Sunday , 21 January 2018 / یکشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

نگاهی‌به فهرست بلندکپی کاری«قاسم‌خانی‌ها»+عکس

نگاهی‌به فهرست بلندکپی کاری«قاسم‌خانی‌ها»+عکس

n00482543 b نگاهی‌به فهرست بلندکپی کاری«قاسم‌خانی‌ها»+عکس

به به گفته جهان، مجله مهر نوشت: کپی کاری های سریال ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های تصویری و تلویزیونی از روی دست برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین جنگ های خارجی در نوروز امسال به آخر خود رسید. مشخص شدن تقلیدی بودن برنامه جذاب و جالب و خوب «دورهمی» از روی دست یک شوی هندی واکنش بسیاری از مخاطبان را در شبکه های فرهنگی و اجتماعی برانگیخت تا عکس ها و همچنین شباهت های عکسی آن دو برنامه جذاب و جالب و خوب بارها در شبکه های فرهنگی و اجتماعی دست به دست بچرخد.

آن موضوع واکنش عوامل آن برنامه جذاب و جالب و خوب را و همچنین حتی بعضی از چهره ها را به انتقاد و همچنین یا حمایت از آن برنامه جذاب و جالب و خوب در پی داشت. ولی باید توجه داشت «محراب قاسم خانی» نویسنده آن برنامه جذاب و جالب و خوب در اینستاگرام خود در آن باره متن تند و همچنین تیزی نوشت. در قسمتی از آن متن آمده می باشد: « اگه برنامه جذاب و جالب و خوب دورهمى از فرم نمایشى یه برنامه جذاب و جالب و خوب دیگه بهره بری و استفاده کرده و همچنین دکورش رو بومى سازى کرده و همچنین البته محتواى کاملاً متفاوتى داره هم باز تقلبى صورت نگرفته… در نهایت دوستانى که احساس پوارو بودن بهشون دست داده کاملاً معلومه که هیچ آگاهى از تولیدات تلویزیونى جهان ندارن و همچنین در جریان روند جهانى برنامه جذاب و جالب و خوب سازى نیستن وگرنه متوجه میشدن که تنها و فقط دارن مقدار و اندازه و میزان معلومات خودشون رو زیر سوال میبرن زیرا و به درستی که هیچ مچى رو نگرفتن»

ولی باید توجه داشت « دورهمی» اولین برنامه جذاب و جالب و خوب تقلیدی قاسم خانی ها نیست. پیمان و همچنین محراب قاسم خانی، برادران فیلمنامه نویس، بسیاری از کارهای خود را به تقلید سریال ها و همچنین فیلم دیدنی و جذاب های سینمایی پرطرفدار خارجی نوشته اند.

ساختمان پزشکان
13950115000142 PhotoL نگاهی‌به فهرست بلندکپی کاری«قاسم‌خانی‌ها»+عکس
 

طنز ساختمان پزشکان به کارگردانی «سروش صحت» که در سال شمسی ۹۰ روی آنتن شبکه ۳ قرار گرفت. در زمان پخش ساختمان پزشکان، شباهت های زیاد آن هم با سریال آمریکایی «everybody loves Raymond» مورد بحث قرار گرفت سریالی که کاراکترها و همچنین گریم هایشان خیلی زیاد به ساختمان پزشکان نزدیک بود.

سریال مسافران
13950115000191 PhotoL نگاهی‌به فهرست بلندکپی کاری«قاسم‌خانی‌ها»+عکس

آن سریال که به کارگردانی رامبد جوون در سال شمسی ۸۸ از تلویزیون پخش شد همانطور که در صفحه ویکی پدیای آن هم نوشته شده برگرفته از یک سیتکام معروف آمریکایی به نام "دو مرد و همچنین نصفی" می باشد که خالق آن هم "چاک لور" نام دارد. آن مجموعه از سال شمسی ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۵ از شبکه سی بی اس پخش شد. در آن سریال چارلی هاربر یک ترانه سراست که همراه برادرش الن در یک ویلا زندگی می کند. برادر چارلی در حال جدا شدن از شوهر یا همسر خود می باشد و همچنین تا عادی شدن اوضاع جهت زندگی به منزل و خانه او آمده می باشد.

شرف خانواده فاضل
​ ​
13950115000147 PhotoL نگاهی‌به فهرست بلندکپی کاری«قاسم‌خانی‌ها»+عکس

 
پژمان جمشیدی بعد از بازی در سریال «پژمان» در تله فیلم دیدنی و جذاب «شرف خانواده فاضل» به نوشته محراب قاسم خانی نیز بازی کرد.آن تله فیلم دیدنی و جذاب که تیم بازیگری مشابهی با پژمان داشت کپی نعل به نعل از فیلم دیدنی و جذاب کمدی «مردن و مرگ در مراسم ترحیم» به کارگردانی  « فرانک اوز» در سال شمسی ۲۰۰۷ می باشد. داستان آن دو فیلم دیدنی و جذاب در مورد مردن و مرگ پدر یک خانواده مرفه می باشد که با درگذشت او افراد خانواده گرفتار دردسرهای عجیب و همچنین غریب و همچنین ماجراهایی پیش‌بینی نشده می‌شوند.

سن پطرزبورگ
13950115000156 PhotoL نگاهی‌به فهرست بلندکپی کاری«قاسم‌خانی‌ها»+عکس

 
سن پطرزبورگ ساخته بهروز افخمی در سال شمسی ۱۳۸۸ می باشد که با استقبال بسیاری نیز در زمان اکران خود مواجه شد. در آن هم زمان بسیاری از مخاطبان آن فیلم دیدنی و جذاب به خوبی شاهد تقلیدی بودن آن فیلم دیدنی و جذاب از فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «راز داوینچی» به کارگردانی «ران هاوارد» در سال شمسی ۲۰۰۶ بودند.

مارمولک
13950115000161 PhotoL نگاهی‌به فهرست بلندکپی کاری«قاسم‌خانی‌ها»+عکس

 
شاید باور کردنش سخت باشد. ولی باید توجه داشت فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «مارمولک» ساخته کمال تبریزی در سال شمسی ۱۳۸۲ یک کپی از یک فیلم دیدنی و جذاب سینمایی با بازی «رابرت دنیرو» می باشد. آن فیلم دیدنی و جذاب که « ما فرشته نیستیم» نام دارد. داستان دو زندانی فراری می باشد که مجبور می شوند جهت عبور از مرز، جهت مدتی در لباسی مبدل در نقش کیشیش ها ظاهر شوند. آن وانمود کردن آنها را دچار تحولاتی می کند که دقیقا در فیلم دیدنی و جذاب مارمولک مشابه آن هم اتفاق می افتد.

نگاهی‌به فهرست بلندکپی کاری«قاسم‌خانی‌ها»+عکس در تاریخ ۳ April 2016 | 2:44 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک