Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

آزمون استخدامی صندوق رفاه دانشجویان برگزار می‌می شود

آزمون استخدامی صندوق رفاه دانشجویان برگزار می‌می شود

به به گفته  تیم دانشگاه خبرگزاری دانشجو، آزمون استخدامی سال شمسی ۹۵ صندوق رفاه دانشجویان صبح روز جمعه ۲۷ فروردین در شهرستان تهران برگزار می‌می شود.

 

 صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری ضمن اعلام آن خبر در اطلاعیه‌ای در ارتباط و رابطه با تاریخ پرینت کارت و همچنین زمان‌ نمایش آزمون استخدامی سال شمسی ۹۵ آن صندوق اعلام کرد: بدینوسیله به اطلاع همه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فنآوری سال شمسی ۱۳۹۵ می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ ۲۷ فروردین در شهرستان تهران برگزار می‌می شود. فرآیند نمایش آزمون از ساعت ۸:۳۰ آغاز و همچنین درهای وارد شدن به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا تمام داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

 

در ادامه تاکید شد: لینک مرتبط به کارت و همچنین برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز چهارشنبه ۲۵ فروردین بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و همچنین متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال شمسی تولد و همچنین …) خود نسبت به دیدن و همچنین تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و همچنین براساس آدرس مشخص کردن شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مرتبط رفت و آمد و مراجعه کنند.

 

بدیهی می باشد جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین همچنین اصل کارت ملی و همچنین یا اصل شناسنامه عکسدار و همچنین ارائه آن هم الزامی می باشد. ضمناً تاکید می‌می شود که مباحث و مطالب برگ راهنما را قبل از آزمون مطالعه کنند.

 

در پایان آن اطلاعیه تاکید شد: در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون یا دیدن مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۲ صبح و همچنین ۱۴ تا ۱۸ بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۶ فروردین با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و همچنین ۲ قطعه عکس به نماینده آن نهاد مستقر در باجه رفع نقص که در دانشگاه خوارزمی پردیس تهران واقع در: تهران: خیابان انقلاب، دروازه حکومت،خیابان شهید مفتح رفت و آمد و مراجعه و همچنین نسبت به اصلاح و همچنین رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.

آزمون استخدامی صندوق رفاه دانشجویان برگزار می‌می شود در تاریخ ۴ April 2016 | 8:48 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک