Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

هاشمی: آمریکایی‌ها در مسائل فرهنگی و اجتماعی مثل خوک خواهند بود!

هاشمی: آمریکایی‌ها در مسائل فرهنگی و اجتماعی مثل خوک خواهند بود!

n00486882 b هاشمی: آمریکایی‌ها در مسائل فرهنگی و اجتماعی مثل خوک خواهند بود!

به نقل از جهان به نقل از مشرق، اگرچه هاشمی رفسنجانی در سال شمسی‌های اخیر خود را به عنوان مدافع آمریکا و همچنین موافق دوستی با آن کشور نشان می‌دهد ولی در سال شمسی‌هایی که او همچنین به ظاهر رفتار انقلابی از خود نشان می‌دهد، برچسب‌های جالبی به مسئولان و همچنین سربازان آمریکایی نسبت می‌دهد.

هاشمی رفسنجانی در پاسخ به تلاش آمریکایی‌ها در براندازی نظام جمهوری اسلامی مسئولان آمریکایی را خوک خوانده می باشد. او در نماز جمعه تهران در: ۱۳۶۲/۴/۲۴ گفتن می‌دارد:

"آن حرکت – به اصطلاح کودتای (نوژه) – می‌دانید بعد از جریان طبس بود، بعد از آن هم‌که آن هم خوک‌های آمریکایی (که واقعاً مسائل فرهنگی و اجتماعی را مثل خوک بررسی کردن می‌کنند!) خیال کردند با فرستادن چند هلیکوپتر و همچنین هواپیمای باری، می‌قدرت آن انقلاب را شکست داد.

آمدند در طبس و همچنین آن هم جوری مدفون شدند، آمدند آن طرح دوم خود را اجرا کردند که آن کودتای نوژه بود و همچنین در آن هم روز آن قدر به آن کودتای خود معتقد بودند که خیلی هم تحفُّظْ نمی‌کردند.

اصلاً فرض آمریکایی‌ها آن بود؛ ایرانی که تشکیلات اطلاعاتی ندارد، قوه دفاعی ندارد، ارتش که هوادار نیست! کسی نیست، ماها هم که به خودمان مشغولیم! آن هم‌ها یکی دو جا را که کوباندند، می‌آیند پایین و همچنین رادیو تلویزیون را می‌گیرند و همچنین بعد بحث و داستان تمام می‌می شود! ولی آن نادان‌ها اصلاً حساب آن ملت را نکرده بودند، حساب آن شهروندان و مردم شهر را نکرده بودند، حساب آن جمعیت را نکرده بودند که با دست خود شاه را ساقط کرده بود."[1]

[۱] -http://rafsanjani.ir/view.php?id=2416

هاشمی: آمریکایی‌ها در مسائل فرهنگی و اجتماعی مثل خوک خواهند بود! در تاریخ ۲۴ April 2016 | 10:05 am نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک