Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

شرایط گرفتن و همچنین زمان ثبت نام بن کارت دانشجویی اعلام شد

شرایط گرفتن و همچنین زمان ثبت نام بن کارت دانشجویی اعلام شد

به به گفته تیم دانشگاه خبرگزاری دانشجو، معاونت مسائل فرهنگی وزارت فرهنگ و همچنین ارشاد اسلامی در راستای سیاستهای ترویج کتاب و همچنین کتابخوانی و همچنین حمایت از نشر کشور،  هر ساله در ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب را در اختیار دانشجویان عزیز قرار می دهد. در بیست و همچنین هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز آن کارت با شرایط ذیل در اختیار دانشجویان قرار می گیرد:

 

بن کارت دانشجویی صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و همچنین مراکز آموزش عالی و همچنین طلاب علوم دینی می باشد.

 

زمان ثبت نام:  از ۲۹ فروردین ساعت ۱۷:۳۰ تا قبل از نمایش نمایشگاه و همچنین از طریق سامانه ثبت نام  بن کارت دانشجویی به آدرس  bon.tibf.ir می باشد.

 

زمان توزیع کارت از تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ تا پایان نمایشگاه ۲۶ اردیبهشت می باشد.

 

تحویل کارت: متقاضیان بعد از ثبت نام و همچنین تأیید هویت و همچنین پرداخت سهم دانشجو (به صورت اینترنتی) جهت گرفتن بن کارت می‌بایست شخصا و همچنین صرفاً به شعبه‌ای که در زمان ثبت نام انتخاب نموده‌اند رفت و آمد و مراجعه کرده و همچنین از رفت و آمد و مراجعه به شعب دیگر خودداری نمایند. تاکید می می شود کارت تنها و فقط به شخص متقاضی تحویل داده می می شود و همچنین لا غیر.

 

مدارک مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری هنگام گرفتن کارت عبارتند از کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر، کارت ملی و همچنین شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه. مدارک دیگر مانند شناسنامه یا گواهینامه مورد قبول نمی باشد.

 

هر دانشجو مجاز به گرفتن یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب می باشد.

 

اعتبار موجود در کارت‌ها ۸۰۰،۰۰۰ هزار ریال می باشد که ۴۰۰،۰۰۰ هزار ریال آن هم به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و همچنین ارشاد اسلامی و همچنین معادل آن هم نیز توسط شخص گرفتن کننده کارت به صورت اینترنتی پرداخت می‌می شود.

 

یارانه پرداختی جهت خرید کتاب از بیست و همچنین هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می باشد. کارتهای ویژه خرید تنها و فقط در مدت نمایش نمایشگاه اعتبار داشته و همچنین از طریق دستگاههای کارت خوان داخل غرفه ناشران  قابل بهره بری و استفاده می باشد.

 

اسامی دانشگاهها: چنانچه نام واحد دانشگاهی تو در لیست وجود ندارد، بویژه دانشگاههای جدید التاسیس، عنوان دقیق را به آدرس [email protected] ایمیل کنید.

 

دانشگاه پیام نور: دانشجویان واحدهای پیام نور در شهرستانها نام واحد مرکز استان خود را به عنوان دانشگاه محل تحصیل انتخاب کنند. مثلا دانشجویان واحد ایرانشهر بایستی و حتما دانشگاه پیام نور سیستان و همچنین بلوچستان را انتخاب نمایند.

 

نحوه ثبت نام در وبسایت و مرکز خبرهای جدید: اول: عضو شوید دوم: وارد حساب کاربری تان شوید و همچنین خرید بن را انجام دهید.

 

وارد شدن اطلاعات نادرست: چنانچه اطلاعات اشتباه وارد کنید، مثلا شماره دانشجویی، می توانید وارد پروفایل خود شده و همچنین ویرایش نمایید.

 

ایمیل معتبر: ایمیل مورد بهره بری و استفاده بایستی و حتما معتبر بوده و همچنین درست وارد سامانه می شود چرا که قابل ویرایش نیست و همچنین جهت فراموشی رمزورود یا دیگر اطلاعات مورد مستلزم و نیاز می باشد.

شرایط گرفتن و همچنین زمان ثبت نام بن کارت دانشجویی اعلام شد در تاریخ ۳ April 2016 | 2:55 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک