Friday , 24 November 2017 / جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

شیوه جدید بدحجابی در تهران

شیوه جدید بدحجابی در تهران

به به گفته جهان به نقل از فارس، آن روزها که مسئولان مدام نسبت به بدحجابی تذکر می‌دهند و همچنین مقامات انتظامی و همچنین پلیس امنیت اخلاقی نیز بر برخورد با خودروهایی که زنان بدحجاب سوار بر آنها خواهند بود تأکید می‌کنند، بدحجابان شیوه‌ای یافته‌اند تا به راحتی از دست مجریان قانون بگریزند.

بدحجابانی که پیش از آن روسری یا شالشان را هنگام رانندگی روی شانه می‌انداختند و همچنین هنگام مواجهه با مأموران انتظامی آن هم را به روی سر می‌کشیدند، آن روزها شیوه‌ای یافته‌اند تا دیگر نه نیازی به روسری و همچنین شال داشته باشند و همچنین نه خودرویشان از سوی مأموران متوقف می شود.

کوتاه کردن موهای سر به مقدار و اندازه موهای مردان و همچنین پسران جوان (مدل پسرانه) راهکاری شده تا کمتر فردی یا شخصی بتواند زن یا مرد بودن رانندگان را از راه دور و همچنین در یک نگاه تشخیص دهد.

آن رانندگان دیگر به روسری و همچنین شال احتیاجی ندارند چرا که مأمورانی که از دور آنها را می‌بینند به تصور آنکه آن اشخاص مرد خواهند بود، مانع حرکت آنها نمی‌شوند.

هنجارشکنان در جامعه هر بار به دنبال شیوه جدیدی خواهند بود تا بایستی و حتما و همچنین نبایدهای محیط خود را به هم بریزند ولی باید توجه داشت لازمه ساخته یا ایجاد نظم و همچنین همنوایی در جامعه، برخوردهای به‌روز، اصولی و کاربردی و همچنین قانونمند از سوی مسئولان مرتبط با هنجارشکنان می باشد.

شیوه جدید بدحجابی در تهران در تاریخ ۱۰ April 2016 | 8:57 am نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک