه و همچنین تکراری می باشد که در صورتی که بازی‌های جنسی و زناشویی و جنسی نویسنده را از آن هم حذف کنیم، در حد قصه های شب کودکان تنزل پیدا می‌کند.

**تبلیغ انحراف،‌فریب خانواده و همچنین خودکشی!

جدای از موضوع و همچنین محتوای منحرف کتاب که عملا آموزش و همچنین تبلیغ آن انحرافات می باشد، شیوه های متنوع و گوناگون و مختلف فریب خانواده به خواننده جوون کتاب آموزش داده می‌می شود و همچنین از آن هم بدتر، مردن و مرگ نیز به عنوان امری دم دستی در آن رمان معرفی می‌می شود و همچنین آنقدردختر در مرز خیال و همچنین واقعیت خود را مرده می‌بیند و همچنین توصیفات زیبا از لحظات مردن و همچنین ایستادن نبض هستی ارائه می‌کند که خواننده مجاب می‌می شود مردن و مرگ آن هم قدرها هم ترسناک نیست و همچنین تنها تجربه ای متغایر و متفاوت می باشد که انسان را از رنج‌ها خلاص می‌کند؛ پس می‌قدرت به مقدار و اندازه‌ی کافی جسور بود و همچنین تا بی نهایت خطر کرد!

«هتل آ…» جدای از مضمون پست و همچنین داستان دم دستی‌اش به شدت از ضعف فرم داستانی رنج می‌برد. پیرنگ آن داستان در موارد متعدد دچار اشکال می باشد و همچنین قصه را غیر واقعی نشان می‌دهد. شخصیت‌های آن رمان جهت انجام کارهایشان انگیزه‌ی کافی را ندارند و همچنین گویی همه به زور نویسنده دست به حرکت‌هایی نامتناسب با روحیاتشان می‌زنند.

در واقع در صورتی که تو صحنه های جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین آزار دهنده‌ی آن کتاب را که اواگاوا همچون تاری در پود نقاط متنوع و گوناگون و مختلف رمان تنیده می باشد و همچنین با ارائه‌ی باوقفه و همچنین تعلیق می‌کوشد خواننده را تا آخر همراه کند، از داستان حذف کنید، هیچ چیز جهت نویسنده نمی‌ماند که به وسیله‌ی آن هم خواننده را تا آخر رمان باخود بکشاند.

آنچه در پایان مطالعه‌ی آن کتاب انسان را به شدت آزار می‌دهد آن می باشد که چگونه و چطوری ممکن می باشد رمانی تا آن حد ضعیف از جهت فرمی و همچنین به آن شدت کثیف از جهت محتوایی تحت لوای جمهوری اسلامی ترجمه می شود، مجوز نشر بگیرد و همچنین در دسترس جوانان قرار بگیرد.

**توضیح مضحک ناشر در مورد کتاب

آیا افرادی که آن رمان را ترجمه کرده‌اند، افرادی که آن هم را نشر یافته شده کرده‌اند و همچنین افرادی که به آن اراجیف مجوز نشرداده اند، حاضرند آن کتاب را به نوامیس جوون و همچنین نوجوان خود پیشنهاد دهند؟

از آن هم مضحک‌تر توضیح ناشر در پشت جلد کتاب در مورد محتوای آن رمان می باشد:

«کتاب از عشق نامتعارف دختری جوون و همچنین مترجمی پیرتر که، ارتباط و رابطه ای روانکاوانه و همچنین نامعمول دارند عکسی استادانه ارائه داده می باشد و همچنین …کتاب هتل آ… اثری سراسر روانکاوانه و همچنین پر از شگفتی می باشد که اوگاوا استادانه آن هم را پرداخته می باشد.»

واقعا کسی هست تا از مدیر انتشارات نگاه بپرسد کجای ارائه‌ چهره‌ی زیبا از بردگی جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین لذت بردن از آسیب دیدن و همچنین تا حدمرگ پیش رفتن کاری روانکاوانه می باشد!؟ واقعا چسباندن آن انحراف به یک ماجرای بی تعلیق تکراری کاری استادانه می باشد!؟

متاسفانه محتوای کتاب آن هم قدر زشت می باشد که حتی نمی‌قدرت جملاتی از آن هم را جهت نمونه جهت استحضار مخاطبان در ادامه نشر یافته شده کرد…

به ناشر محترم توصیه می‌‌می شود در صورتی که رسالتی بر دوش خود درمنحرف کردن جوانان می‌بیند حداقل دست از تحمیق کتابخوان ها بردارد و همچنین کتاب را بدون دروغ به عنوان اثری زیبا در تبلیغ انحراف بردگی جنسی و زناشویی و جنسی نشر دهد و همچنین منتظر عواقب دنیوی و همچنین اخروی آن هم بماند.

همچنین به مسئولان وزارت فخیمه فرهنگ و همچنین ارشاد اسلامی توصیه می‌کنیم، هنگام و زمانی که چنین کتاب‌های پستی که از ابتدا تا انتهایش هرزه نگاری و همچنین تبلیغ انحرافات جنسی و زناشویی و جنسی می باشد، ‌به آن راحتی نشر یافته شده می‌می شود، ‌رسما قسمت و بخش صدور مجوز کتاب و همچنین بررسی کردن محتوای کتاب‌ها را تعطیل و همچنین از هدر رفتن بیت المال جلوگیری کنند تا حداقل شهروندان و مردم شهر تکلیفشان مشخص می شود و همچنین خودشان مواظب باشند که نوامیسشان هر کتابی را در بازار رسمی کتاب جمهوری اسلامی نخرند زیرا و به درستی که عملا هیچ نظارتی وجود ندارد…

آموزش گام‌به‌گام بردگی جنسی و زناشویی و جنسی جهت جوانان و نوجوانان! در تاریخ ۲ March 2016 | 1:34 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک