Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

پشت پرده ماجرای مینو خالقی چیست؟

پشت پرده ماجرای مینو خالقی چیست؟

n00489120 b پشت پرده ماجرای مینو خالقی چیست؟

به به گفته جهان، محمد سعید احدیان مدیرمسئول روزنامه خراسان در کانال تلگرام خود نوشت:

  آن مساله از ماجرای حقوقی که آیا شورای نگهبان بعد از نمایش انتخابات می تواند صلاحیت فردی را رد کند یا خیر، راه حل قوانین و قانونی آن مباحث از درخواست استفسار از مجلس تا در خواست جهت بررسی کردن شورای مشورتی حل اختلاف قوا وجود دارد و همچنین البته حرف آخر را در آن باره قانون می زند.

  بی تردید به عملکرد شورای نگهبان در آن باره نقد جدی وارد می باشد چرا که آن مساله بایستی و حتما پیش از رسیدن به آن مرحله روشن می شد که البته نباید از نبود وقت کافی جهت بررسی کردن چند هزار فرد غفلت کرد.
 
  نشر عکس های ایشان مورد اعتراض عده ای از جهت ضرورت حفظ آبروی مومن قرار گرفته می باشد. ابتدا سه مقدمه:
 اول آنکه خود ایشان و همچنین یاران حزبی ایشان اصرار به  پیگیری موضوع داشتند و همچنین دارند و همچنین حتی تا قبل از نشر عکس ها دلیل رد صلاحیت را مطالبه می کردند. دوم آنکه شورای نگهبان را متهم به رفتار جناحی می کردند.
سوم آنکه آن عکس ها عمدتا مرتبط به شبکه های فرهنگی و اجتماعی فردی یا شخصی خانم خالقی می باشد که نشان می دهد جهت ایشان اهمیتی نداشته می باشد که عموم از آنها مطلع شوند.

حال سوال آن می باشد که چرا هنگام و زمانی که دوستان قبلا مطالبه دلیل ردصلاحیت می کردند، به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن آبروی فرد نبودند.
 و همچنین سوال دوم آن که آیا آبرو و همچنین اعتبار یکی از مهمترین نهادهای انقلاب یعنی شورای نگهبان هنگام و زمانی که مورد تهمت رفتار جناحی قرار گرفته می باشد، از آبروی یک فردی که همچنان اصرار بر پیگیری موضوع دارد و همچنین خودش هم قبلا آن عکس ها را در فضای عمومی نشر یافته شده کرده می باشد، کمتر اهمیت دارد؟

و همچنین سوال مهمتر از اصلاح طلبان می باشد. به فرض که اراده و تصمیم راسخ شورای نگهبان از نظرحقوقی دچار مشکل باشد، به فرض که قصور شورای نگهبان در اثبات و یا تایید صلاحیت ابتدایی و اولیه ایشان قابل توجیه نباشد و همچنین به فرض که نشر عکس های کشف حجاب گسترده ایشان در سفرهای خارجی امری نادرست باشد ولی باید توجه داشت اصل بحث و داستان که تغییر نمی کند.

اصلاح طلبان چگونه می توانند توضیح دهند که  فردی که  رسما و همچنین بصورت علنی  به اولی ترین حدود دینی بی توجهی کرده می باشد را در لیست رسمی انتخاباتی خود قرار داده اند. عجیب تر  آن می باشد که در صورتی که اصلاح طلبان برایشان رعایت مبانی دینی از اهمیت کمی برخوردار می باشد، آیا از  موکلان مسلمان و همچنین متدین خود، جهت ادامه حمایتشان از چنین فردی یا شخصی خجالت نمی کشند؟
   
پیشنهاد می کنم اصلاح طلبان جهت حفظ اعتبار و همچنین مصالح سیاسی خود نیز که شده خیلی زود موضع خود را عوض کنند و همچنین رسما اعلام کنند که در عین حالی که همچنان خواستار ارجاع ماجرای خانم خالقی به مجلس خواهند بود ولی جریان اصلاحات قطعا به رد اعتبارنامه ایشان  در مجلس رای مثبت خواهد داد.

پشت پرده ماجرای مینو خالقی چیست؟ در تاریخ ۴ May 2016 | 10:49 am نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک