Sunday , 21 January 2018 / یکشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

آیا در عیادت از هنرمندان بیمار هم، خط و همچنین‌ مشی سیاسی‌ملاک‌می باشد؟

آیا در عیادت از هنرمندان بیمار هم، خط و همچنین‌ مشی سیاسی‌ملاک‌می باشد؟

n00482637 b آیا در عیادت از هنرمندان بیمار هم، خط و همچنین‌ مشی سیاسی‌ملاک‌می باشد؟

به به گفته جهان، تنها و فقط بیماران و همچنین آنها که تجربه ابتلا به یک بیماری سخت را پشت سر گذاشته اند خواهند بود که حال بیماران صعب العلاج را درک می کنند. شاید آنکه بزرگان دین اسلام مرتب مسلمانان را سفارش کرده اند به آنکه از یک طرف قدر سلامتی خود را بدانند و همچنین از طرف دیگر سر زدن به بیماران را از یاد نبرند ناشی از همین امر باشد.

در ماههای قبل چندین و همچنین چند هنرمند را به دلیل ابتلا به بیماریهای صعب العلاج مانند سرطان از دست دادیم و همچنین چند هنرمند هم اخیرا به دلیل سرطان در بستر بیماری قرار گرفته اند.

آن یک انتظار معقول و همچنین طبیعی از سوی سیاستگذاران فرهنگی-هنری کشور می باشد که حتی در صورتی که وقت آن را ندارند که به هنگام سلامتی حالی از هنرمندان بپرسند وقت بیماری که شد سراغ آنها بروند و همچنین دلگرمشان کنند.

*چه خوب که حواستان به آن کارگردان مملکت هست
اخیرا عباس کیارستمی کارگردان ایرانی به دلیل آنچه نارسایی گوارش گفته می می شود و همچنین بعضی مترادفش را سرطان دانسته اند در بیمارستان بستری شده می باشد.

بستری شدن آن کارگردان در بیمارستان که گویا اکثرا و بیشتر از یک ماه هم به طول انجامیده سبب ساز آن هم شده می باشد که تعدادی از سینماگران و همچنین مدیران در حد خود به او همچنین سر زده و همچنین حالی از او همچنین بپرسند. اخیرا رییس نهاد سینمایی در پیامی جهت سلامتی آن کارگردان دعا کرد.

از آن هم طرف وزیر بهداشت هم شخصا از کیارستمی عیادت کرد و همچنین روند درمانی او همچنین را مورد بررسی کردن قرار داد. روز قبل هم خبری آمد مبنی بر دستور ویژه وزیر بهداشت جهت فراهم کردن امکانات کامل مداوای آن کارگردان سینمای ایران.

آنکه مقامات کشوری مملکت ما آن چنین توجهی را به یک کارگردان سینما نشان می دهند واقعا مایه خوشحالی می باشد و همچنین البته سبب ساز آن هم می می شود که اهالی هنر هم بیش از قبل نسبت به جایگاه شان خوش بین باشند ولی باید توجه داشت…

* سلحشور کارگردان آن کشور نبود؟
ولی باید توجه داشت سوال اینجاست که چگونه و چطوری می می شود یک کارگردان دیگر مملکت ما هم اکثرا و بیشتر از یک سال شمسی به سرطان مبتلا باشد ولی باید توجه داشت بعضی از آن مقامات کلمه ای هم در مورد او حرف نزنند چه برسد به عیادت؟

در مورد فرج ا.. سلحشور کارگردان سریال ماندگار "یوسف پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله" صحبت می کنیم که ماهها درد سرطان و همچنین عوارض شیمی درمانی را تحمل کرد و همچنین تا لحظه ای که می توانسته بود پاسخگوی پرسشهای مخاطبان بود ولی باید توجه داشت دیده نشد که مقامات دولتی آن گونه در صفحات فرهنگی و اجتماعی خود جهت او مویه کنند یا وزیر بهداشت شخصا به عیادت او برود شاید بتواند دردی از آن هم کارگردان فقید دوا کند!

آیا سریال "یوسف پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله" سلحشور به نام یک محصول فرهنگ ایرانی-اسلامی در سراسر کشورهای منطقه پخش نشده بود و همچنین آیا او کسی نبود که نام ایران را در جهان اسلام پر آوازه کرد؟

آلودگیهای سیاسی که سالهاست هنر ما را کدر کرده باعث شده خط کشی ها حتی در دوران ابتلای هنرمندان به بیماریهای لاعلاج هم ادامه یابد.

جهان نیوز با آرزوی سلامتی تمامی بیماران و همچنین شامل عباس کیارستمی و همچنین سایر هنرمندانی که در بستر بیماری خواهند بود از مدیران دولتی می خواهد حداقل در برخورد با هنرمندان بیمار دیگر خط  و همچنین ربطهای سیاسی را کنار بگذارند!
منبع:نسیم

آیا در عیادت از هنرمندان بیمار هم، خط و همچنین‌ مشی سیاسی‌ملاک‌می باشد؟ در تاریخ ۴ April 2016 | 1:56 am نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک