Friday , 24 November 2017 / جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

عیدی روز مبعث صدا و همچنین سیما جهت شهروندان و مردم شهر

عیدی روز مبعث صدا و همچنین سیما جهت شهروندان و مردم شهر

به نقل از جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوون، فیلم دیدنی و جذاب های سینمایی و همچنین تصویری و تلویزیونی و همچنین انیمیشن زیبای «پائولت»، «روز هفتم»، «کفش‌های میرزا نوروز»، «ماه منیر»، «راز فانوس»، «عمومی خسیس من»، «ده رقمی»، «ستاره لورا و همچنین هیولاهای خیالی»، «عملیات مهد کودک»، «دزدی دوجانبه»، «سه کله پوک»‌‌، «شیر و همچنین عسل»، «رسم جنگجو»، «ملک سلیمان»،‌ «بازرس کی»، «کار آموز»‌، «کارآگاهان خصوصی»، «توربو»، «قطار چنای»، «جک و همچنین لوبیای سحر آمیز»، «رابین هود و همچنین شاهزاده دزدان»، «خورشید حجاز (آخرین پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله)»، «پسر آدم، دختر حوا»، «شتاب»، «سرزمین ماه»، «مردی که خیلی می‌دانست»، «مک فارلند»، «یلدا»، «ناشناخته»، «یک جمع خوب» و همچنین «دریا سالار» در روزهای آخر هفته مصادف با عید مبعث، ۱۶ و همچنین ۱۷ اردیبهشت ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما
 
فیلم دیدنی و جذاب تصویری و تلویزیونی «پائولت» به کارگردانی ژروم انریکو، پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۰۹:۰۰ از شبکه یک سیما پخش می می شود.

در خلاصه داستان فیلم دیدنی و جذاب با بازی برنادت لافونت و همچنین کارمن مائورا آمده می باشد: پائولت پیرزنی تنهاست که با حقوق مستمری شوهر مرحومش روزگار می گذراند. دخترش با یک افسر پلیس ازدواج کرده و همچنین با پسر کوچکش زندگی می کنند. پائولت روابط چندان خوبی با دختر و همچنین دامادش ندارد زیرا دائما دوست داشت، دخترش با مرد ثروتمندی ازدواج کند. دامادش آندری از او می‌خواهد تا در پیدا کردن قاچاقچیان محل با پلیس همکاری کند و همچنین او می‌پذیرد و همچنین به آن ترتیب روابط خوبی بین او و همچنین دختر و همچنین نوه‌اش برقرار می‌می شود. پائولت با فروختن مواد به صورت شیرینی کم کم در میان قاچاقچیان نفوذ کرده تا جایی که سردسته اصلی باند را هم شناسایی می‌کند و همچنین همگی آنها را تحویل پلیس می‌دهد که …

فیلم دیدنی و جذاب تصویری و تلویزیونی «روز هفتم» به کارگردانی مهدی کرم‌پور، پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه یک سیما پخش می می شود.

در خلاصه داستان فیلم دیدنی و جذاب با بازی مجید مظفری و همچنین ویشکا آسایش آمده می باشد: در روستايي در يكي از نقاط شمالي كشور، مدت‌هاست اهالی آنجا رنگ شادی و همچنین بركت را نديده‌اند و همچنین پياپی حوادث تلخ و همچنین سخت به آنان حادث شده می باشد. بزرگان در پی چاره ای می‌گردند تا با همفكری و همچنین همياری همديگر جلوه روستا را عوض كنند. آنها به سراغ خانواده‌ای می روند كه قرار بود مراسم جشن عروسی دخترشان را برگزار كنند ولی …

فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «کفش های میرزا نوروز» به کارگردانی محمد متوسلانی، پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه یک سیما پخش می می شود.

در خلاصه داستان فیلم دیدنی و جذاب آمده می باشد: میرزا نوروز عطار، حاضر نیست کفش های خود را که هفت لایه وصله خورده و همچنین مدت هاست غیر قابل بهره بری و استفاده شده دور بیندازد و همچنین کفش‌های نو بخرد. شهروندان و مردم شهر شهرستان میرزا را به دلیل کفش‌های مندرسش مسخره می‌کنند و همچنین زن و همچنین فرزندان و همچنین عروس و همچنین داماداش به دلیل آن لجاجت او را ترک می کنند. ولی باید توجه داشت میرزا که خود را یکه و همچنین طرد شده می بیند با اکراه به خریدن کفش های نو رضایت می‌دهد، ولی باید توجه داشت آن بار کفش‌های کهنه خواهند بود که او را رها نمی‌کنند و همچنین …

علی نصیریان، محمدعلی کشاورز، سعید امیرسلیمانی، زهرا برومند، کاظم افرندنیا در فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «کفش های میرزا نوروز» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم دیدنی و جذاب تصویری و تلویزیونی «ماه منیر» به کارگردانی شهره لرستانی، جمعه ۱۷ اردیبهشت ‌ماه ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم دیدنی و جذاب با بازی فاطمه گودرزی، افسر اسدی و همچنین حسن پورشیرازی آمده می باشد: ماه منیر زن ساده روستایی می باشد که جهت معالجه به منزل و خانه پسر برادرش در تهران می‌آید ولی باید توجه داشت تقابل زندگی ساده او همچنین با زندگی پیچیده ی شهری و همچنین پیشرفته اتفاقات جالبی را به وجود می‌آورد.

شبکه دو سیما
 
فیلم دیدنی و جذاب تصویری و تلویزیونی «راز فانوس» به کارگردانی محمد حسن زاده، پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ‌‌8 صبح در ‌قالب‌ برنامه جذاب و جالب و خوب «سینما صبحانه» از شبکه دو سیما پخش می می شود.

داستان آن فیلم دیدنی و جذاب ماجرای حامد نوجوان ۱۲ ساله‌ای می باشد که در پی معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی که جهت خانواده اش فراهم می می شود به کمک دوستان و همچنین همکلاسی‌هایش درصدد رونق بخشیدن به کارگاه سفالگری که پیشه شهروندان و مردم شهر شهرستان می باشد و همچنین کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل پدرش هم هست می‌می شود و همچنین با تیزهوشی و همچنین پشتکار و همچنین امید آن صنعت را رونق می دهد و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات خانوادگی خود را حل می کند.

اصغر محبی، علی سليمانی، سپيده خداوردی، اميد رمضانی، مونا فرجاد در فیلم دیدنی و جذاب تصویری و تلویزیونی «راز فانوس» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم دیدنی و جذاب تصویری و تلویزیونی «عموی خسیس من» به کارگردانی‌ محسن کمالی حکومت‌آبادی، پنجشنبه ۱۷:۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه دو سیما پخش می‌می شود.

در خلاصه داستان با بازی پوراندخت مهیمن، لیلا لطیفی، حسن اسدی، خشایار راد و همچنین عبدالرضا زهره کرمانی آمده: دو پسر عمو به نام های پرویز و همچنین منوچهر که در یک کارخانه با هم شریک بودند، ورشکست می‌شوند و همچنین به خاطر بدهی‌ها و همچنین چک‌های بی‌محلی که کشیده بودند، مجبور می شوند تمام وسایل زندگی خود را بفروشند. آن دو پسر عمو و همچنین همسران آنها به نام های شوکت و همچنین کوکب به دلیل مشکلاتی که پیش آمده مانند کارد و همچنین پنیر با هم خواهند بود. پرویز و همچنین منوچهر اختلاف و همچنین رقابت بسیاری با یکدیگر پیدا کرده اند. آنها جهت جبران خسارت ها اراده و تصمیم راسخ می گیرند به سراغ فامیل بروند و همچنین از آنها پول قرض بگیرند که …

فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «ده رقمی» به کارگردانی همايون اسعديان، پنجشنبه ۱۷:۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آن فیلم دیدنی و جذاب با بازی جواد رضويان، بهاره رهنما، بهنوش بختياری و همچنین رضا فيض نوروزی آمده می باشد: فيروز سيزده، يک دزد ناشی می باشد كه هر جا می رود با خود نحسی به همراه می برد. او در جريان دزدی از منزل و خانه‌ای متروک، فرشي را می دزدد كه بعداً می فهمد آن هم را پيشتر، عده ای از موزه فرش دزديده‌اند. فيروز جهت به دست آوردن قيمت فرش، به موزه می‌رود و همچنین در آنجا به دانشجويی به نام نازی برمی خورد كه عاشق فرش‌های نفيس ملی می باشد. مادر فيروز، فرش را كه فيروز در زيرزمين منزل و خانه پنهان كرده پيدا می كند و همچنین به منزل دخترش فيروزه، كه بعد از چندين زايمان بار ديگر فرزندی به دنيا آورده، به عنوان چشم روشنی می برد و همچنین فيروزه نيز از آن هم به عنوان زيرانداز نوزاد بهره بری و استفاده می كند که …

انیمیشن زیبای «ستاره لورا و همچنین هیولاهای خیالی» به کارگردانی تیلو روثکریش و همچنین ئوته فان مونخو پول، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۰۸:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در آن فیلم دیدنی و جذاب خواهیم دید: لورا و همچنین تامی خواهر و همچنین برادر خواهند بود. عروسک تامی در حین بازی فوتبال به زیر زمین منزل و خانه می‌افتد. آن هم‌ها به داخل زیرزمین می‌روند تا اسباب بازی را بیاورند. ولی لورا و همچنین تامی سایه های هیولاهای وحشتناک و همچنین بزرگی را روی دیوار می بینند و همچنین از زیر زمین گریز و فرار می کنند. شب هنگام هر دو به خواب می روند و همچنین ستاره دنباله‌داری به سراغ آنها می رود و همچنین هردو با ستاره دنباله دار به قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف زمین می روند و همچنین گردش را آغاز می کنند. آنها در فضا هیولاهایی می بینند که بدجنس بودند و همچنین ….

فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «عملیات مهد کودک» به کارگردانی فرزاد اژدری، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم دیدنی و جذاب روایتگر چند کودک می باشد که جهت جلب توجه والدینشان دست به کار بزرگی می‌زنند. آنها در عالم کودکانه خود نقشه‌های را طراحی می کنند تا به والدینشان یادآوری کنند بایستی و حتما به بچه‌هایشان توجه کنند. در نهایت پدر و همچنین مادرها متوجه قصور خود در حق بچه هایشان شده و همچنین متأثر می شوند.

علیرضا خمسه، شمسی فضل‌اللهی، هانیه توسلی، سروش صحت و همچنین مریم سعادت در فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «عملیات مهد کودک» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «دزدی دوجانبه» به کارگردانی آنتونیو مانتی و همچنین مارکو مانتی، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آن فیلم دیدنی و جذاب با بازی جیامپائولو مورلی، سیسیلیا دازی و همچنین انریکو سیلوسترین آمده می باشد: یک تیم چهار نفره در قالب کارگران خدماتی و همچنین نظافتی داخل یک بانک شده و همچنین شروع به اسلحه کشی و همچنین گروگان گیری با نقاب می کنند. در همین حین  سه فرد یا شخص هم که در ظاهر جزو مشتری های بانک و همچنین شامل یک پیرمرد یک مرد جوون و همچنین قوی و همچنین یک زن جوون خواهند بود، به گروگان گیرها حمله کرده و همچنین آنها را کتک زده و همچنین اسلحه‌هایشان را می گیرند و همچنین خودشان را هم دستبند می زنند. در همانجا مشخص می می شود که اسلحه های آنها همگی قلابی بوده و همچنین تمام اینها نقشه و همچنین نمایشی از سوی پیرمرد و همچنین همکارانش می باشد. بر حسب اتفاق کاراگاه جوون فیلم دیدنی و جذاب یعنی کولیاندرو هم در داخل بانک می باشد و همچنین در تمام زمان گروگان گیری در دستشویی به سر می برد و همچنین با دیدن آن اوضاع موفق به گریز و فرار می می شود و همچنین….

شبکه سه سیما
 
فیلم دیدنی و جذاب تصویری و تلویزیونی «سه کله پوک»‌‌ به‌‌ کارگردانی‌ بابی و همچنین پیتر فارلی، پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌می شود.

آن فیلم دیدنی و جذاب در مورد  لری، کرلی و همچنین مو سه بچه ای می باشد که به پرورشگاه سپرده می شوند. آنها خیلی زیاد کودن ، خرابکار و همچنین تنبل خواهند بود، جهت همین کسی به عنوان قیم حاضر نیست حضانت آنها را قبول کند. خانواده هارتر به دنبال حضانت بچه به پرورشگاه می روند و همچنین مو را انتخاب می کنند ولی باید توجه داشت مو درخواست می کند گری و همچنین لری را نیز به عنوان فرزند خوانده بپذیرند ولی باید توجه داشت آنها نمی پذیرند و همچنین …

سین هیز، کریس دیامان توپولس، ویل ساسو و همچنین جین لینچ در فیلم دیدنی و جذاب «سه کله پوک» نقش آفرینی کرده اند .

فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «شیر و همچنین عسل» به کارگردانی آرش معیریان، پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می می شود.

در خلاصه داستان آمده می باشد: پسری بیکار که پیمان نام دارد به خاطر بیکاری گاهی اوقات بلال می فروشد. از طرف دوستان شرورش به او پیشنهاد می می شود تا جواهراتی که آنها می دزدند را او با ماشین جابه‌جا کند. در حین انجام کار، پلیس او را دنبال می کند ولی او از دست پلیس گریز و فرار می کند و همچنین هنگام و زمانی که به یک کوچه بن بست می رسد از ماشین پیاده می می شود و همچنین به یک منزل و خانه ویلایی می رود و همچنین …

پوریا پورسرخ، علی صادقی و همچنین مهران غفوریان در فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «شیر و همچنین عسل» محصول سال شمسی ۱۳۸۸ نقش آفرینی کرده‌اند.

فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «رسم جنگجو» به کارگردانی اسگمو لی، جمعه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۰۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می می شود.

داستان فیلم دیدنی و جذاب با بازی دونگ گان جانگ و همچنین  کیت بوسوورد در مورد جنگجویی  از کشورهای خاور دور می باشد که در قبیله‌ای زندگی می کرد و همچنین دائما با یک قبیله دیگر درگیر جنگ بودند و همچنین رسم آنها آن بود که تا اخرین بازمانده قبیله مقابل بایستی و حتما مبارزه کنند و همچنین او را بکشند. یانگ یکی از اشخاص قبیله خیلی زیاد قدرتمند بود که از کودکی مبارزه با شمشیر را یاد گرفته بود و همچنین …

فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «ملک سلیمان»‌ به‌ کارگردانی شهریار بحرانی، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می می شود.

آن فیلم دیدنی و جذاب با هنرنمایی امین زندگانی، محمود پاک نیت و همچنین ژاله علو داستان زندگی حضرت سليمان (ع) را به تصویر می‌کشد.

فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «بازرس کی»‌ به‌ کارگردانی کیم ساک یون، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می می شود.

در خلاصه داستان فیلم دیدنی و جذاب با بازی کیم مایونگ و همچنین مین لیه ئو هی آمده می باشد: در سال شمسی ۱۷۹۵ تولید و همچنین خرید و همچنین فروش شمش نقره در کره یک تجارت پرسود محسوب می می شود. بازرس کی ماموریت دارد اسناد ساخت نقره تقلبی را یافته و همچنین از بین ببرد. او به همراه دوست و همچنین دستیارش سئو موفق می می شود آن اسناد فرمول های ساخت نقره تقلبی را از بین ببرد. ولی باید توجه داشت بعد از آن موفقیت به دلیل انتقاد به فقر حاکم بر جامعه به یک جزیره دور دست تبعید می‌می شود. او در تبعید مشغول اختراع و همچنین مطالعه می باشد که ناگهان …

فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «کار آموز»‌ به ‌کارگردانی نانسی مایرز، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه سه سیما پخش می می شود .

آن فیلم دیدنی و جذاب داستان بن ويتاکر هفتاد ساله می باشد که بعد از مردن و مرگ شوهر یا همسر خود به هر روشی متوسل شده تا با فقدان او کنار بيايد ولی باید توجه داشت هنوز احساس می کند به چالشی جديد نياز دارد. به همين منظور وارد شرکت فروش اينترنتی می‌می شود و همچنین به عنوان کارآموز استخدام می می شود.

رابرت دنیرو، آن هم هتوی، رنه روسو و همچنین اندرس هولم در فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «کار آموز» نقش‌آفرینی می‌کنند.

شبکه چهار سیما
 
فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «کارآگاهان خصوصی» به کارگردانی لانگ الیوت، پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم دیدنی و جذاب با نقش آفرینی تیم کانوی، دان ناتس آمده می باشد: در پی کشتن و قتل زوج سالمند و همچنین ثروتمندی؛ دو کاراگاه خصوصی به منزل و خانه آنها وارد می شوند. با وارد شدن دو کاراگاه کشتن و قتل، بررسی از خدمه سرسرا شروع شده و همچنین تا آخرین فرد یا شخص آنها پیش می رود. در نهایت نیز مشخص می گردد؛ که مرد علی رغم حادثه ای که رخ داده؛ زنده مانده؛ با هماهنگی خدمه سرسرا نیت و اراده دارد مقابل کاراگاه از قاتلش که دختر خوانده اش باشد اعتراف بگیرد. دو کاراگاه در سرسرا با معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین موانع بسیاری روبرو می شوند که به دلیل بلاهت و همچنین ساده اندیشی شان به جای کشف ماجرا در آن هم گرفتار می آیند. در نهایت نیز با کشته شدن صوری کلیه خدمه و همچنین اعتراف قاتل نزد کاراگاهان خصوصی، مرد ظاهر شده؛ واقعیت و حقیقت ماجرا را فاش می کند.  دختر خوانده نیز که جهت دست یابی به ثروت خیلی زیاد دست به آن اقدام زده بوده می باشد؛ دستگیر شده؛ راهی زندان می گردد.

شبکه پنج سیما
 
انیمیشن زیبای «توربو» به کارگردانی دیوید سورن، پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۰۹:۰۰ از شبکه پنج سیما پخش می می شود.

داستان در مورد حلزونی می باشد که آرزو دارد در مسابقات برنده می شود و همچنین موفق می می شود. رایان رینولدز، پل جیاماتی و همچنین مایا رادولف در انیمیشن زیبای «توربو» نقش‌آفرینی کرده اند.

فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «قطار چنای» به کارگردانی وهیت شتی، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌می شود.

در خلاصه داستان فیلم دیدنی و جذاب با بازی دپیکا پادوکن، شاهرخ خان و همچنین ساتیاراج آمده می باشد: راهول که در کودکی والدینش را از دست داده می باشد و همچنین همراه پدربزرگ و همچنین مادر بزرگش زندگی می کند. در نود و همچنین نهمین جشن تولد پدر بزرگش او را از دست می دهد و همچنین مادر بزرگش از او همچنین می خواهد تا آخرین وصیت پدربزرگ را که بردن عتیقه ارثیه خانوادگیشان به دهکده زادگاه اوست را راهول انجام دهد، زیرا او قابل اطمینان خانواده می باشد. راهول که نیت و اراده رفتن به سفری تفریحی به همراه دوستانش داشته اراده و تصمیم راسخ می گیرد در راه بازگشت به وصیت پدربزرگش عمل کند. ولی باید توجه داشت برنامه جذاب و جالب و خوب سفر او بعد از آشنایی اتفاقی با دختری به نام میناما در قطار چنای تغییر می کند. بعد از وقوع ماجراهای گوناگون بر خلاف عقیده فردی یا شخصی اش در مورد ازدواج با او اراده و تصمیم راسخ می گیرد و همچنین با وجود سخت گیری های پدر میناما با او ازدواج می کند.

فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «جک و همچنین لوبيای سحرآميز» به کارگردانی گری تانيسليف، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۰۹:۰۰ از شبکه پنج پخش می می شود.

در خلاصه داستان با بازی كولين فورد، چلوی مورتز و همچنین كريستوفر لی آمده می باشد: جک به همراه مادرش در فقر زندگي می كند. او بر خلاف ديگر همكلاسی‌هايش كه داستان فانتزی از زندگی خود دارند و همچنین كتابی شده می باشد، كتاب داستاني از ماجراهای زندگی خود ندارد. كسی از سرنوشت پدر جک نيز مطلع نيست و همچنین همه پدر وي را آدم ترسويی می‌دانند كه گریز و فرار كرده می باشد در اين ميان جک در برخورد با مردی سمسار با فروختن دستگاه بازی خود در ازای سه لوبيای سحر آميز آنها را به منزل و خانه می آورد که …

فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «رابین هود و همچنین شاهزاده دزدان» به کارگردانی کوین رنولدز، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌می شود.

فیلم دیدنی و جذاب با بازی کوین کاستنر، مورگان فریمن، مری الیزابت و همچنین ماسترن تونیو افسانه معروف و همچنین کلاسیک رابین هود را به تصویر نمی کشد. رابین هود حدود ۲۰ سال شمسی بعد از شورش و همچنین درگیری اش با شاهزاده جان دوباره به شروود برمی گردد و همچنین متوجه می می شود ماریان در محلی دورتر از مکان اصلی زندگی خود روزگار می گذراند. دیدار دوباره آنها باعث خلق اتفاقات جدید و تو و تازه ای می می شود.

شبکه کودک
 
انیمیشن زیبای سینمایی «خورشید حجاز (آخرین پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله)»، پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

شبکه دیدن کردن و نمایش

فیلم دیدنی و جذاب‌های سینمایی و همچنین تصویری و تلویزیونی «پسر آدم، دختر حوا»، «شتاب»، «سرزمین ماه»، «مردی که خیلی می‌دانست» و همچنین «مک فارلند» پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ ،۱۵ ،۱۷،۲۱ و همچنین ۲۳ از شبکه دیدن کردن و نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم دیدنی و جذاب‌های سینمایی ‌و همچنین تصویری و تلویزیونی «یلدا»، «مک فارلند»، «ناشناخته»، «یک جمع خوب» و همچنین «دریا سالار» جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت۱۱، ۱۵ ،۱۷ ،۲۱ و همچنین ۲۳ از شبکه دیدن کردن و نمایش پخش می می شود.

عیدی روز مبعث صدا و همچنین سیما جهت شهروندان و مردم شهر در تاریخ ۳ May 2016 | 5:02 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک