Sunday , 21 January 2018 / یکشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

اعتراف جذاب و جالب مشاور آقای هاشمی در مورد مدیریت توییت او همچنین/ رضایت آقای هاشمی از جملات ساختگی!

اعتراف جذاب و جالب مشاور آقای هاشمی در مورد مدیریت توییت او همچنین/ رضایت آقای هاشمی از جملات ساختگی!

n00483498 b اعتراف جذاب و جالب مشاور آقای هاشمی در مورد مدیریت توییت او همچنین/ رضایت آقای هاشمی از جملات ساختگی!

تیم سیاست جهان نیوز ـ غلامعلی رجایی، مشاور آقای هاشمی رفسنجانی که در رسانه های اصلاح طلب به عنوان منبع موثق ارائه صحیح ترین خبرهای جدید از آقای هاشمی شناخته می می شود، طی یادداشتی در روزنامه شرق، اعتراف جالبی در مورد مدیریت توییتری منتسب به آقای هاشمی کرده می باشد!

نزدیکان آقای هاشمی طی چند روز اخیر، تلاش بسیاری کردند که او را از زیربار جمله معنادار "دنیای فردا، دنیای گفتمان هاست نه موشک ها…" که در توییتر نشر یافته شده شده بود، برهانند ولی یادادشت امروز غلامعلی رجایی حاوی یک نقطه قابل تامل تر می باشد.

مشاور آقای هاشمی در مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخشی از آن یادداشت در توجیه عدم انتساب توییت مذکور به هاشمی و همچنین تبلیغ آن هم در وبسایت و مرکز خبرهای جدید رسمی او همچنین نوشته می باشد: "ایشان بر سایتشان نظارت دوری دارند و همچنین سایتشان تحت نظارت فرزند ارشدشان مهندس محسن هاشمی و همچنین با کمک بعضی مشتاقان هاشمی – نظیر مسئول فعلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید- اداره می‌می شود و همچنین آیت‌الله به‌دلیل پرداختن به مسائل کلان کشور و همچنین مجمع و همچنین منطقه و همچنین… فرصت رسیدگی به چنین مسائل جزئی و همچنین وارد شدن به چنان موردهایی را نداشته و همچنین ندارند و همچنین دیگر آنکه ایشان آن هم‌گونه که گفته‌‌اند، اساسا توییتی ندارند و همچنین هرکس ادبیات آن توییت‌ها را که منسوب به ایشان می باشد نگاه کند، درمی‌یابد ادبیات به‌کاررفته در آن توییت‌ها ادبیات هاشمی نیست. مثل توییتی که در مردن و مرگ مرحوم آیت‌الله طبسی نشر یافته شده شد که: خداحافظ رفیق روزهای سخت!"

ولی باید توجه داشت در ادامه رجایی نقطه قابل توجهی را در مورد رضایت هاشمی از توییت " خداحافظ رفیق روزهای سخت!" که انتخابی و همچنین غیر مطابق و یکدست شده با او همچنین بوده می نویسد: "مسئول وبسایت و مرکز خبرهای جدید به خود من گفت هنگام و زمانی که آن توییت را انتخاب کردم و همچنین بازتاب و همچنین آمار دیدن آن هم را خدمت آیت الله نقل از دادم، اعلام رضایت کردند."

در کنار اعلام رضایت آقای هاشمی از توییت های اینچنین که بازتاب و همچنین آمار قابل توجهی دارد، یک نقطه قابل تامل آن می باشد که توییت مرتبط به موشک ها نیز از آن هم ساعات ابتدایی و اولیه با بازتاب و همچنین آمار قابل توجهی روبه رو شد و همچنین طبیعتا مدیر وبسایت و مرکز خبرهای جدید بایستی و حتما نقل از آن توییت جنجالی را به جناب هاشمی داده باشد. در صورتی که اینگونه می باشد که ظاهرا طبق اعتراف مشاوره ایشان بایستی و حتما روال همین باشد، بنابراین آقای هاشمی روزهای متعددی جهت تکذیب یا تصحیح آن هم فرصت داشته اند!

از سوی دیگر هنگام و زمانی که نزدیکترین اشخاص به آقای هاشمی مسئولیت تبلیغات رسانه ای او را بر عهده دارند، عدم هماهنگی و همچنین ندانستن مواضع به روز آیت الله، قابل هضم نیست.

اعتراف جذاب و جالب مشاور آقای هاشمی در مورد مدیریت توییت او همچنین/ رضایت آقای هاشمی از جملات ساختگی! در تاریخ ۷ April 2016 | 4:53 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک