Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

شهروندان و مردم شهر از روحانی در سال شمسی ۹۶ چه سوالی می پرسند؟!

شهروندان و مردم شهر از روحانی در سال شمسی ۹۶ چه سوالی می پرسند؟!

%name شهروندان و مردم شهر از روحانی در سال شمسی 96 چه سوالی می پرسند؟!

به به گفته جهان، صادق زیباکلام جهت دومین بار نسبت به کارنامه اقتصادی روحانی و همچنین احتمال عدم انتخاب مجدد او همچنین در سال شمسی ۹۶ ابراز نگرانی کرد.

زیباکلام در مصاحبه با عصر ایران ابتدا می‌گوید: در مجموع آقای روحانی در حوزه سیاست‌ خارجی با مشکل و همچنین تنگنای ویژه ای روبرو نیست و همچنین اتفاقاً سیاست خارجی نقطه نیرو حکومت ایشان بوده می باشد. در آن باره می‌قدرت به تنش‌زدایی با غرب و همچنین حتی آمریکا و همچنین پیشرفت‌هایی که در منطقه به دست آمد اشاره کرد.

او همچنین افزود: تنها ابر سیاهی که در آسمان موفقیت روحانی در دور دوم وجود دارد پیشامد جدید اقتصاد می باشد. رکود همچنان سنگینی می‌کند و همچنین بسیاری از انبارهای واحدهای خصوصی و همچنین دولتی پر از کالا می باشد بدون آنکه مشتری جهت آنها باشد. همچنین با جمعیت جوون بیکار بالای ۸ میلیون فرد یا شخص دست و همچنین پنجه نرم می‌کنیم و همچنین علایمی نمی‌بینیم که نشان دهد در سال شمسی ۹۵ جهش اقتصادی اتفاق خواهد افتاد.»

زیباکلام توضیح نداده در صورتی که قرار باشد با وجود واگذاری امتیازات پهناور و بزرگ در مذاکرات هسته‌ای، همچنان رکود در سال شمسی جاری هم برقرار باشد و همچنین بیکاری گسترش یابد، بنابراین شهروندان و مردم شهر چگونه بایستی و حتما حتی مذاکرات را موفق ارزیابی کنند.

شهروندان و مردم شهر از روحانی در سال شمسی ۹۶ چه سوالی می پرسند؟! در تاریخ ۷ April 2016 | 1:00 am نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک