Friday , 24 November 2017 / جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

پلمب کتاب‌فروشی انتشارات صداوسیما به‌خاطر عکس قلب!

پلمب کتاب‌فروشی انتشارات صداوسیما به‌خاطر عکس قلب!

n00483446 b پلمب کتاب‌فروشی انتشارات صداوسیما به‌خاطر عکس قلب!

به نقل از جهان، سعید مکرمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در روزهای ۲۵ و همچنین ۲۶ بهمن‌ماه دوستان اماکن به ترنجستان آمدند و همچنین با اشاره به وجود عکس قلب بر روی جلد دو کتاب، آن موضوع را ترویج فرهنگ غرب خواندند؛ درحالی‌که موضوع هر دو کتاب سبک زندگی ایرانی – اسلامی و همچنین ازدواج بود.

او افزود: اعتراض‌های ما جهت جلوگیری از آن امر به پس نتیجه آن می شود که‌ای نرسید و همچنین آنان با آن استدلال که تو در حال ظاهرسازی هستید، اعلام کردند که در آن روز‌ها (هم‌زمان با ولنتاین) ما می‌توانیم و همچنین مجوز داریم تا حتی در صورتی که کسی روی پلاستیکش عکس قلب بود، آن هم را توقیف کنیم. با آن استدلال تعدادی از کتاب‌های ما را که مجوز ارشاد داشتند، برداشتند و همچنین با خود بردند و همچنین برگه اخطاریه پلمب را به ما دادند.

مدیر کتاب‌فروشی ترنجستان سروش تصریح کرد: بعد از آن اقدام نامه‌ای به اتحادیه ناشران نوشتم و همچنین از آنان خواستم تا نامه‌ای را به اداره اصناف و همچنین اماکن بدهند تا از پلمب ترنجستان جلوگیری می شود. در سوم اسفندماه آن نامه تحویل داده شد ولی گفتند آن نامه را قبول ندارد. ۱۶ فروردین به ما اعلام شد که به زودی آن مکان پلمب می‌می شود در حالی‌که ما روال قوانین و قانونی را طی کرده‌ایم و همچنین هنوز نمی‌دانیم که علت اصلی پلمب چیست.

او در ادامه گفت: البته من به عنوان مسئول آن‌جا به ناجا نیز زنگ زدم و همچنین مراتب اعتراض خود را نسبت به نحوه برخورد مأمورانش اعلام کردم. جای تأسف می باشد که در جامعه ما که دستفروشان در سرتاسر انقلاب کتاب‌های متنوع و گوناگون و مختلف را افست می‌کنند و همچنین بدون پرداخت حق نویسنده، ناشر و همچنین… به فروش می‌رسانند، کار ما که تنها و فقط چند کتاب‌مان با تصویر قلب همراه بوده غیرقانونی تلقی می‌می شود؛ در حالی که آن دوستان کاملا آزاد خواهند بود.

پلمب کتاب‌فروشی انتشارات صداوسیما به‌خاطر عکس قلب! در تاریخ ۷ April 2016 | 11:49 am نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک