Wednesday , 24 January 2018 / چهارشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

محسن رضایی: از شهروندان و مردم شهر عذرخواهی کنید

محسن رضایی: از شهروندان و مردم شهر عذرخواهی کنید

 به نقل از جهان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با توصیف انتخابات به مثابه یک جشن ملی جهت تجدید بیعت شهروندان و مردم شهر با نظام و همچنین انقلاب و همچنین رهبری، از افرادی که به انتخاب شهروندان و مردم شهر توهین می کنند انتقاد کرد و همچنین آنرا موجب ضربه خوردن کشور و همچنین ناامیدی شهروندان و مردم شهر دانست.

 
آن یادداشت که در اینستاگرام فردی یا شخصی فرمانده سابق سپاه در دوران دفاع مقدس نشر یافته شده شده، به شرح زیر می باشد:
 
نه شهروندان و مردم شهر شهرستان ها، عقب افتاده اند و همچنین نه شهروندان و مردم شهر تهران، اهل کوفه!
 
انتخابات، در جمهوری اسلامی ایران، به مثابه جشنی پهناور و بزرگ جهت تجدید بیعت با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی می باشد. بایستی و حتما خداوند متعال را حمد و همچنین سپاس و همچنین شکر بگوییم که در هر انتخابات، ملت ایران نشان داده که پای آن نظام و همچنین انقلاب و همچنین رهبری ایستاده می باشد، حتی در سخت ترین شرایط همچون جنگ، تحریم، اوضاع نابسامان اقتصادی و همچنین..
 
آن که به خاطر منافع حزبی و همچنین تیمی خود، به انتخاب شهروندان و مردم شهر توهین کنیم اقدامی ناپسند و همچنین نکوهیده می باشد.  
 
بدیهی می باشد هر نوع توهین به انتخاب ملت، کشور را به تبعات ناگواری دچار کرده، یاس و همچنین نا امیدی شهروندان و مردم شهر را در پی خواهد داشت و همچنین افرادی که چنین ادبیاتی را به کار برده اند بایستی و حتما از شهروندان و مردم شهر عذرخواهی کنند.

محسن رضایی: از شهروندان و مردم شهر عذرخواهی کنید در تاریخ ۴ March 2016 | 5:20 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک