Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

روش آپلود عکس جالب بروی اینترنت

پلود عکـس به فرآیند بارگذاری تصویر بروی شبکه جهان ی اینترنت گفته می‌شود تا بتوان آن را با دیگران به اشتراگ گذاشت به آنها نمایش داد. این اصطلاح از کلمه Upload به همین نام گرفته شده است و بهتر است از اصطلاح بارگذاری عوض این کلمه مصرف کنیم. از موارد استفاده بارگذاری تصویر بروی اینترنت، نمایش عکس جالب در وبلاگ است. اگر سرویس وبلاگ‌دهی شما، مثل بلاگفا، از قابلیت بارگذاری داخلی عکس جالب پشتیبانی نمی‌کند، بایستی از سرویس شخصی یا عمومی برای بارگذاری عکـس مصرف بکنید پس نشانی آن را در بین نوشته‌های وبلاگ خود، در محل مورد نظر، برای نمایش آن تصویر در بلاگ قرار دهید. چیزی که در این مطلب به آن به طور کامل اشاره می‌کنیم، روش آپلود عکس زیبا بروی اینترنت به صورت تصویر ی است.
upcity.ir  روش آپلود عکس جالب بروی اینترنت
آپلود عکس

آپلود عکس,آپلود عکس رایگان,آپلود

شما انتخاب ‌های زیادی برای بارگذاری عکس زیبا دارید. یکی از آنها مصرف از سرویس‌های تقریباً شخصی است که شما می بایست جهت آنها پولی را پرداخت بکنید . اولین کاری که می بایست انجام دهید یک محیط ی را بخرید و از آن فضا برای بارگذاری عکس جالب مصرف بکنید . اما در این حالت حتی پرونده‌هایی به غیر از عکس زیبا را نیز می‌توانید بروی آن فضا قرار دهید که تنها محدودیت شما فضای ی است که خریداری کرده ‌اید. ولی اکثرا ً در این صورت همچنین فضا می بایست به میزان پهنای باندتان نیز توجه بکنید . پهنای باند به میزان اطلاعات رد بدلی بین رایانه ‌های مختلف آن سرویس دهنده گفته می‌شود که اکثرا ً محدود است، ولی کم نیست؛ بلکه بیشتر اوقات زیاد خیلی هم است. فقط ویژگی‌ای بازدارنده‌ای که این سرویس دارد، تعرفه ‌ای است که می بایست پرداخت شود. به همین ما در اینجا به اینروش کاری نداریم، و تنها محض اطلاعات عمومی شما ذکر شد. ولی اگر خواسته باشید می‌توانید با کمی پرس‌و‌جو به اطلاعات بهتر ی درباره این روش از بارگذاری پرونده بروی اینترنت برسید.

اماروش دوم، مصرف از سرویس‌های عمومی است که به صورت رایگان كار به خدمات دهی می‌کنند و عموماً شما تنها می‌توانید در آنها عکس زیبا قرار دهید. یعنی نشانی یک عکـس از روی رایانه ‌تان را به آنها می‌دهید پس بعد از بارگذاری آن عکس ، نشانی به شما داده می‌شود که می بایست با آن نشانی، یک عکس جالب را در نوشته از وبلاگ‌تان قرار دهید. بدین صورت عکس زیبا مورد نظر در بلاگ شما، یا هر جایی که رفیق دارید، ظاهر خواهد شد.

درروش فوق ، ما با دو وهله کار داریم؛ وهله اول که می بایست یک سرویس بهتر جهت بارگذاری عکس جالب گزینش کنیم که می بایست به معین ات بسياري توجه کنیم. از عبارت مهمترین این ویژگی‌ها پایدار بودن آن سامانه است. اگر احتمـا ل این را می‌دهید که بعد از مدتی این سرویس بارگذاری عکس زیبا جمع می‌شود، بایستی از آن اجتناب بکنید . از آنجایی که مدیریت این گونه سرویس‌ها نرخ ‌بر است، شاید مدیر آن نتواند دوام بیاورد و بعد از مدتی سرویس را جمع نماید . در این صورت شما نیز عکس‌های خود را از دست خواهید داد. این مساله بیشتر جهت سایت‌های فارسی پیش می‌آید.

در وهله دوم شما باید طبق دستورالعمل آسان زیر، عکـس خود را درون آن سرویس بارگذاری بکنید که ما در اینجا به چند مورد اشاره می‌کنیم که در صدر موتور جستجو بودند، نه صرفاً این که از کیفیت بالایی برخوردارند. پس انتخاب سرویس بهتر از مسئولیت‌های شماست ما هیچ گونه سامانه‌ای را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

با کمی جستجو می‌توان به سرویس بارگذاری عکس زیبا بهتر رسید. در زیر به upcity اشاره می‌کنیم که می بایست به نشانی بروید و پس برای آپلود عکس جالب بروی دکمه “انتخاب فایل” کلیک بکنید . یا این کار یک پنجره به نام File Upload باز می‌شود که بایستی یک عکـس را از روی رایانه انتخاب بکنید پس بروی دکمه Open کلیک بکنید . به تعداد عکسی که می‌خواهید بارگذاری بکنید ، بایستی این مراحل را دوباره تکرار بکنید . در انتها هم بروی دکمه شروع آپلود کلیک بکنید ، تا مراحل بارگذاری بعد از مدتی، بسته سریع اینترنت شما تمام شود.

بعد از اتمام بارگذاری عکس، به بخشی هدایت می‌شوید که می‌توان نشانی اینترنتی عکس‌تان را دریافت بکنید . مثلاً اگر می‌خواهید عکـس را در وبلاگ قرار دهید، مورد را گزینش بکنید نشانی مورد نظر را Copy کرده و جهت درج عکس در وبلاگ مصرف بکنید . اگر مصرف شما به غیر این از مورد است، می‌توانید از گزینه‌های دیگر که به شکل کد است مصرف بکنید . مثلاً چنانچه می‌خواهید آن عکس زیبا را در انجمن قرار دهید، می بایست از آدرس عکس جالب با لینک برای انجمن مصرف بکنید .

چنانچه می‌خواهید عکـس را آپلود بکنید که همینک بروی اینترنت است، نشانی آن را برداشته با کلیک بروی “آپلود از طریق آدرس” به بخش دیگری هدایت می‌شوید که حال می بایست آن نشانی را در آنجا وارد بکنید و پس بروی دکمه شروع آپلود کلیک نمایید.

انتهای کار بارگذاری عکـس در اینترنت

سرویس دیگری که قصد معرفی آن را به شما داریم، است که با کلیک بروی عنوان این سایت، به این سرویس رفته و می بایست با کلیک بروی دکمه Browse که به صورت ستونی در زیر هم قرار دارند، عکس زیبا خود را از رایانه ‌تان انتخاب بکنید ، پس بروی دکمه شروع آپلود کلیک بکنید . پسوند عکس‌های مجاز را در پایین می‌بینید که اگر یک فایل بغیر از این پسوندها انتخاب بکنید ، عملیات آپلود جهت تان انجام نخواهد شد. در انتها هم نشانی عکس زیبا را بسته به مصرفتان برداشته و از آن در جایی که می‌خواهید مصرف بکنید .

هم از دیگر سامانه‌های قرار دادن عکس زیبا بروی اینترنت است که در این وبسایت هم با کلیک بروی دکمه Browse اول بایستی مسیر عکس جالب خود را انتخاب بکنید و پس Oepn را از پایین پنجره گزینش بکنید . در پایین همین بخش هم فهرست کشویی به نام Resize to وجود دارد که از آنجا می‌توانید اندازه عکس زیبا خود را انتخاب بکنید . اما خوبتر است، اندازه عکس زیبا را قبل از بارگذاری به اندازه دلبخواه تبدیل بکنید که این کار با نرم افزار ویرایش عکس جالب آسان مثل Piant هم میسر است. در انتها هم بروی Upload Image کلیک نمایید.

آپلود عکس

شما در اینجا با شیوه بارگذاری یا آپلود عکس زیبا بروی اینترنت با مصرف از چند سرویس پارسی آشنا شدید که محدود به این‌ها نیستند. ولی احتمال دارد پرفرد دترین باشند. چنانچه در مصرف از این گونه سایت‌ها با مساله مواجه شدید، از یک سرویس دیگر مصرف بکنید . مثلاً گاهي دوست ها وب سایت بلاگینگ، اظهار دارند که زمانی که عکس زیبا را با مصرف از سرویس در نوشتۀ خود قرار می‌دهند، هشدار اسکریپت غیر مجاز را به آنها می‌دهد، که خوبتر است از یکی دیگر بهره برد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک