Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

واکنش بازیگر زن، به حمله روزنامه اصلاح‌طلب به مرحوم "سلحشور"

واکنش بازیگر زن، به حمله روزنامه اصلاح‌طلب به مرحوم "سلحشور"

pixel واکنش بازیگر زن، به حمله روزنامه اصلاح‌طلب به مرحوم "سلحشور" n00484998 b واکنش بازیگر زن، به حمله روزنامه اصلاح‌طلب به مرحوم "سلحشور"

به به گفته جهان؛ پروانه معصومی بازیگر توانمند سینما و همچنین تلویزیون در گفتگو با آرمان کرمان، با اشاره به بازی خود در فیلم دیدنی و جذاب “رگبار” در سال شمسی های قبل از انقلاب گفت: آن فیلم دیدنی و جذاب در جشنواره فیلم دیدنی و جذاب ملی تهران اکران شد؛ در آن هم زمان که سن و همچنین سال شمسی کمی هم داشتم، در سالن نشسته بودم و همچنین عده ای نیز پشت سر من بودند که بعدها فهمیدم سردبیر روزنامه و همچنین مجلات خواهند بود.

او همچنین با گفتن آنکه آن فیلم دیدنی و جذاب با فیلم دیدنی و جذاب های زمان قبل از انقلاب فرق داشت، افزود: شنیدم که آنها می گفتند بایستی و حتما صبر کنیم تا ببینیم خارجی ها در مورد آن فیلم دیدنی و جذاب چه می نامند.

معصومی در واکنش به مطلب توهین آمیز روزنامه آفتاب یزد به نسبت به مرحوم سلحشور اذعان کرد: آفتاب یزد هم منتظر می باشد ببیند رسانه های خارجی ها چه می نامند.

آن هنرمند کشورمان تصریح کرد: چرا بایستی و حتما پشت سر کسی که فوت کرده چنین مطالبی نشر یافته شده کنند در حالی که آن فرد کارهای خیلی زیاد خوبی در عرصه های فرهنگی و همچنین مذهبی داشته می باشد.

او همچنین اظهار داشت: حتی در صورتی که سایر کارهای مرحوم سلحشور را کنار بگذاریم، فیلم دیدنی و جذاب “یوسف پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله (ع)” را در تمام جهان می شناسند؛ من یک سفر عراق با ایشان همراه بودم و همچنین دیدم که چه احترامی جهت مرحوم سلحشور قائل بودند چرا که می دانستند ایشان هرکاری از دستش برآمده انجام داده و همچنین در آن هم سفر حرم را قرق کردند لذا ما به راحتی توانستیم حرم امام و پیشوا حسین(ع) را زیارت کنیم.

معصومی عنوان کرد: محبوبیت فرج الله سلحشور را فرمایشی عنوان می کنند زیرا و به درستی که حضرت آقا تسلیت گفتند؟ خوشبختانه رهبر معظم انقلاب سخنان درست و همچنین به جایی مطرح می کنند کما آنکه ایشان در مراسم شهید آوینی حضور داشتند و همچنین چند روز قبل نیز در روزنامه ای کسی نوشته بود در صورتی که رهبری نبودند هم اکنون کسی نمی توانسته بود نام شهید آوینی را ببرد.

او همچنین گفتن کرد: افرادی که چنین مطلبی در روزنامه آفتاب یزد نشر یافته شده کردند، چه نیت مغرضانه ای دارند که اینگونه از تسلیت گفتن مقام معظم رهبری به وحشت افتاده اند؟

بازیگر توانمند سینما و همچنین تلویزیون یادآور شد: مرحوم سلحشور هنرمند بزرگی بوده می باشد و همچنین هنرمند چه می خواهد به جز آنکه به او احترام گذاشته می شود حال آن هم که دستش هم از دنیا کوتاه می باشد.

معصومی خاطرنشان کرد: آفتاب یزد صدای جهت خودش می باشد؛ بعضی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنند هنگام و زمانی که خودشان فریاد می زنند دیگران هم بایستی و حتما با آنها همصدا شوند ولی باید توجه داشت خود، صداهای دیگر را نمی شنوند؛ اجازه دهیم آن اشخاص هم همین گونه باشند.

واکنش بازیگر زن، به حمله روزنامه اصلاح‌طلب به مرحوم "سلحشور" در تاریخ ۱۴ April 2016 | 3:51 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک