Friday , 24 November 2017 / جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

بهره بری و استفاده دانشگاهیان از ظرفیت مسکن مهر

بهره بری و استفاده دانشگاهیان از ظرفیت مسکن مهر

به به گفته  تیم دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ذوالفقار یزدان مهر گفت: به دانشجویان متاهل وام ودیعه مسکن ارائه می می شود که مقدار و همچنین شرایط آن وام در سطح استان ها و همچنین شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف کشور متغایر و متفاوت می باشد.

 

او همچنین افزود: در حال حاضر از بین خوابگاه های موجود در کشور تعداد خوابگاه هایی که جهت متاهلان در نظر گرفته شده، خیلی زیاد کم می باشد.

 

ریاست صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: مقدار و همچنین شرایط آن وام در سطح استان ها و همچنین شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف کشور متغایر و متفاوت می باشد ولی باید توجه داشت در حال رایزنی هستیم که از ظرفیت مسکن مهر بهره بری و استفاده می شود و همچنین در اختیار دانشگاه ها قرار داده می شود.

 

یزدان مهر گفت: اشخاص از طریق دانشگاه های در حال تحصیل خود می توانند از مقدار و اندازه و میزان آن وام ها مطلع شوند.

 

ریاست صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به بحث اعتبارات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت خوابگاه ها و همچنین رضایت از آن قسمت و بخش اظهار داشت: در بحث خوابگاه ها تا رسیدن به نقطه مطلوب در حدود ۷۰۰ میلیارد تومان حداقل کمبود اعتبار داریم. ما جهت تجهیز و همچنین تعمیر اساسی خوابگاه ها نیز با ۵۵۰ میلیارد تومان کمبود اعتبار مواجه هستیم که با بهره بری و استفاده از نهادهای عام المنفعه درصدد پوشش دهی مناسب تلاش می کنیم.

بهره بری و استفاده دانشگاهیان از ظرفیت مسکن مهر در تاریخ ۹ April 2016 | 7:58 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک