Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

حسین پناهی هم به «خندوانه» آمد

حسین پناهی هم به «خندوانه» آمد

به نقل از جهان به نقل از مهر، شب قبل ۲۷ اسفندماه آخرین برنامه جذاب و جالب و خوب «خندوانه» در سال شمسی ۹۴ روی آنتن شبکه نسیم رفت و همچنین رامبد جوون شادی آن برنامه جذاب و جالب و خوب را به افرادی که در آن سال شمسی مایوس نشدند و همچنین با وجود معظلات و مسائل و مشکلات به راهشان ادامه دادند، تقدیم کرد.
علیرضا کمالی و همچنین پژمان بازغی دو بازیگر مهمان برنامه جذاب و جالب و خوب بودند که در مسابقه لب آهنگ به رقابت با یکدیگر پرداختند.

رامبد جوون در ابتدای برنامه جذاب و جالب و خوب با اشاره به حضور پیدا کردن و یافتن علیرضا کمالی نژاد بازیگر تلویزیون در آن برنامه جذاب و جالب و خوب خطاب به او گفت که آن حضور نشان می دهد او یک دیوانه واقعی می باشد.

استرس پژمان بازغی جهت اجرای لب اهنگ

فرد یا شخص بعدی پژمان بازغی بود که جهت نشان دادن مقدار و اندازه و میزان استرس خود میکروفن را روی قلب خود گذاشت و همچنین گفتن کرد که اضطراب بسیاری دارد. بازغی همراه با دخترش نفس به آن برنامه جذاب و جالب و خوب آمده بود و همچنین در تمام طول برنامه جذاب و جالب و خوب از استرس خود سخن گفت و همچنین حتی در مقابل حضار به علیرضا کمالی گفتن کرد اجرا نکنند.

او همچنین قطعه ای محلی از علی زندوکیلی اجرا کرد که ریتمی شاد داشت و همچنین در تمام طول اجرای لب آهنگ با اشارات دست از مخاطبان خواست او را همراهی کنند و همچنین یا صدای تشویق های خود را بالاتر ببرند و همچنین حتی به میان حضار رفت.

نقطه جذاب و جالب اجرای بازغی در آن اجرا آن بود که از اولین لحظه ای که بایستی و حتما روی قطعه لب می زد میکروفن را در مقابل لب های خود گرفت و همچنین مخاطب نمی توانسته بود مقدار و اندازه و میزان سینک شدن لب هایش با شعر خواننده را متوجه می شود.

در صورتی که دروغ نگویم نصفش را هم اشتباه خواندم

آن بازیگر سینما و همچنین تلویزیون که مثل یک خواننده انرژی خود را جهت اجرا صرف کرد بعد از پایان اجرایش در حالیکه نفس می کشید روی سن نشست و همچنین گفت: خیلی کار سختی بود و همچنین در صورتی که دروغ نگویم نصفش را هم اشتباه خواندم.

او همچنین همچنین گفتن کرد: من فهمیدم به جای بازیگری می توانم خواننده خوبی هم باشم البته در صورتی که یک فرد یا شخص به جای من بخواند.

علیرضا کمالی نژاد فرد یا شخص دوم آن رقابت بود که قطعه «بیا بریم کوه» را اجرا کرد. او همچنین که سعی داشت کلمات را درست در قالب شعر اجرا کند در اولین ترجیع بند آن اجرا بیا بریم «دشت» را «کوه» لب خوانی کرد.

آن بازیگر تلویزیون بیشترین کنش های خود را روی میمیک صورتش قرار داد و همچنین او هم سعی کرد مخاطب را با خود همراه کرده و همچنین اجرایی شاد و همچنین مفرح داشته باشد.

کابوس اجنه و همچنین برادران احلام 

ادامه آن برنامه جذاب و جالب و خوب با حضور جناب خان در میان دو بازیگر همراه شد و همچنین او در پاسخ به شناختی که از پژمان بازغی در طول سال شمسی های حضورش در عرصه بازیگری دارد به اولین سریال او «آژانس دوستی» اشاره کرد و همچنین تا پایان از قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف آن سریال، تاثیرگذاری آن هم و همچنین علاقه اش به آن هم گفت. اشاره های مکرر به آن سریال باعث شد از حسین پناهی نیز یاد کند و همچنین بخواهد حضار استودیو بایستند و همچنین جهت پناهی دست بزنند.

جناب خان در مورد بازی علیرضا کمالی هم به «ملک سلیمان» اشاره کرد و همچنین آنکه هر شب کابوس اجنه را می بیند و همچنین اشخاصی که شبیه برادران احلام خواهند بود.

یادی از بی خانمان ها در «خندوانه»

کمالی در پایان آن رقابت جهت تبلیغ خود، حضور معنوی و همچنین شادی اجرایش را به بی خانمان ها تقدیم کرد.

لحن رسمی و همچنین ادبی کمالی باعث شد بازغی با او شوخی کند و همچنین با اشاره به آنکه شعرش خیلی زیاد بلند بوده و همچنین همین باعث شده که خوب نتواند لب بزند، گفتن کرد: در صورتی که عبارت های شعر را فراموش کردم به آن دلیل بود که خیلی زیاد بلند بود البته کمالی هم آنقدر سبیل هایش بلند بود که لب خوانی اش دیده نمی شد.

حسین پناهی هم به «خندوانه» آمد در تاریخ ۱۸ March 2016 | 3:12 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک