Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

طرح ولایت باور دینی دانشجو را تقویت می‌کند/ گام اول جهت مسلمان شدن همین می باشد

طرح ولایت باور دینی دانشجو را تقویت می‌کند/ گام اول جهت مسلمان شدن همین می باشد

دکتر جهانبین، استاد طرح ولایت در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به موثر بودن دوره طرح ولایت در فعالیت های دانشجویی گفت: طرح ولایت تحول آفرین در اعتقادات دانشجویان می باشد و همچنین به استحکام اعتقادات دانشجو کمک می کند. آن امر با بررسی میدانی در دانشجویان شرکت کننده در دوره قابل لمس می باشد.

 

او همچنین در خصوص نسبت مبانی آن طرح ولایت با دغدغه های مقام معظم رهبری جهت تحول در علوم انسانی خاطرنشان کرد: ما ابتدا جهت آنکه علوم انسانی تولید کنیم بایستی و حتما اسلام را بشناسیم. درس دینی در مدارس خیلی ضعیف ارائه می می شود و همچنین به همین دلیل دانش اموز به محض وارد شدن به دانشگاه با شبهه های بسیاری مواجه و همچنین به نوعی دینشان متزلزل می می شود.

 

آن استاد دانشگاه ادامه داد: دوره طرح ولایت دوره ای جهت تقویت مبانی اعتقادی دانشجویان می باشد و همچنین باور دینی دانشجو را تقویت می کند. گام اول هم جهت مسلمان شدن همین می باشد که باور دینی مان را محکم کنیم، علوم انسانی اسلامی را بشناسیم  و همچنین بعد اسلام شناس شویم؛ آن قدم اول، همه ابعاد را تقویت می کند.

 

جهانبین با اشاره به ناراحتی دانشجویان در خصوص طولانی بودن دوره تصریح کرد: آن موضوع بستگی دارد که هر شخص چقدر دین را در زندگی خود مهم و همچنین موثر بداند، هر چقدر دین جهت دانشجو مهم باشد، آن دوره هم موثر و همچنین مهم خواهد بود.

طرح ولایت باور دینی دانشجو را تقویت می‌کند/ گام اول جهت مسلمان شدن همین می باشد در تاریخ ۲۸ April 2016 | 4:28 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک