Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

توهین و همچنین تحقیر، ویژگی جدایی ناپذیر هاشمی می باشد

توهین و همچنین تحقیر، ویژگی جدایی ناپذیر هاشمی می باشد

n00479113 b توهین و همچنین تحقیر، ویژگی جدایی ناپذیر هاشمی می باشد

به به گفته جهان به نقل  از مشرق، عباس عبدی در سال شمسی‌های دوم خرداد در روزنامه‌های متنوع و گوناگون و مختلف به نقد و همچنین تخریب سیاست‌های حکومت هاشمی می‌پرداخت. یکی از آن روزنامه‌ها «عصر امروز» به مدیرمسئولی سعید حجاریان بود که مباحث و مطالب بسیاری علیه هاشمی در سال شمسی ۷۸ و همچنین در آستانه مجلس ششم نشر یافته شده می‌کرد.

عبدی در یادداشتی که در ۲۰ بهمن ۱۳۷۸ نشر یافته شده می‌کند و همچنین در آن هم چهار انتقاد از هاشمی مطرح می‌کند. در بخشی از آن یادداشت آمده می باشد:

«جناب آقای هاشمی که تا آن حد خود را خواهان بهبود وضع اقتصادی کشور نشان می‌دهد، چگونه می باشد که بردن موشک از طرف سعید امامی را به اروپا که موجب به خطر افتادن امنیت ملی کشور شد، یک تخلف اداری تلقی می‌کنند و همچنین آن هم را به هیئت تخلفات اداری ارجاع می‌دهند و همچنین سعید امامی به جرم و جنایت آن اقدام خطرناک یک پله ارتقای مقام یافته و همچنین معاونت بررسی کردن وزارت اطلاعات را می‌گیرد!»

در صورتی که کار سعید امامی موجب تزلزل امنیت اقتصادی کشور نشده می باشد، پس چه کاری می‌توانسته بود ضربه‌های اساسی به کشور بزند. در صورتی که واقعاً تو خواهان سیاست تشنج‌زدایی بودید، چگونه افرادی می‌توانستند تحت امر تو چنین رفتارهایی را داشته باشد.

عبدی در قسمت و بخش غیره ای از یادداشت خود از هاشمی می‌خواهد که از توهین و همچنین تحقیر منتقدان خود دست بردارد.

1517356 737 توهین و همچنین تحقیر، ویژگی جدایی ناپذیر هاشمی می باشد

او همچنین خطاب به هاشمی می‌نویسد: « به نظر می‌رسد که توهین و همچنین تحقیر دیگران و همچنین بهره بری و استفاده از الفاظ و همچنین گفتمان متناسب با آن هم، ویژگی جدایی‌ناپذیر تو شده می باشد. به نظر می‌رسد کسی که در مقام ریاست جمهوری قرار می‌گیرد، حتی در صورتی که موردتهاجم و همچنین توهین دیگران قرار گیرد، شایسته نیست که آنان را متقابلاً تحقیر کند.»

عبدی در مورد شخص محوری هاشمی می‌نویسد: «یکی دیگر از ویژگی‌های رفتاری آقای هاشمی که بایستی و حتما موردتوجه قرار گیرد، تأکید ایشان بر خویش به‌گونه‌ای می باشد که گویی کس غیره ای در آن کشور و همچنین آنچه به نام سازندگی نامیده‌اند، وجود ندارد. در صورتی که مصاحبه آقای هاشمی با روزنامه همشهری موردمطالعه قرار گیرد، تنها و فقط در یک قسمت و بخش آن هم بیش از یک صدبار از «من» و همچنین کلمات مترادف آن هم بهره بری و استفاده‌شده می باشد.»
 

1517357 718 توهین و همچنین تحقیر، ویژگی جدایی ناپذیر هاشمی می باشد

انتقاد چهارم عبدی به عدم مخالفت هاشمی با تبعیض برمی‌گردد. او همچنین می‌نویسد: «روحیه تبعیض ستیزی یکی از ویژگی‌های مثبت هر سیاستمداری می باشد، ولی متأسفانه آقای هاشمی معمولاً در آن باره واکنش مناسبی نشان نمی‌دهند. مستثنا شدن ایشان از استعفا یا پخش مصاحبه تبلیغاتی ایشان از صداوسیما، اگرچه ظاهراً از جانب دیگران بود، ولی آقای هاشمی می‌توانسته بود و همچنین می‌بایستی و حتما نسبت به آن هم موضع‌گیری می‌کرد.»

توهین و همچنین تحقیر، ویژگی جدایی ناپذیر هاشمی می باشد در تاریخ ۱۰ March 2016 | 10:42 am نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک