Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

تبدیل کارخانه ایرانی به شرکت خارجی

تبدیل شرکـت ایرانی به شرکت خارجی (ثبت شرکـت در خارج از ایران)

1 3 تبدیل کارخانه ایرانی به شرکت خارجی
ثبت شرکت ها

در پی درخواست های بسیار زیاد زیاد کمپانی های داخل ایران بر آن شدیم تا بسته ای ایجاد کنیم تا اشویِژگزینشه حقوقی حقوقی داخل ایران کشورهای اطراف ایران بتوانند شعبه و یا نمایندگی خود را در قالب یک فرد مستقل در خارج از ایران داشته باشند.

با مصرف از بسته پیشنهاد ی امکانات زیر را خواهید داشت.

تاسیس کمپانی در خارج از ایران عینا مانند کمپانی داخل ایران (نام موضوع).
اختصاص دامنه اینترنتی، هاست پست الکترونیکی اختصاصی در کشور مورد نظر که آن کمپانی به ثبت رسیده است.
امکان تخصیص تلفن اختصاصی بدون هزینه جابجایی (دریافت ارسال ارتباط با شماره مورد نظر تخصیص یافته)
امکان مصرف از آدرس محل کمپانی جهت دریافت مرسولات، نامه ها دیگر موارد (اسال مرسولات نامه ها کمتر از ۲۴ ساعت کاری در تهران امکان ارسال آن به شهرستانها).
امکان مصرف از آدرس محل شرکـت جهت وریفای کردن حضوری اینترنتی.
امکان مصرف از آی پی اختصاصی اینترنتی محل شرکت جهت انجام پرداخت های آنلاین، وریفای کردن و دیگر موارد مورد نیاز بصورت ریموت دسکتاپ یا شبکه خصوصی قابل استفاده با اینترنت ایران بدون محدودیت.
امکان پاسخگویی تلفن و پست الکترونیکی به زبان های (انگلیسی، روسی، ارمنی، فارسی و عربی)
امکان همموسیقی ی برگزاری جلسه های کاری، تخصیص مترجم و وکیل کارشناس امور ایرانی و خارجی. این نوع سرویس امکان ارائه همآهنگ ی های رفت آمد مهمانان از ایران خارج از ایران به کشور مورد نظر امکانپذیر است.
امکان برگزاری کلاس های روش ی یکروزه در محل مجموعه (همآهنگ ی، ترانمسافرت ، هتل، آبخش مان، ۰ تا ۱۰۰ کلیه خدمات امکانپذیر است )
امکان اخذ اقامت م و دائم برای اعضای شرکـت ثبت شده در هر زمان مورد نیاز امکانپذیر است.
امکان افتتاح حساب بانکی مجموعه با واحدهای یورو، دلار، روبل و درام امکانپذیر است. این حساب اینترنت بانک و امکان انتقال مبالغ به دیگر حساب ها در کشور های دیگر را دارد.
امکان انجام تشریفات گمرکی با معین ات شرکت بوسیله ترخیص کار با تجربه امکانپذیر است .
در صورتی که در آینده نیاز به دفتر اختصاصی، استخدامی کارمند و راه اندازی ۰ تا ۱۰۰ شرکت در این کشور را داشته باشید ما می توانید در کوتاهترین زمان ممکن و کمترین نرخ کلیه فرایندهای کاری را انجام دهیم. ما می توانیم سیسـتم یکپارچه ویپ (تلفن بین المللی بدون تعرفه )، دوربین های مداربسته، اینترنت پرسرعت بدون محدودیت کلیه امکانات مورد نیاز مجموعه را برای تان فراهم سازیم.
فرایند تبدیل کمپانی ایرانی به خارجی (ثبت کمپانی خارج از ایران) دریافت خدمات

اسکن پاسپورت اعضاء شرکت
اعلام مورد کار کمپانی
معرفی اعضای مجموعه + میزان سهام هر (امکان ثبت مجموعه با ۱ نفر امکانپذیر است. در این صورت مدیرعلت مالک ۱۰۰ درصد شرکت سهام است)
معرفی حداقل ۳ نام جهت نام شرکت
معرفی معین ات ارتباط آدرس، تلفن، ایمیل اعضاء مجموعه در ایران
شرح ات تکمیلی در خصوص ثبت شرکـت خارج از ایران

اگر فقط نیاز دارید تا ارتباط های ورودی روی خط شرکـت خود داشته باشید می توانید از شماره مرکزی ما مصرف بکنید و شماره داخلی اختصاصی به شما تخصیص داده می شود. جهت مثال +۳۷۴-۶۰-۴۱۵۱۵ داخلی ۱۲۴
اگر نیاز دارید شماره اختصاصی داشته باشید و هم ارتباط های ورودی و خروجی با آن خط در ایران بگیرید، بایستی مبلغی به عنوان مبلغ دپوزیت به مجموعه تحویل دهید هر ماه صورتحساب بصورت تلفن های رایج جهت شما صادر خواهد شد. تعرفه نصب راه اندازی این سیسـتم کمی بیشتر خواهد بود.

ثبت مجموعه در ایران – ثبت مجموعه در تهران

موارد موارد بسياري همواره پیش روی افرادی است که قصد راه اندازی کسب و کار را دارند. به دلیل پیچیده و زیاد بودن فرایند ثبت شرکت ، آموزش دقیق از فرایند ثبت مجموعه ، مدارک لازم ، نرخ ها و دیگر قوانین برای افرادی که قصد دارند ثبت مجموعه کنند بسیار زیاد مفید و ضروری است . همچنین اتمام ثبت شرکـت انتها فرایند نیست بلکه اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکت خیلی خیلی مهم تر بوده و ما تلاش کرده ایم بصورت زیاد آسان از آخرین قوانین و مقررات امور ثبت شرکت ها موکلی محترم را آگاه سازیم.

جهت سهولت شما هموطنان عزیز قصد بر آن شد که تمام مراحل مورد نیاز برای ثبت شرکت را به صورت کاملا در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید بدون نیاز به وکیل خودتان كار برای ثبت کمپانی نمائید.

مجموعه مسئولیت محدود چیست

مجموعه با مسئولیت محدود شرکـت ی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هریک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد تنها تا میزان سرمایه در مجموعه مسئول قروض تعهدات شرکت است(م۹۴ ق ت) در اسم شرکـت باید جمله (با مسئولیت محدود) قید شود همچنین اسم شرکـت نبایستی متضمن نام هیچ یک از شرکاء باشد و الا شریکی که اسم او در اسم شرکت قید شده در مقابل اشویِژگزینشه ثالث حکم شریک ضامن را در مجموعه تضامنی خواهد داشت(م۹۵ ق ت ).

مراحل ثبت شرکت با مسولیت محدود

تکمیل مدارک

کپی شناسنامه کارت ملی مساوی اصل شده حداقل دونفر اعضا
گواهی عدم سوقبلی ه جهت کلیه اعضاء (از پلیس +۱۰)
اطلاعات برای تنظیم مدارک کمپانی از قبیل مساله کار ،آدرس کدپستی ، میزان سرمایه ،نسبت تقسیم سهم الشرکه بین اعضا سمت اعضا و حق امضاداران شرکت .
بعد از کسب اطلاعات لازم اسناد تنظیم می شود (اساسنامه ،تقاضانامه ،کمپانی نامه،صورتجلسه )
فرآیند ثبت از طریق سامانه ثبت شرکـت ها :

ابتدا به وبسایت sherkat.ssaa.ir مراجعه نمایید.
در سمت چپ صفحه به قسمت سامانه پذیرش تاسیس ثبت تغییرات مراجعه نمائید.
اطلاعات را به طور کامل وارد نمائید در این خصوص میتوانید به از فیلم دیدنی آموزش ی استفاده بکنید .
مراحل ثبت نام

کلیه اطلاعات متقاضی وکیل پرونده وارد می شود.
اسامی در خواستی ( پنج نام انتخاب ی ) به ترتیب اولویت وارد می شود اسامی با از سه کلمه با ریشه فارسی انتخاب شود (از سه پارت تشکیل شده و کمتر نباشد ).
سرمایه کمپانی را با انتخاب مورد “سرمایه نقدی ” وارد می کنیم (سرمایه اولیه حداقل ۰۰۰ /۰۰۰ /۱ ريال است ).
اعضاء شرکت را به ترتیب با اطلاعات دقیق شناسنامه ای و سهام مورد نظر وارد می کنیم .رئیس هیات مدیره مدیرعلت عضو هیات مدیره .
سمت افراد حق امضاداران معین می شود.
نوع روزنامه رسمی به درخواست موکل “ابرار ” یا ” جمهوری اسلامی ” گزینش می شود.
کپی کردن اطلاعات مدارک تنظیم شده در خواستی از طریق سامانه وارد می شود به ترتیب ،صورتجلسه ،اساسنامه ، شرکت نامه و تقاضانامه شرکت .
و بعد از بازدید مجدد از اطلاعات وارد شده گزینه” پذیرش نهایی ” را گزینش کرده برگه رسید پذیرش اینترنتی را دریافت می کنیم.(توجه :در صورت گزینش مورد “پذیرش نهایی” هیچ تغییرات قابل اعمال در پرونده ناست ).
ظرف دو الی سه روز کاری نام ها مورد نقد قرار گرفته و یکی از اسامی گزینش می گردد .در صورت رد نام بایستی با موکل ارتباط گرفته برای ارائه اسامی نو اقدام نمایند.
بعد از تایید یکی از اسامی مدارک آماده امضا بوسیله اعضاء شرکـت است .دو ورژن کپی از مدارک تایید شده از طریق سامانه ثبت را می بایست اعضا شرکت با امضا تایید نمایند.
تکمیل مدارک برای ارسال از طریق پست :

دو ورژن از مدارک امضا شده توسط کلیه اعضاء
کپی مدارک شناسایی مساوی اصل شده افراد
گواهی عدم سو قبلی ه افراد
یک برگه از تایید نام و برگه ارجاع اینترنتی
کلیه مدارک داخل پوشه پستی کامل پانچ شده بوسیله کارشناس ارسال پستی انجام می شود.بعد از ارسال پستی شماره مرسوله می بایست از طریق سامانه وارد پرونده شود.
بعد از ۱۰ روز کاری از طریق سامانه با شماره رهگیری نتیجه را پیگیری می کنیم در صورت صدور پیش اطلاعیه ،یک نسخه از پیش آگهی و رسید پذیرش اینترنتی بوسیله وکیل پرونده ومراجعه به اداره ثبت مجموعه ها ، اصل اطلاعیه اسناد تایید شده را درخواست می کنند.
در صورت ظهور هر نوع نقص یا درخواست مجددی بعد از تایید نام ،مد نظر داشته باشید بایستی در حین درخواست شماره پیگیری و تاریخ تایید نام قبلی را با نام تایید شده را وارد بکنید تا تغییرات با تایید نام سابق انجام پذیرد.(مدت زمان انجام هر نوع رفع نقص ۱۰ الی ۱۲ روز کاری ).

بعد از دریافت اطلاعیه ثبت و اسناد تایید شده شرکـت بوسیله وکیل ،كار جهت واریز مبلغ روزنامه رسمی از طریق وبسایت (اینترنتی)و دریافت روزنامه رسمی مجموعه طی ۵ الی ۷ روز کاری است .مدارک ثبت مجموعه با مسولیت محدود با روزنامه رسمی آماده تحویل به موکل است .

مجموعه سهامی ویِژگزینشه چیست

بر طبق ماده یک لایحه ویرایش ی قانون تجارت ، شرکت سهامی مجموعه ی که سرمایه آن به سهام تقسیم شده مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنها است . لذا مسئولیت دارندگان سهام تنها محدود به سهام آنهاست . سهام جزء حقوق مالی محسوب می شود در حکم مال منقول است و هم به صورت قهری هم به صورت قراردادی قابلیت نقل و انتقال دارد (مواد ۲۴، ۳۹و ۴۱ ل.ا.ق.ت) . لذا تشریفات نقل انتقال سهام از موارد با اهمیت زیاد مربوط به شرکـت ها تلقی می گردد.ازلحاظ نوع مالکیت سهام به دو دسته سهام بانام وسهام بی نام تقسیم می شود . انتقال سهام با نام باید در دفتر ثبت سهام شرکـت به ثبت برسد.

وجوه افتراق اشتراک بین کمپانی های سهامی خاص بامسئولیت محدود

۱ـ در کمپانی با مسئولیت محدود تعداد شرکاء حداقل ۲ نفر در شرکت سهامی ویِژگزینشه تعداد سهامداران حداقل ۳ نفر می باشند .

۲ـ حداقل سرمایه برای ثبت شرکـت با مسئولیت محدود سهامی ویِژگزینشه یک میلیون ریال است .

۳ـ درشرکـت سهامی ویِژگزینشه حداقل ۳۵% سرمایه بایستی نقدا دریکی از شعب بانکها تودیع گواهی مربوطه ارائه ۶۵% درتعهد سهامداران باشد . در کمپانی با مسئولیت محدود می بایست کل سرمایه تحویل مدیر علت کمپانی شده و مدیر علت اقراربه دریافت نماید ارائه گواهی بانکی دال بر انجام این امر ضرورت ندارد.

۴ـ انتخاب بازرس اصلی علی البدل درمجموعه سهامی ویِژگزینشه اجباری ولی در کمپانی با مسئولیت محدود اختیاری است .

۵ـ مدت مدیریت در کمپانی سهامی ویِژگزینشه حداکثر دو سال است که قابل تمدید است در شرکـت با مسئولیت محدود مدیران کمپانی جهت مدت نامحدود گزینش می شوند و همين طور مخیر خواهند بود که مدتی برای مدیران در اساسنامه شرکت مقرر دارند .

۶ـ انتخاب روزنامه کثیر الانتشار درشرکت سهامی ویِژگزینشه جهت درج اطلاعیه های دعوت شرکت درسهامی ویِژگزینشه الزامی در کمپانی با مسئولیت محدود اختیاری است .

۷ـ شرایط احراز حدنصاب درمکامل عمومی درکمپانی سهامی ویِژگزینشه سهل تر ودر کمپانی در مسئولیت محدود با تذکر به نوع مجموعه مساله تر است .

۸ـ مکامل عمومی درشرکت سهامی ویِژگزینشه بوسیله هیئت رئیسه ای مرکب از یک نفر رئیس و دو نفر ناظر و یک نفر منشی که از بین سهامداران گزینش می شوند اداره می گردد .در شرکت با مسئولیت محدود مکامل عمومی مجموعه توسط هیئت نظاردرصورتی خواهند بود.که تعداد شرکا ء آن از ۱۲نفر بیشتر باشد .

۹ـ در شرکـت سهامی خاص و بامسئولیت محدود کمپانی در افزایش سرمایه اختیاری است.

۱۰ـ سرمایه در شرکت با مسئولیت محدود به سهام یا قطعات سهام تقسیم نمی شود شرکاء تنها تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات هستند .

۱۱ـ مدیران در مجموعه سهامی ویِژگزینشه الزاما می بایست سهامدار بوده یا تعداد سهام وثیقه مقرر در اساسنامه را تهیه وبه صندوق مجموعه بسپارند . مدیران در شرکـت با مسئولیت محدود بصورت موظف یا غیر موظف که از بین شرکاء یا از خارج انتخاب می شوند انجام وظیفه خواهند نمود .

۱۲ـ تقسیم سود در کمپانی سهامی ویِژگزینشه به نسبت تعداد سهام در شرکت با مسئولیت محدود به نسبت سرمایه شرکاء تقسیم خواهد شد در کمپانی با مسئولیت محدود می توانند در اساسنامه ترتیب دیگری جهت تقسیم سود مقرر دارند .

۱۳ـ حق رای در مجموعه سهامی ویِژگزینشه به تعداد سهام در مجموعه با مسئولیت محدود به نسبت سرمایه خواهد بود .

۱۴ـ تقویم سهم الشرکه غیر نقدی در مجموعه با مسئولیت محدود توسط شرکاء صورت می گیرد شرکاء دراین خصوص مسئولیت می باشند . تقویم آورده غیر نقدی در شرکـت سهامی ویِژگزینشه با متخصصین رسمی دادگستری خواهد بود .

مراحل ثبت مجموعه سهامی خاص

تکمیل مدارک

کپی شناسنامه کارت ملی مساوی اصل شده حداقل ۳ نفر اعضا و ۲ نفر بازرس
گواهی عدم سوقبلی ه جهت کلیه اعضاء بازرسین (از پلیس +۱۰)
اطلاعات برای تنظیم مدارک شرکت از قبیل موضوع کار ،آدرس و کدپستی میزان سرمایه ،نسبت تقسیم سهام بین اعضا سمت اعضا و حق امضاداران شرکت .
گواهی افتتاح حساب بانکی ۳۵% درصدی بنام شرکت در شرف تاسیس با امضا حق امضاداران.
پس ازکسب اطلاعات ضروری شماره حساب جاری اسناد تنظیم می شود (اساسنامه،اظهارنامه ،صورتجلسه )
فرآیند ثبت از طریق سامانه ثبت مجموعه ها :

ابتدا به وب سایت sherkat.ssaa.ir مراجعه نمایید.
در سمت چپ صفحه به سری سامانه پذیرش تاسیس و ثبت تغییرات مراجعه نمائید.
اطلاعات را به طور کامل وارد نمائید در این خصوص میتوانید به از فیلم زیبا آموزش ی استفاده بکنید .
مراحل ثبت نام

کلیه اطلاعات متقاضی وکیل پرونده وارد کرده و نوع شرکت ” سهامی ویِژگزینشه ” گزینش می کنیم.
اسامی در خواستی ( پنج نام گزینش ی ) به ترتیب اولویت وارد می شود اسامی با از سه کلمه با ریشه فارسی گزینش شود (از سه سری تشکیل شده و کمتر نباشد ).
سرمایه کمپانی را با گزینش مورد “با نام عادی ” وارد می کنیم (سرمایه اولیه حداقل ۰۰۰ /۰۰۰ /۱ ريال است ).
اعضاء شرکت وبازرسین را به ترتیب با اطلاعات دقیق شناسنامه ای سهام مورد نظر وارد می کنیم .رئیس هیات مدیره ،نائب رئیس هیات مدیره مدیرعلت ، عضو هیات مدیره .
سمت افراد و حق امضاداران معین می شود( رئیس هیات مدیره ،نائب رئیس هیات مدیره ، مدیرعلت ، عضو هیات مدیره و بازرس اصلی بازرس علی البدل).
نوع روزنامه رسمی به درخواست موکل “ابرار ” یا ” جمهوری اسلامی ” انتخاب می شود.
کپی کردن اطلاعات مدارک تنظیم شده در خواستی از طریق سامانه وارد می شود به ترتیب ،صورتجلسه ،اساسنامه ، اظهارنامه شرکـت .
بعد از بازدید مجدد از اطلاعات وارد شده گزینه” پذیرش نهایی ” را گزینش کرده برگه رسید پذیرش اینترنتی را دریافت می کنیم.(توجه :در صورت گزینش مورد “پذیرش نهایی” هیچ تغییرات قابل اعمال در پرونده ناست ).ظرف دو الی سه روز کاری نام ها مورد تحلیل قرار گرفته یکی از اسامی انتخاب می گردد .در صورت رد نام باید با موکل ارتباط گرفته جهت ارائه اسامی كار نمایند..بعد از تایید یکی از اسامی مدارک آماده امضا توسط اعضاء و بازرسین شرکت است .دو نسخه کپی از مدارک تایید شده از طریق سامانه ثبت را بایستی اعضاو بازرسین سهامداران مجموعه با امضا تایید نمایند.

تکمیل مدارک برای ارسال از طریق پست :

دو نسخه از مدارک امضا شده توسط کلیه اعضاء بازرسین (اظهارنامه ، اساسنامه ،صورتجلسه )
کپی مدارک شناسایی مساوی اصل شده کلیه سهامداران و بازرسین
گواهی عدم سو قبلی ه کلیه سهامداران و بازرسین
اصل گواهی افتتاح حساب بانکی بنام شرکت
یک برگه از تایید نام و برگه ارجاع اینترنتی
اقرارنامه به تعداد کلیه اعضا و بازرسین ورژن
کلیه مدارک داخل پوشه پستی کامل پانچ شده توسط کارشناس ارسال پستی انجام می شود.
بعد از ارسال پستی شماره مرسوله بایستی از طریق سامانه وارد پرونده شود.

بعد از ۱۰ روز کاری از طریق سامانه با شماره رهگیری نتیجه را پیگیری می کنیم در صورت صدور پیش اگهی ،یک نسخه از پیش اطلاعیه و رسید پذیرش اینترنتی بوسیله وکیل پرونده ومراجعه به اداره ثبت شرکـت ها اصل آگهی و اسناد تایید شده را درخواست می کنند .در صورت ظهور هر نوع نقص یا درخواست مجددی بعد از تایید نام ،مد نظر داشته باشید باید در حین درخواست شماره پیگیری تاریخ تایید نام قبلی را با نام تایید شده را وارد بکنید تا تغییرات با تایید نام سابق انجام پذیرد.(مدت وقت انجام هر نوع رفع نقص ۱۰ الی ۱۲ روز کاری ).

بعد از دریافت آگهی ثبت اسناد تایید شده کمپانی بوسیله وکیل ،كار برای واریز مبلغ روزنامه رسمی از طریق وبسایت (اینترنتی)و دریافت روزنامه رسمی کمپانی طی ۵ الی ۷ روز کاری است مدارک ثبت مجموعه با مسولیت محدود با روزنامه رسمی آماده تحویل به موکل است .

چند نکته ضروری حقوقی قبل از ثبت شرکـت

در گروه وکلای یاسا، کلیه امور حقوقی ثبت شرکـت ها بوسیله وکیل کارشناس امور ثبتی انجام می شود
فرایند ثبت کمپانی کاملا معین است ، قبل از ثبت شرکت از همه مراحل آن بدانید .
نرخ ثبت مجموعه را در ابتدای قرارداد با موسسه مربوطه بصورت قطعی معین بکنید ، موارد بسياري پیش آمده است که نرخ ها وسط و یا انتهای کار به ۵ تا ۱۰ مساوی هزینه اولیه اعلامی پشت تلفن منجر شده است. هر خدمتی هزینه خود را دارد و اعلام هزینه های پایینتر نشانه کیفیت آن مجموعه ناست .
شرکت را بوسیله وکیل ثبت بکنید ، وکیل کلیه فرایند ثبت شرکـت ها را بصورت قانونی انجام می دهد، ممکن است شرکـت شما توسط غیر وکلا ثبت شود ولی اقطعا ل اینکه بعدا دچار مشکلات جدی شوید وجود دارد. (بیشتر بدانید )
تبلیغات زیاد و اعلام سابقه چندین ساله موسسه نشانه کیفیت کار ناست . گواهی های حسن انجام کار موسسه مربوطه را طلب بکنید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک