Sunday , 21 January 2018 / یکشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

مفهوم تغییر رنگ آیکون نود ۳۲ چیست ؟

nod5 logo مفهوم تغییر رنگ آیکون نود 32 چیست ؟
خرید آنتی ویروس nod32

بعضی اوقات پیش میاد که می بینیم آیکون آنتی ویروسمون قرمز یا زرد شده. اکثرا افرادی هستند که یا نمیدونن علت این اتفاق چیه و یا توجه ی نمیکنن از کنار این مسئله به آسانی رد میشن. درصورتی که این تغییر رنگ برخي وقتها اوقات نشانگر وضعیت خطرناکی جهت امنیت رایانه شماست. شما هم اگه جزو افرادی هستید که نمیدونید چرا آنتی ویروس رایانتون رنگ عوض میکنه و یا بدون توجه به اون از کنار این مسئله رد میشین بهتون پیشنهاد می کنم که ادامه این مطلب رو به احتمال زیاد بخونید.

تغییر رنگ icon به رنگ نارنجی:

این بدین است که یا Windows شما Original نیست یا اینکه همه Update های Windows انجام نشده است. شما با کلیک بر روی جمله Here در صفحه مهم پروگرام به طور م می توانید این مساله را رفع کنی. یا ویندوز را آپدیت نمایید. نارنجی شدن icon برنامـه باعث از کار افتادن و یا ناقص عمل کردن برنامـه نمی شود.

دلیل دوم اینکه نود۳۲ دو هفته مانده به انتها مهلت یوزر وپسورد به رنگ نارنجی تغییر یافته و می خواد که اپدیت بشه.

اما با مصرف از ترفند زیر شما میتونید جهت همیشه از شر نارنجی شدن آنتی ویروس اون به غیر اصل بودن ویندوز آسان بشید.
صفحه اصلی پروگرام را باز بکنید بعد کلید F5 را بزنید تا وارد بخش تنظیمات بشید بعد به پارت زیر برید.
Updates>tools>system Updates
هم اکنون در پنجره سمت راست باز شده یک منوی کشویی وجود دارد. مورد No Updates را گزینش بکنید ok را بزنید تمام شد نیز اکنون کافیه بار بر روی جمله click here کلیک بکنید تا برای همیشه از شر تغیر رنگ ونارنجی شدن به خاطر غیر اصل بودن آسان بشید.

تغییر رنگ icon به رنگ قرمز:

این بدین دلیل است که License پروگرام انتها یافته و یا غیر معتبر است. چنانچه به صفحه مهم نرم افزار مراجعه بکنید ، از تاریخ مندرج در پائین پنجره می توانید به این مساله پی ببرید. برای رفع این مساله ضروری است وارد قسمت Update برنامـه شده با یک Username Password فعال ، پروگرام را به روز رسانی بکنید . Username و Password های زیاد را امتحان بکنید تا icon برنامـه به رنگ سبز تغییر نماید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک