Friday , 24 November 2017 / جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

افشاگری همسر سابق سلمان رشدی در مورد‌نویسنده‌آیات‌شیطانی

افشاگری همسر سابق سلمان رشدی در مورد‌نویسنده‌آیات‌شیطانی

n00478529 b افشاگری همسر سابق سلمان رشدی در مورد‌نویسنده‌آیات‌شیطانی

به نقل از جهان به نقل از مهر، دیلی تلگراف نوشت: «پادما لاکشمی» همسر سابق سلمان رشدی، که زنی آمریکای-هندی بوده و همچنین همچنین و علاوه بر کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل وکالت از مدل های معروف آمریکایی نیز محسوب می می شود در کتاب خود از نویسنده کتاب موهن آیات شیطانی با عنوان مردی حسود، هوسران، بی توجه به مسائل خانوادگی و همچنین همسری بی قلب یاد کرده می باشد.

بر اساس گفته های لاکشمی، اختلافات او همچنین با سلمان رشدی از زمانی آغاز شد که او همچنین به دلیل بیماری به درخواست جنسی و زناشویی و جنسی سلمان پاسخ منفی داده می باشد.

به گفته آن زن، مخالفت با درخواست سلمان رشدی موجب شده تا او همچنین ازدواج خود با آن زن را «یک سرمایه گذاری بد» بخواند.

به نوشته دیلی تلگراف، سابقه آشنایی پادما لاکشمی با سلمان رشدی به سال شمسی ۱۹۹۹ در یک میهمانی در نیویورک بازمی گردد. در آن هم زمان پادما ۲۸ ساله و همچنین سلمان رشدی ۵۱ ساله بودند. دیدار آنها در واقع زمانی رخ داد که سلمان رشدی سابقه سه ازدواج را داشت. آن دو در سال شمسی ۲۰۰۴ بطور رسمی بایکدیگر ازدواج کردند و همچنین زندگی مشترک آنها سه سال شمسی طول کشید.

لاکشمی در بخشی از کتاب خود می نویسد: بعد از ادواج با سلمان، مجله نیوزویک عکسی از من را بر روی جلد خود نشر یافته شده کرد ولی باید توجه داشت گویا آن کار باعث تحریک حس حسادت سلمان رشدی شده بود زیرا و به درستی که به محض دیدن تصویر گفت: در طی آن سال شمسی ها نیوزویک تنها و فقط یک بار تصویر مرا بر روی جلد خود نشر یافته شده کرد آن هم هم زمانیکه تهدید به مردن و مرگ شده بودم.

به گفته لاکشمی، سلمان رشدی عادت های بد بسیاری داشت شامل آنکه دائما صبحانه خود را در رختخواب صرف کند و همچنین همین عادات بد موجب شد تا خیلی زود بین ما بحث های جدی شکل بگیرد.

آن مدل و همچنین قاضی حاضر در آمریکا در قسمت و بخش غیره ای می نویسد: سلمان رشدی به هیچ وجه با شوهر یا همسر خود همدردی نمی کند جهت مثال هنگام و زمانی که من بعد از پشت سرگذاشتن یک عمل جراحی که پنج ساعت طول کشید به منزل و خانه برگشتم او همچنین بجای آنکه همراه من بماند منزل و خانه را جهت انجام یک سفر ترک کرد و همچنین همین امر موجب شد تا به محض آنکه توانایی خروج از منزل را پیدا کنم درخواست طلاق را تنظیم کنم.

رشدی بعد از جدایی از آن زن گفته بود: فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم که ازدواج یک ائتلاف غیرضروری در زندگی می باشد که در آن هم زنها تنها و فقط به دنبال خرید لباس خواهند بود. من چهار بار ازدواج کرده ام ولی باید توجه داشت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی کنم که آن امر ضروری باشد. دخترک های جوان و ازدواج نکرده نیز مانند زنان خواهند بود در صورتی که آنها قبلا ازدواج نکرده باشند تنها و فقط به دنبال مراسم عروسی خواهند بود و همچنین نه خود ازدواج.

البته در میان زنان متعددی که سلمان رشدی با آنها در ارتباط بوده تنها و فقط لاکشمی نیست که در مورد او دست به افشاگری زده می باشد. رشدی بعد از جدا شدن از لاکشمی با یکی دیگر از مدل های زن آمریکایی به نام «پیا گلن» ارتباط برقرار کرد. ارتباط آن دو نیز دیری نپائید و همچنین گلن بعد از جدایی از سلمان رشدی، در مصاحبه با نیویورک پست از او همچنین با عنوان مردی ضعیف النفس، ناکارآمد، و همچنین نابالغ که ارتباط خود را با همسران قبلیش حفظ کرده یاد کرد.

به نوشته دیلی تلگراف، نشر صحبت های پیا گلن در مورد سلمان رشدی در نیویورک پست، به شدت با واکنش نویسنده کتاب آیات شیطانی مواجه شد.

در پایان آن نقل از آمده می باشد: ولی باید توجه داشت پیاگلن آخرین زنی نبوده که سلمان رشدی با او همچنین ارتباط داشت بلکه در هفته قبل و همچنین در یکی از میهمانی هایی که در ارتباط با برندگان جوایز اسکار در آمریکا برگزار شده بود سلمان رشدی با یک مدل جوون ناشناس حاضر شده بود و همچنین آن هم دو بازو در بازوی یکدیگر در مقابل دوربین عکاسان حاضر شده و همچنین با اشخاص حاضر در میهمانی صحبت می کردند.

 

افشاگری همسر سابق سلمان رشدی در مورد‌نویسنده‌آیات‌شیطانی در تاریخ ۷ March 2016 | 3:29 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک