Friday , 24 November 2017 / جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

نگرانی عجیب اصلاح طلبان از سخنرانی زاکانی در نماز جمعه

نگرانی عجیب اصلاح طلبان از سخنرانی زاکانی در نماز جمعه

n00486298 b نگرانی عجیب اصلاح طلبان از سخنرانی زاکانی در نماز جمعه

تیم سیاست جهان نیوز ـ  هنوز چند ساعتی از اعلام حضور علیرضا زاکانی ـ ریاست کمیسیون برجام ـ  به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه آن هفته تهران نمی گذشت که رسانه های رسمی و همچنین غیر رسمی اصلاح طلبان به صورت شتابزده به آن خبر واکنش نشان دادند.

خبرگزاری، وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها و همچنین کانال های تلگرامی اصلاح طلب سعی کردند با ترتیب دادن مصاحبه و همچنین همچنین نقل از های سفارشی، اصل وجود یک چنین سخنرانی هایی قبل از تریبون اصلی نماز جمعه را به زیر سوال ببرند و همچنین با چاشنی تردید از حضور ریاست کمیبسیون برجام و همچنین فرد آشنا به بندهای کمتر دیده شده برجام در نماز جمعه استقبال کنند. 

در همین ارتباط و رابطه خبرگزاری ایلنا در مصاحبه ای که با برادر حجت الاسلام قرائتی ترتیب داده می باشد بدون اشاره به روحیات اصلاح طلبی آن او همچنین، سعی نمودند حضور زاکانی را با عدم حضور ۷ ساله آقای هاشمی در نماز جمعه مقایسه کند.

در آن مصاحبه که با تیتر غیر حرفه ای "واکنش قرائتی به سخنرانی زاکانی در نماز جمعه" در تیم ها و همچنین کانال های تلگرامی اصلاح طلب دست به دست گردید اینگونه وانمود شده می باشد که فرد مصاحبه شونده معلم و همچنین مفسر قرآن حجت الاسلام محسن قرائتی می باشد حال آنکه با مطالعه متن خبر مشخص می می شود مصاحبه شونده تقی قرائتی می باشد که سلیقه فکری و همچنین سیاسی متفاوتی با برادر شهیر خود دارد. 

به نظر می رسد رفته رفته با آشکار شدن ماهیت برجام و همچنین خسارتهای آن هم، نگرانی های جریان اصلاحات از آگاهی شهروندان و مردم شهر روبه افزایش گذاشته می باشد.

نگرانی عجیب اصلاح طلبان از سخنرانی زاکانی در نماز جمعه در تاریخ ۲۰ April 2016 | 6:53 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک