Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

واکنش وحید ایمانی در مورد عدم حضور برنامه جذاب و جالب و خوب اش در "سه ستاره"

واکنش وحید ایمانی در مورد عدم حضور برنامه جذاب و جالب و خوب اش در "سه ستاره"

pixel واکنش وحید ایمانی در مورد عدم حضور برنامه جذاب و جالب و خوب اش در "سه ستاره" n00479312 b واکنش وحید ایمانی در مورد عدم حضور برنامه جذاب و جالب و خوب اش در "سه ستاره"

به به گفته جهان، واکنش وحید ایمانی مجری برنامه جذاب و جالب و خوب متن حاشیه شبکه سه نسبت به عدم حضور برنامه جذاب و جالب و خوب متبوعش در سه ستاره در حساب اینستاگرام فردی یا شخصی اش.

 اولا تشکر میکنم از همه دوستانی که نسبت به عدم  حضور برنامه جذاب و جالب و خوب ما و همچنین شخص آن حقیر در سه ستاره حساسیت نشون دادن و همچنین دغدغه داشتن و همچنین ثانیا از همشون عذر میخوام که کامنتهاشون در مورد آن موضوع را پاک می کردم. یه دلیل فردی یا شخصی دارم که در صورتی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری شد بعدا در موردش حرف میزنم و همچنین مصاحبه میکنم.

ولی باید توجه داشت همینقدر کفایت میکنه که بگم من ستاره ها و همچنین نمره هامو، از شهروندان و مردم شهر تویه کوچه و همچنین بازار و همچنین مترو و همچنین یا همونایی که تویه میرجاوه و همچنین ایرانشهر و همچنین زابل و همچنین …بغلم میکردند و همچنین اظهارلطف میکردند و همچنین میگفتن خداوند تبارک و تعالی پدرومادرتو بیامرزه که درد ماهارو داد میزنی، گرفتم!

واکنش وحید ایمانی در مورد عدم حضور برنامه جذاب و جالب و خوب اش در "سه ستاره" در تاریخ ۱۱ March 2016 | 8:05 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک