Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

تصادفا سفر تفریحی هاشمی با سفر کاری روحانی مصادف شد!

تصادفا سفر تفریحی هاشمی با سفر کاری روحانی مصادف شد!

n00483340 b تصادفا سفر تفریحی هاشمی با سفر کاری روحانی مصادف شد!

به به گفته جهان، محمد علی وکیلی منتخب اصلاح‌طلب شهروندان و مردم شهر تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به سؤالی در مورد علت سفر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و همچنین بعضی مسئولان دولتی به کیش در ایام نوروز با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور گفت: بر اساس اطلاع من، سفر آقای هاشمی سفری هر ساله، چند روزه و همچنین  تفریحی می باشد و همچنین هر کسی در سال شمسی حق دارد چند روزی را استراحت کند.

او همچنین تاکید کرد: آقای هاشمی هم با آن کهولت سن، آن حق را دارد که چند روزی از سال شمسی را استراحت کند. آن که ما یک سفر فردی یا شخصی و همچنین تفریحی جهت استراحت یک مرد کهنسال مثل ایشان را به قصه تغییر پیدا کردن کنیم و همچنین از آن هم یک سریال بسازیم، آخر بی اخلاقی می باشد.

منتخب شهروندان و مردم شهر تهران در مجلس دهم در ادامه در مورد همزمانی سفر هاشمی و همچنین روحانی به جزیره کیش در ایام نوروز نیز افزود: تصادفاً سفر هر ساله آقای هاشمی به کیش که در زمان مشخصی صورت می‌گیرد با سفر کاری روحانی مصادف شد.

وکیلی از همراهی بعضی از نمایندگان منتخب مجلس دهم با هاشمی در سفر کیش اظهار بی‌اطلاعی کرد و همچنین گفت: من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کنم آنان حضور داشتند. بایستی و حتما دنبال مسئولانی که در ایام عید جهت تفریح به خارج از کشور رفتند گشت که آن کار جهت آنان در آن شرایط اقتصادی، مذموم و همچنین عملی نامطلوب می باشد و همچنین به عنوان مصداقی از اسراف بایستی و حتما با آن هم برخورد می شود.

او همچنین افزود: امیدوارم شرایطی فراهم می شود که تمام شهروندان و مردم شهر ایران در ایام عید بتوانند یک ایرانگردی کاملی داشته باشند و همچنین به جای آنکه سفر ترکیه بروند، ایران را دور بزنند که آن خوب و همچنین با ارزش می باشد.

تصادفا سفر تفریحی هاشمی با سفر کاری روحانی مصادف شد! در تاریخ ۶ April 2016 | 4:58 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک