Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

دومین انتصاب رئیسی در آستان قدس/ توکلی‌زاده مدیرکل روابط‌عمومی شد

دومین انتصاب رئیسی در آستان قدس/ توکلی‌زاده مدیرکل روابط‌عمومی شد

n00484026 b دومین انتصاب رئیسی در آستان قدس/ توکلی‌زاده مدیرکل روابط‌عمومی شد

تیم فرهنگ جهان نیوز ـ در حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی تولیت آستان قدس رضوی، "محمدامین توکلی‌زاده" مدیرکل روابط عمومی آستان قدس رضوی شد.

به نقل از جهان، آن دومین انتصاب تولیت آستان قدس در دوره جدید می باشد. پیش از آن سید احمد هاشم‌آبادی سرپرستی روابط عمومی آستان قدس رضوی را بر عهده داشت.

محمد امین توکلی‌زاده پیش از آن در سوابق مدیریتی خود قائم مقامی شبکه پنج رسانه ملی، مدیرکل اداری و همچنین اقتصادی و مالی معاونت سیما، مدیر‌کل اطلاعات وبرنامه ریزی معاونت سیما، قائم مقام مرکز بسیج رسانه ملی، سرپرست برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین اداری اقتصادی و مالی مرکز سیما فیلم دیدنی و جذاب، مشاور اجرایی و همچنین مدیر مسائل عمومی معاونت مسائل مجلس و همچنین استان‌های صدا وسیما را داشته می باشد.

توکلی‌زاده نویسنده مقالات مختلفی در حوزه‌های فرهنگی، رسانه‌ای و همچنین سیاسی بوده و همچنین سابقه تدریس در دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی را در کارنامه خود دارد.

سید احمد هاشم‌آبادی، مردادماه سال شمسی ۹۳ جایگزین حسین یوسفی در روابط عمومی آستان قدس رضوی شد و همچنین قریب به ۲ سال شمسی در آن سمت فعالیت کرد.

دست یار حوزه هنری خراسان، مدیر روابط‌ عمومی نهاد تبلیغات اسلامی خراسان، ریاست اداره اطلاعات، خبرهای جدید و همچنین رسانه‌های آستان قدس رضوی، کارشناس هنرهای نمایشی، نویسنده و همچنین کارگردان تئاتر، فیلم دیدنی و جذاب‌ساز و همچنین همچنین مدیر روابط عمومی و همچنین مسائل بین‌الملل نهاد اقتصادی رضوی قسمت و بخش غیره ای از سوابق کاری هاشم‌آبادی بوده می باشد.

دومین انتصاب رئیسی در آستان قدس/ توکلی‌زاده مدیرکل روابط‌عمومی شد در تاریخ ۱۰ April 2016 | 1:14 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک