Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

توضیحات دانشگاه خواجه نصیر در مورد خبر«اخراج عضو هیات علمی از دانشگاه به علت تُن صدا»

توضیحات دانشگاه خواجه نصیر در مورد خبر«اخراج عضو هیات علمی از دانشگاه به علت تُن صدا»

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در پی نشر مجدد خبر خاتمه قرارداد یکی از افراد هیات علمی پیمانی سابق دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی، روابط عمومی دانشگاه ضمن ابراز تاسف از انعکاس نادرست و همچنین یک سویه آن موضوع، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می‌داند توضیحاتی را به شرح زیر اعلام نماید:

 

۱- با متقاضیان عضویت هیات علمی دانشگاه، بعد از طی مراحل قوانین و قانونی و همچنین تائید هیات اجرایی جذب دانشگاه، قرارداد پیمانی یکساله منعقد می‌گردد. درطول مدت قرارداد، عملکرد آموزشی، پژوهشی و همچنین پایبندی به اصول اخلاق حرفه‌ای آن هم‌ها مطابق آئین‌نامه هیات اجرایی جذب مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. چنانچه متقاضی در هر کدام از موارد فوق الذکر عملکرد مناسبی نداشته باشد، دانشگاه مطابق آئین‌نامه و همچنین عرف تمامی مجامع علمی دنیا می‌تواند نسبت به عدم تمدید قرارداد متقاضی اقدام نماید. شایان ذکر می باشد که متقاضی نیز می‌تواند بعد از پایان قرارداد یکساله نسبت به قطع همکاری با دانشگاه اقدام نماید.

۲- معیارهای اصلی ارزیابی افراد هیات علمی، عملکرد آموزشی، پژوهشی و همچنین رعایت شئونات دانشگاهی می باشد. لذا بدیهی می باشد که مشخصات ظاهری، تُن صدا و همچنین… نمی‌تواند معیاری جهت پذیرش یا عدم پذیرش متقاضیان استخدام در دانشگاه باشد. در مورد فرد مورد نظر نیز هیات جذب دانشگاه، ضمن آگاهی از تُن صدای ایشان، با عقد قرارداد یک ساله پیمانی ابتدایی و اولیه موافقت نموده می باشد.

۳- هیات اجرائی جذب و همچنین دانشکده فیزیک دانشگاه با تمدید قرارداد فرد موردنظر به علت عدم رعایت شئونات دانشگاهی از قبیل درخواست نامتعارف ارتقاء به دانشیاری (تن‌ها بعد از گذشت چند ماه از قرارداد پیمانی ابتدایی و اولیه) و همچنین شکایت او همچنین از دانشگاه به محاکم قضایی به دنبال مخالفت دانشکده و همچنین دانشگاه با درخواست غیرمنطقی و همچنین غیرقانونی ایشان، عدم رعایت امانت داری در نمرات پایان ترم دانشجویان و همچنین… مخالفت نموده می باشد.

۴- رفتارهای غیرمتعارف فرد مذکور بعد از عدم تمدید قرارداد دانشگاه با ایشان، از قبیل مصاحبه با رسانه‌های بیگانه و همچنین نشر خبر کذب «اخراج از دانشگاه به علت تُن صدا» و همچنین اصرار بر نشر آن هم در رسانه‌های داخلی و همچنین فضای مجازی، خود موید اراده و تصمیم راسخ درست دانشکده فیزیک و همچنین هیات اجرائی جذب دانشگاه، مبنی بر عدم تمدید قرارداد ایشان به علت عدم رعایت اخلاق حرفه‌ای و همچنین شئونات دانشگاهی می باشد.

توضیحات دانشگاه خواجه نصیر در مورد خبر«اخراج عضو هیات علمی از دانشگاه به علت تُن صدا» در تاریخ ۱۲ March 2016 | 6:17 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک