Thursday , 23 November 2017 / پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

ماندن در شهرستان آفتاب پنج یا ده سال شمسی!

ماندن در شهرستان آفتاب پنج یا ده سال شمسی!

n00489468 b ماندن در شهرستان آفتاب پنج یا ده سال شمسی!

به به گفته جهان، شهرستان آفتاب در فصل برگ ریزان پاییز سال شمسی قبل به عنوان مکان بیست و همچنین نهمین نمایشگاه کتاب انتخاب شد.

بعد از انتخاب شهرستان آفتاب، مسئولان وزارت ارشاد از شهرداری تهران خواستند تا آن مکان را به مدت چند سال شمسی در اختیار وزارت ارشاد قرار دهد.

مدت زمان ابتدایی و اولیه که از سوی وزارت ارشاد اعلام شد، ٥ سال شمسی بود ولی باید توجه داشت در نشست خبری آن نمایشگاه، سید عباس صالحی ، دست یار فرهنگی ارشاد آن زمان را ده سال شمسی اعلام کرد و همچنین گفت: در حاشیه مراسم افتتاحیه، تفاهم نامه همکاری با شهرداری امضا خواهیم کرد که طبق آن تفاهم نامه وزارت ارشاد به مدت ده سال شمسی در شهرستان آفتاب نمایشگاه کتاب را برگزار می کند.

ولی باید توجه داشت در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب ، شهردار تهران آن مدت زمان را ٥ سال شمسی اعلام کرد!

شهرام نیا، قائم مقام بیست و همچنین نهمین نمایشگاه کتاب در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار فرهنگی نسیم آنلاین، در خصوص آن موضوع گفت: مدت زمان حضور در شهرستان آفتاب هنوز نهایی نشده می باشد، وزارت ارشاد می خواهد آن مدت زمان ده سال شمسی باشد ولی باید توجه داشت شهرداری ٥ سال شمسی را مدنظر دارد.

او همچنین افزود: تفاهم نامه دیروز و همچنین در حاشیه نمایشگاه امضا نشد ولی باید توجه داشت در طول نمایش نمایشگاه مطمئنا به امضا خواهد رسید، مورد اختلافی ما تنها و فقط همین مدت زمان می باشد.

قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران در خصوص دیگر جزئیات آن تفاهم نامه گفت: بعضی مسائل سال شمسی به سال شمسی مشخص کردن خواهد شد، مثلا در بحث تبلیغات امسال ٤٠ قسمت و بخش از مبلغ تبلیغات سهم ارشاد می باشد ولی باید توجه داشت در سال شمسی های اینده آن قسمت و بخش متغایر و متفاوت خواهد بود.

شهرام نیا همچنین در خصوص مقدار و اندازه و میزان فضای اختصاص یافته به نمایشگاه کتاب در سال شمسی بعدی و همچنین درج آن هم در تفاهم نامه گفت: شهرداری همکاری مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را دارد و همچنین آن پیشامد جدید به صورت کلی در تفاهم نامه ذکر شده و همچنین آماده می باشد که شهرداری موظف می باشد در فروردین و همچنین اردیبهشت ماه فضای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را جهت نمایشگاه کتاب فراهم کند.

منزل و خانه به دوشی پهناور و بزرگ ترین رویداد فرهنگی کشور با انتخاب شهرستان آفتاب به پایان رسید، حال بایستی و حتما دید آن اتفاق تا ٥ سال شمسی می افتد تا ده سال شمسی.
منبع:نسیم

ماندن در شهرستان آفتاب پنج یا ده سال شمسی! در تاریخ ۶ May 2016 | 10:09 am نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک