Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

نجات یک اعدامی به دست پرستویی

نجات یک اعدامی به دست پرستویی

به نقل از جهان به نقل از مهر، محسن مومنی‌شریف رییس حوزه هنری در مراسم نکوداشت پرویز پرستویی که امروز ۱۸ اسفندماه برگزار شد، پشت تریبون قرار گرفت و همچنین گفت: همانطور که حاتمی‌کیا گفتن کرد پیش از اینها بایستی و حتما از پرستویی تقدیر می‌شد. من معمولا علاقه‌ای جهت نزدیک شدن به مشاهیر ندارم چرا که هنگام و زمانی که به آنها نزدیک می‌شوید، پشت صحنه غیره ای را از آنها می‌بینید.

او همچنین ادامه داد: زمانی که من با پرستویی آشنا شدم، فهمیدم پشت صحنه زندگی او از فیلم دیدنی و جذاب‌هایش زیباتر می باشد. گاهی در فیلم دیدنی و جذاب‌های او تکلفی وجود دارد که در پشت صحنه زندگی‌اش نیست. زندگی او خیلی زیاد صمیمی، علاقه‌مند به دغدغه‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین به معنای واقعی هنر، نزدیک با ثواب و فضیلت و همچنین فرزانگی می باشد. آن ویژگی‌ها امروز جهت هر هنرمندی به راحتی به کار نمی‌رود.

مومنی‌شریف با اشاره به دیگر ویژگی‌های پرویز پرستویی عنوان کرد: پرستویی بی‌حاشیه می باشد، او جهت زندگی فردی یا شخصی خود احترام قائل می باشد و همچنین آن هم را با زندگی حرفه‌ای‌اش آمیخته نکرده می باشد. پرستویی به عنوان یک هنرمند نسبت به مسایل فرهنگی و اجتماعی تعهدی را احساس می‌کند و همچنین ما می‌بینیم که در مسایل فرهنگی و اجتماعی مثل رخ دادن زلزله یا آزادی زندانیان، او بدون هیچ حرفی همه جا حضور دارد.

رییس حوزه هنری ادامه داد: پرستویی یک اعدامی را از مردن و مرگ نجات داده می باشد و همچنین از فردی یا شخصی که از جامعه بریده بوده، یک کتابفروش ساخته می باشد. اینها ویژگی‌های هنرمندی می باشد که می‌قدرت به او سوپراستار گفت.

او همچنین در پایان سخنان خود گفت: پرستویی به راستی جهت شهروندان و مردم شهر و همچنین جامعه‌اش محبوب می باشد، آن محبوبیت جهت او و همچنین جهت سینمای ما یک ثروت می باشد و همچنین امیدوارم ما قدر آن ثروت را بدانیم و همچنین آن هم را هدر ندهیم.

نجات یک اعدامی به دست پرستویی در تاریخ ۹ March 2016 | 3:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک