Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

واکنش‌مولاوردی‌به‌اعلام‌جرم و جنایت‌علیه‌اش در دادگاه/ دست از سر ما بردارید!

واکنش‌مولاوردی‌به‌اعلام‌جرم و جنایت‌علیه‌اش در دادگاه/ دست از سر ما بردارید!

n00477743 b واکنش‌مولاوردی‌به‌اعلام‌جرم و جنایت‌علیه‌اش در دادگاه/ دست از سر ما بردارید!

به نقل از جهان به نقل از راه دانا طی روزهای قبل خبری از سوی رسانه ها نشر یافته شده شد که شهیندخت مولاوردی، دست یار ریاست جمهوری ایران در مسائل زنان اظهار کرده بود: "روستایی را در سیستان و همچنین بلوچستان داریم که تمامی مردان آن هم روستا اعدام شده‌اند"

 او همچنین با ابراز نگرانی از بی‌مسئولیتی جامعه در قبال بازماندگان خانواده های اعدام شده افزوده می باشد: "بازماندگان آنها امروز قاچاقچی بالقوه خواهند بود؛ هم از آن نظر که بخواهند انتقام پدران خود را بگیرند هم جهت تامین منابع اقتصادی و مالی خانواده ها، ولی باید توجه داشت هیچ حمایتی از آن اشخاص نمی‌می شود."

آن موضوع هم‌زمان با حمایت رسانه‌های ضد انقلاب و همچنین اعتراض شهروندان و مردم شهر و همچنین مسئولان استان سیستان بلوچستان مواجه شد و همچنین بعد از گذشت چند روز دست یار دادگستری استان سیستان و همچنین بلوچستان از اعلام جرم و جنایت برعلیه دست یار زنان ریاست جمهوری خبر داد.

مولاوردی که پیش از آن حاضر به پاسخگویی در خصوص نام آن روستا نشده بود، بار دیگر از عذرخواهی از شهروندان و مردم شهر امتناع کرد و همچنین در گفت‌وگو باخبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اظهار داشت: اطلاعیه‌ای را در آن خصوص به زودی نشر یافته شده خواهیم کرد و همچنین ان شاالله نام روستا را هم در آن هم اطلاعیه خواهیم گفت.

او همچنین در خصوص اعلام جرمی که برعلیه‌اش گرفته شده گفت: آن موضوع را در صورتی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری شد از طریق دادگاهی که اقدام شده پیگیری می‌کنیم و همچنین زیرا و به درستی که اعلام جرم و جنایت شده بایستی و حتما مسیر قوانین و قانونی خودش را طی کند.

دست یار ریاست جمهور در مسائل زنان همچنین با طفره رفتن از پاسخگویی به روزنامه نویس و خبرنگار ما، عنوان کرد: چرا دست از سر ما برنمی دارید. آن غائله ای می باشد که تو درست کرده اید.

واکنش‌مولاوردی‌به‌اعلام‌جرم و جنایت‌علیه‌اش در دادگاه/ دست از سر ما بردارید! در تاریخ ۳ March 2016 | 12:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک