Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

کدام دانشگاه‌ها میزبان مراسم اعتکاف خواهند بود؟+ مهلت و همچنین نحوه ثبت نام

کدام دانشگاه‌ها میزبان مراسم اعتکاف خواهند بود؟+ مهلت و همچنین نحوه ثبت نام

به نقل از تیم فرهنگی خبرگزاری دانشجو؛ با نزدیک شدن به ماه رجب و همچنین ایام اعتکاف مساجد دانشگاه‌های تهران مطابق سالهای قبل امسال هم مراسم معنوی اعتکاف را برگزار می‌کنند و همچنین میزبان دانشجویان معتکف خواهند بود.

 

دانشگاه خواجه نصیر

امسال دهمین سالی می باشد که مراسم اعتکاف در دانشگاه صنعتی خواجه نصیر برگزار می‌می شود و همچنین با توجه به آنکه مراسم اعتکاف در روزهای دوم، سوم و همچنین چهارم اردیبهشت ماه سال شمسی بعدی برگزار خواهد شد مهلت ثبت نام در آن مراسم از ۱۵ اسفند ماه آغاز شده و همچنین تا ۲۵ فروردین ۹۵ ادامه دارد.

 مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد ظرفیت پذیرش معتکفین جهت اعتکاف امسال بدین گونه می باشد که ظرفیت مسجد دانشکده برق دانشگاه خواجه نصیر حدود ۲۸۰ فرد یا شخص می باشد که ۱۷۰ الی ۱۸۰ فرد یا شخص آن هم به خانم‌ها و همچنین ۱۰۰ فرد یا شخص آن هم به آقایان اختصاص دارد. جهت پذیرش اولویت دانشگاه با دانشجویان خود دانشگاه می باشد و همچنین چنانچه ظرفیت توسط دانشجویان دانشگاه تکمیل نشود دانشجویان دانشگاه‌های دیگر نیز می‌توانند به صورت ثبت‌نام اقدام نمایند.

 هزینه ثبت‌نام جهت دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر ۲۰ هزار تومان و همچنین جهت دانشجویان سایر دانشگاه‌ها ۴۰ هزار تومان می باشد.

 

دانشگاه علوم علم پزشکی جدید ایران

هفتمین دوره اعتکاف مسجد امام و پیشوا حسین(ع) دانشگاه علوم علم پزشکی جدید ایران (ویژه بانوان) برگزار می‌می شود.

 

 هفتمین دوره اعتکاف مسجد امام و پیشوا حسین (ع) دانشگاه علوم علم پزشکی جدید ایران از دوم لغایت چهارم اردیبهشت برگزار می گردد و همچنین در هفتمین دوره اعتکاف مسجد امام و پیشوا حسین(ع) دانشگاه علوم علم پزشکی جدید ایران، از ۱۴ فروردین ماه آغاز شده و همچنین تا ۲۴ فروردین ماه ادامه دارد.

 

به دلیل محدود بودن ظرفیت اولویت با افرادی خواهد بود که زودتر ثبت نام کنند. هزینه ثبت نام جهت دانشجویان مبلغ ۳۰ هزار تومان و همچنین جهت اساتید و همچنین کارمندان مبلغ ۵۰ هزار تومان می باشد.

 

 متقاضیان ضرورت دارد جهت ثبت نام به پردیس همت دانشگاه علوم علم پزشکی جدید ایران – ساختمان معاونت دانشجویی – طبقه ۴- واحد خواهران نهاد مقام معظم رهبری رفت و آمد و مراجعه کنند.

 

مسجد دانشگاه صنعتی امیر کبیر

ثبت نام شرکت در مراسم اعتکاف دانشگاه امیرکبیر از ۱۴ فروردین آغاز شده و همچنین تا ۲۴ فروردین ادامه دارد.

 

 دانشگاهیان امیر کبیر( و همچنین فارغ التحصیلان )  به محض ثبت نام  می توانند در ساعات اداری  ( ۹-۱۲ و۱۴-۱۶ ) ، جهت قطعی نمودن ثبت نام به دفتر نهاد آن دانشگاه رفت و آمد و مراجعه نمایند. (اولویت ثبت نام با افرادی خواهد بود که زودتر ثبت نام خود را قطعی نمایند.)

 

 – دانشجویان سایر دانشگاهها ، تا ۴۸ ساعت بعد از ثبت نام درسایت (غیر از روزهای تعطیل) و همچنین بعد از اطمینان نسبت به قطعی شدن پیش ثبت نام  (از طریق جستجو گر وبسایت و مرکز خبرهای جدید ) ، با همراه داشتن کارت دانشجویی و همچنین کارت ملی می توانند در ساعات اداری  ( ۹-۱۲ و۱۴-۱۶ ) به صورت حضوری به دفتر نهاد آن دانشگاه رفت و آمد و مراجعه نمایند که در صورت عدم حضور ، از لیست ذخیره جایگزین خواهند شد.

 

(درصورت وجود ظرفیت ، یا کنسلی )، اعلام لیست ذخیره از طریق جستجو گر کد پیگیری وبسایت و مرکز خبرهای جدید در ۲۸  فروردین  و همچنین  رفت و آمد و مراجعه حضوری آن هم مورخ  ۲۹ فروردین خواهد بود.

 

 ضمناَ به دلیل ظرفیت محدود ، اولویت ثبت نام ، ابتدا با دانشگاهیان امیر کبیر و همچنین سپس  با سایر دانشجویان به ترتیب ثبت نام خواهد بود.

 

گفتنی می باشد، آخرین مهلت انصراف از ثبت نام قطعی صرفاً تا  ۲۵ فروردین قابل انجام می باشد .

 

دانشگاه تربیت مدرس

 ثبت‌نام مراسم اعتکاف در دانشگاه تربیت مدرس از ۱۵ فرودین ماه آغاز و همچنین تا ۳۰ فرودین ۹۵ ادامه خواهد داشت.

 

 بنابراین نقل از طبق سنوات قبل آن دانشگاه میزبان اساتید دانشگاه‌های تهران جهت حضور در مراسم معنوی اعتکاف خواهد بود که اساتید می‌توانند جهت حضور و همچنین ثبت‌نام در آن مراسم به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس به آدرس nahad.modares.ac.ir رفت و آمد و مراجعه کنند.

 

 گفتنی می باشد دانشگاه تربیت مدرس از دانشجویان و همچنین کارمندان آن دانشگاه نیز جهت حضور در مراسم اعتکاف ثبت‌نام به عمل می‌آورد.

 

 مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد مراسم اعتکاف امسال از ۲ تا ۴ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 

دانشگاه علم و همچنین صنعت

 ثبت نام اعتکاف دانشگاه علم و همچنین صنعت تا ۲۵ فروردین ادامه دارد.

 

 بر اساس آن نقل از، همچنین در صورت تکمیل نشدن ظرفیت دانشگاه ۲۷ فروردین ثبت نام تکمیل ظرفیت خواهد بود.

 

 

کدام دانشگاه‌ها میزبان مراسم اعتکاف خواهند بود؟+ مهلت و همچنین نحوه ثبت نام در تاریخ ۹ April 2016 | 4:14 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک