Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

۴۰۰۰ فرد یا شخص از دانشگاهیان در یکماه قبل عازم عتبات شدند

۴۰۰۰ فرد یا شخص از دانشگاهیان در یکماه قبل عازم عتبات شدند

به نقل از تیم فرهنگی خبرگزاری دانشجو؛ فقیهی آمار دانشجویان اعزامی به کربلا در دوره جدید را اکثرا و بیشتر از ۴۰۰۰ فرد یا شخص اعلام کرد. او گفت: چهاردهمین دوره اعزام دانشجویان به عتبات از ۵ بهمن ماه آغاز شده و همچنین آن اعزام‌ها تا پایان فروردین ماه ۹۵ ادامه خواهد داشت.

 

ریاست ستاد عمره و همچنین عتبات دانشگاهیان افزود: به تا حال بیش از ۴۰۰۰ دانشگاهی در قالب ۱۰۹ کاروان به عتبات عالیات سفر کرده‌اند که از آن تعداد ۷۰ کاروان هوایی و همچنین ۳۹ کاروان زمینی اعزام شده‌اند و همچنین تا پایان فروردین ماه ۹۵ آمار اعزام‌ها به بیش از ۱۱ هزار فرد یا شخص خواهد رسید.

 

فقیهی گفت: با توجه به آنکه تمامی کاروان‌های دانشگاهی شامل روحانی خواهند بود؛ از آن رو ستاد عتبات دانشگاهیان، مداحان ثابتی را در نجف و همچنین کربلا در نظر گرفته می باشد که مراسم استقبال و همچنین زیارت اول در حرم و همچنین وداع شب آخر در کربلا و همچنین نجف، زیر نظر روحانی کاروان و همچنین با حضور مداحان اعزامی برگزار می‌می شود.

 

ویافزود: همچنین کارهای فرهنگی با اشراف بعثه مقام معظم رهبری در کربلا و همچنین در نجف ویژه دانشگاهیان انجام می‌می شود که از آن هم جمله اعزام دانشگاهیان جهت زیارت حربن یزید ریاحی با روایت‌گری مصور توسط راوی و همچنین نماینده بعثه در مرقد مطهر ایشان برگزار می‌می شود. همچنین همایش‌های جداگانه‌ای در کربلا در بعثه مقام معظم رهبری برگزار می‌می شود که دانشجویان در آن همایش تجدید میثاق مجددی با امام و پیشوا راحل، شهدا و همچنین مقام معظم رهبری می‌بندند.

۴۰۰۰ فرد یا شخص از دانشگاهیان در یکماه قبل عازم عتبات شدند در تاریخ ۱ March 2016 | 6:59 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک