Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

انتخاب بهترین سبک میز غذاخوری برای دکوراسیون

3gf4tnauhjy94zlo09t انتخاب بهترین سبک میز غذاخوری برای دکوراسیون

طراحی دکوراسیون

انتخاب بهترین سبک میز غذاخوری جهت دکوراسیون از مهمترین نکاتی است که در طراحی دکوراسیون داخلی منزل بایستی به آن توجه شود. مهم ترین و اصلی ترین عنصری که فضای غذاخوری را تعریف می نماید آن را قشنگ یا زشت جلوه می دهد، ست غذاخوری است. بدون شک خودتان به بهتر ی از تنوع بی نهایت میز و صندلی های ناهارخوری آگاه هستید، انواع طراحی ها جنس ها در فروشگاه ها بازارهای مبل عرضه می شوند که انتخاب را سخت می کنند. امروز می خواهیم با ما به شما یاری کنیم تا جهت میز ناهارخوری شکل، اندازه، جنس سبک مناسب خودتان دکوراسیون منزل تان را پیدا بکنید . پس اگر می خواهید بدانید کدام میز ناهارخوری برای دکوراسیون منزل شما مناسب است؟ دکوراسیون اتاق غذاخوری بایستی سبک بخصوص را داشته باشد بدنبال آن میز صندلی مناسب با آن سبک، برای اتاق غذاخوری گزینش شود. جهت مثال دکوراسیون چیدمان اتاق غذاخوری با سبک سنتی خیلی باشکوه زیبا است.

این امر اکثرا خرید عناصر مبلمان بزرگ تر، پرتکلف و اما کامل تر را می طلبد. به همین دلیل اگر جای کافی با مقیاس بزرگ تر دارید در وهله اول به اتاق غذاخوری با سبک سنتی فکر بکنید .

اما سبک مدرن در دکوارسیون اتاق غذاخوری بایستی سادگی ظرافت را در خود داشته باشد در نتیجه مبلمانی که برای محل غذاخوری تهیه می بکنید بایستی از طراحی شیک و آسان با خطوط صاف و ظریف برخوردار باشند. ابتدا به سراغ میز های مستطیلی شکل می رویم. میزهای مستطیلی شکل رایج ترین نوع میزهای غذاخوری هستند که سبکی سنتی دارند ولی می توان نمونه های مدرن آنها را که طرحی آسان دارند به وفور در بازار یافت. میز مستطیلی ۶ نفره به صورت استاندارد عرضی مساوی با ۱۷۰ سانتی متر خواهد داشت که جهت فضاهای کوچک بسیار زیاد ایده ال بنظر می رسد.

یک میز فلزی مینیمال مانند این نمونه حسی صنعتی در فضا ایجاد می نماید چوب های اطرافش تضادی قشنگ برقرار کرده است. پاک کردن آن نیز آسان است. میز چوبی آسان نیز با این فضا متناسب است.

اکثر فضاهای غذاخوری طوری طراحی شده اند که میز مستطیلی جهت نشستن شش تا هشت نفر را در جای می دهند. اگر محیط غذاخوری شما این گونه است، با انتخاب چنین میزی می توانید به راحتی با صندلی ها، نورپردازی متریال ها گیم کنید.

اگر میز مستطیل شکل گزینش شما است، خوب است میز گسترش پذیری انتخاب بکنید که در حالت معمول چهار تا شش نفر را جای می دهد در حالت گسترش یافته این تعداد به هشت تا ده نفر می رسد.

نوع گسترش پذیری میز می تواند مانند این نمونه یا به صورت پنل های توکار باشد. این نوع میزها با انعطاف پذیری بالا از اهمیت بسياري برخوردار هستند .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک