Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

هیچ دانشجویی اخیرا به کمیته انضباطی فراخوانده نشده/ اعتراضات دانشجویان به معظلات و مسائل و مشکلات سال شمسی قبل می باشد

هیچ دانشجویی اخیرا به کمیته انضباطی فراخوانده نشده/ اعتراضات دانشجویان به معظلات و مسائل و مشکلات سال شمسی قبل می باشد

مجید سرسنگی، دست یار فرهنگی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در مورد خبرهای جدید واصله از تنش در دیدار نوروزی ریاست و همچنین مدیران دانشگاه تهران از کوی دانشگاه که شب قبل رخ داده بود خاطرنشان کرد: بحث ویژه ای پیش نیامده بود، تنها بعضی از دانشجویان درخواست هایی از ریاست و همچنین معاونین دانشگاه تهران داشتند.

 

او همچنین ضمن تاکید بر پیگیری درخواست دانشجویان گفتن داشت: قطعا درخواست دانشجویان پیگیری خواهد شد و همچنین بحث احضار دانشجویان به کمیته انضباطی نیز مرتبط به سال شمسی قبل می‌می شود و همچنین در مورد اخیر هیچ دانشجویی به کمیته انضباطی فراخوانده نشده می باشد.

 

سرسنگی با اشاره به آنکه باز هم از آن نوع دیدار و همچنین جلسات بین مدیران دانشگاه و همچنین دانشجویان برگزار خواهد شد اظهار داشت: سال شمسی قبل هم همچنین جلسه‌ای برگزار کردیم و همچنین دانشجویان نیز خواسته‌های خود را مطرح کردند و همچنین قطعا آن دیدارها ادامه پیدا می کند. ما به اصل تعامل بین مدیریت دانشگاه و همچنین دانشجویان  به عنوان اصل اساسی در کار نظر داریم.

هیچ دانشجویی اخیرا به کمیته انضباطی فراخوانده نشده/ اعتراضات دانشجویان به معظلات و مسائل و مشکلات سال شمسی قبل می باشد در تاریخ ۵ April 2016 | 2:56 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک