Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

ازبازشدن پای انتخابات به جشن دانش آموختگی تا حذف مراسم کلاهبرداری!

ازبازشدن پای انتخابات به جشن دانش آموختگی تا حذف مراسم کلاهبرداری!

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، هفتاد و همچنین پنجمین دوره دانش آموختگی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران دیروز با حضور ریاست پردیس دانشکده‌های فنی، دست یار پژوهشی، ریاست اتاق بازرگانی، ریاست نظام مهندسی و همچنین جمعی از والدین دانش آموختگان برگزار شد.

 

 

ساعت ۹ صبح هنگام و زمانی که از خیابان ۱۶ آذر وارد دانشگاه شدم به نظر همه چیز و همچنین همه جا در کیش مات جالبی فرو رفته بود البته نه آنکه آن سکوت به معنای کلید خوردن تعطیلات نوروزی باشد شاید هم جهت یک روز از روزهای نسبتا پایانی اسفند ماه ۹۴ چیز عادی به نظر می‌رسید ولی باید توجه داشت در‌‌ آن هم ساعت تنها جای شلوغ و همچنین پر تلاطم دانشگاه، درب اصلی دانشکده فنی بود که از دور می‌شد ردا پوشان آبی به تن را با شال گردن‌های سفیدی که دور گردنشان بسته بودند دید.

 

 

جلو‌تر که می‌رفتی طبق معمول بازار داغ عکس‌های سلفی یا‌‌ آن هم خویش انداز خودمان گرم گرم بود ولی باید توجه داشت تاخیر ۱۰ دقیقه‌ای در باز شدن درب سالن شهید چمران موجب ازدحام بسیاری شد و همچنین صندلی‌های سالن در‌‌ آن هم دقایق ابتدایی و اولیه کاملا پر شد.

 

IMG 2158 ازبازشدن پای  انتخابات به جشن دانش آموختگی تا حذف مراسم کلاهبرداری!

 

قبل از وارد شدن به سالن که حالا از درونش صدای محمد خیری قاری فارغ التحصیل ارشد مهندسی صنایع شنیده می‌شد پشت میز ثبت نام دانش آموختگان در کانون مهندسین فارغ التحصیلان دانشگاه فنی یک برد توجه آدم را خیلی به خودش جلب می‌کرد!

 

 

 «تکرار می‌کنم با دستان بسته پیروز شدیم»، «پیروزی ما آن هم چیزی نیست که کسی در آن هم شکست بخورد»، تیر یک روزنامه‌های اعتماد، آرمان، قانون و همچنین آفتاب درست بعد از اعلام قطعی و همچنین پایانی انتخابات مجلس و همچنین خبرگان… چیزهایی بود که روی آن برد دیده می‌شد حال آنکه سنخیت آن برد با هم زمانی نمایش آن مراسم و همچنین جشن چه بوده بماند!

 

photo 2016 03 02 15 00 04 ازبازشدن پای  انتخابات به جشن دانش آموختگی تا حذف مراسم کلاهبرداری!

 

برنامه جذاب و جالب و خوب با سخنرانی یوسفی کما دست یار پژوهشی دانشکده‌های فنی آغاز شد و همچنین شلوغ و همچنین همهمه فارغ التحصیلان تا سخنران بعدی و همچنین اتمام حرف‌های ریاست نهاد نظام مهندسی ادامه داشت به وضوح می‌شد شور و همچنین هیجان را در صدای جذاب و جالب و خنده‌ها و همچنین صحبت‌های فارغ التحصیلان دید البته برق چشمان مادر پدر‌ها جز زیبایی‌های خاص آن مراسم بود که نمی‌شد از آن هم گذشت.

 

 

یکی از موارد و نکات مثبت آن برنامه جذاب و جالب و خوب نبود هیچ گونه آهنگ و همچنین موزیکی به احترام ایام فاطمیه بود که خب البته صدای بعضی‌ها را هم درآورد مجری بعد از پایان یکی از سخنرانی‌ها با برگه دست نوشت یکی از دانشجویان بالای سن آمد گفت: نمی‌دانم آن نوشته را بخوانم یا نه ولی باید توجه داشت یکی ار دانشجویان به طعنه گفته می باشد اینجا مجلس سخنرانی مدعوین می باشد یا جشن فارغ التحصیلی!؟

 

 

عکس‌های سلفی همچنان ما بین سخنرانی‌های متعدد ادامه داشت که البته شال و همچنین روسری بعضی از فارغ التحصیلان هم در مواقعی‌ گاه و همچنین بی‌گاه روی دوششان می‌افتاد که خب یک نقطه از آن معنی گفتیم و همچنین…

 

IMG 1509 ازبازشدن پای  انتخابات به جشن دانش آموختگی تا حذف مراسم کلاهبرداری!

IMG 1761 ازبازشدن پای  انتخابات به جشن دانش آموختگی تا حذف مراسم کلاهبرداری!

 

نداشتن کلاه‌های فارغ التحصیلی روی سر دانشجویان فنی مهندسی در مراسم دیروز از دیگر وجه تمایزات آن هم بود همچنین نداشتن ژست پرتاب کلاه تا منتهی علیه سقف سالن.

 

IMG 1679 ازبازشدن پای  انتخابات به جشن دانش آموختگی تا حذف مراسم کلاهبرداری!

 

دانشجویان تنها پای صحبت‌های فارغ التحصیل دانشکده فنی در سال شمسی ۱۳۴۷ سکوت کاملی را اختیار کردند کسی که حالا نائب ریاست تاق بازگانی ایران و همچنین بنیان گذار کمپانی راه و همچنین ساهتمان کیسون شده بود.

 

 

او به دانشجویان آن وعده را داد که تا چند سال شمسی بعدی دانشجویانی که روزی از ایران رفتند دوباره به کشور باز خواهند گشت و همچنین از مهندسین بعدی کشور خواست از روز اول نگویید می‌خواهیم دکان خودمان را داشته باشم و همچنین لا اقل سه چهار سالی را جهت شرکت‌های شامل نهاد کار کنید تا پختگی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را به دست بیاورید.

 

IMG 2179 ازبازشدن پای  انتخابات به جشن دانش آموختگی تا حذف مراسم کلاهبرداری!

 

در پایان آن مراسم همه سالن به احترام خواندن سوگند نامه مهندسین از جای برخاست و همچنین از برگزیدگان مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف دکتری، ارشد و همچنین کار‌شناسی تقدیر به عمل آمد.

ازبازشدن پای انتخابات به جشن دانش آموختگی تا حذف مراسم کلاهبرداری! در تاریخ ۳ March 2016 | 1:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک